Obrázok používateľa CEZ OKNO
NASA přistižena při mazání fotografií UFO?

Dnešní tisk vydal znepokojující zprávu, že NASA byla přistižena při mazání fotografií ze svých stránek, což je neochvějným důkazem o existenci UFO. Fotografie UFO se poprvé objevily na stránkách Johnsonova vesmírného centra NASA v květnu 2011 a jasně ukazovaly vesmírnou loď jistého velmi vyspělého dizajnu. Bez jakýchkoli fanfár byly fotografie nahrány na stránky NASA a zůstaly tam asi rok a půl, dokud nebyly odstraněny. Podle Scotta Waringa z „UFO Sightings Daily“ fotografie původně unikly k někomu z NASA, kdo chtěl dát světu vědět o UFO.


Odstraněné fotografie s původními odkazy na stránky NASA/Johnsonova vesmírného centra můžeme nyní nalézt na „UFO Sightings Daily“. Odstranění digitálních fotografií podporuje tvrzení informátorů, že NASA pravidelně odstraňuje důkazy o UFO ze svých stránek. Zde je to, co Waring řekl o fotografiích, když byly poprvé objeveny na stránkách NASA:


„Podívejte se na tyto udivující fotografie, které unikly NASA. Snímky jsou téměř v HD kvalitě a vidíme zde také detail UFO zaznamenaný satelitem NASA, který je neuvěřitelný. Nejdůležitější otázkou zde není, co je to za vesmírné stanice nebo lodě, ale jaký je druh bytostí, který je postavil a který je na palubě těchto lodí?“

Poté, co byly fotografie odstraněny, vydal Waring alarmující zprávu, která praví: „Byl jsem právě upozorněn jedním z čtenářů, že fotografie UFO v HD kvalitě byla smazána. Snažil jsem se prohledávat web na čtyřech různých odkazech, ale bez úspěchu. Odkazy jsou pryč, což znamená, že jedinými důkazy, které existují jsou pouze fotografie, které jsme stáhli a rozeslali my. Stáhněte si prosím kopii tohoto videa:


VIDEO s obrázkami vo vysokom rozlíšení
nájdete na tejto adrese

Video: http://www.youtube.com/user/zzentityzz

... a sdílejte to s ostatními. Protože fotografie a video jsou jasné, může to být přesvědčivý důkaz o UFO – umělém dizajnu, který obíhající satelit NASA vyfotil. Toto UFO svým tvarem nekoresponduje s žádným pozemským plavidlem a tím se zdá, že je mimozemské. O pasažéřích se nic neví, ale Clark McClelland, bývalý zaměstnanec NASA, který má výcvik jako operátor vesmírného plavidla, má na to možná odpověď. Během 34leté kariéry v NASA jako zaměstnanec/smluvní partner, McClelland byl zodpovědný za zajišťování bezpečnosti nesčetných misí NASA včetně vesmírných letů Merkury, Apollo, Mezinárodní vesmírné stanice a raketoplánu. V prohlášení uvolněném na jeho stránkách 29. 7. 2008 McClelland prozradil, že byl svědkem zhruba 270 cm vysokého mimozemšťana ve spojení s misí raketoplánu, kterou monitoroval z Kennedyho vesmírného centra - napsal:


Já, Clark C. McClelland, bývalý ScO, Flotily Space Shuttlu, jsem osobně pozoroval 270cm vysokého mimozemšťana na svém 27 palcovém video monitoru, když jsem byl ve službě v Kennedyho vesmírném centru, na Odpalovacím řídícím centru (LCC). Mimozemšťan stál přímo na Vesmírném nákladním prostoru raketoplánu a diskutoval se dvěma astronauty US NASA, kteří byli přivázáni na laně. Také jsem sledoval na monitorech vesmírnou loď mimozemšťanů, která byla na stabilizovaném, bezpečném orbitu na zadní straně raketoplánu u hlavních podvěsů motorů. Pozoroval jsem tento incident asi jednu minutu a sedm vteřin. Dost času k tomu, abych si zapamatoval všechno, co vidím. BYL TO MIMOZEMŠŤAN a mimozemská vesmírná loď!

Více: http://www.exopolitika.cz/news/na-podporu-meho-pritele-statecneho-astron...

Navíc McClelland napsal, že nebyl jediný důstojník NASA, který byl svědkem tohoto incidentu:


„Jeden můj přítel mě později kontaktoval a řekl, že také pozoroval asi 270 cm vysokého mimozemšťana uvnitř prostoru posádky raketoplánu. Ano, uvnitř našeho raketoplánu! Obě mise byly přísně tajná setkání pod hlavičkou Pentagonu a ministerstva obrany!“

Mohla by být fotografie NASA, kterou smazali ze svých stránek, stejné mimozemské plavidlo, které viděl McClelland? Pokud ano, pak mám otázku, kdo jsou její pasažéři a proč se někdo z NASA rozhodl stáhnout fotografie ze stránek? Skutečnost, že fotografie byly na stránkách NASA ponechány přes rok a půl naznačuje, že existují ti, kdož pracují pro NASA a chtějí, aby se veřejnost dozvěděla pravdu o tom, co NASA vidí a co ve vesmíru dělá. Na druhou stranu skutečnost, že fotografie byly staženy, potvrzuje, že NASA aktivně potlačuje informace o UFO, které zachycuje na film z mnoha svých vesmírných misí.

Fotodokumentácia:

http://eol.jsc.nasa.gov/sseop/images/ISD/highres/STS088/STS088-724-65.JPG
http://eol.jsc.nasa.gov/sseop/images/ISD/highres/STS088/STS088-724-66.JPG
http://eol.jsc.nasa.gov/sseop/images/ISD/highres/STS088/STS088-724-67.JPG
http://eol.jsc.nasa.gov/sseop/images/ISD/highres/STS088/STS088-724-68.JPG
http://eol.jsc.nasa.gov/sseop/images/ISD/highres/STS088/STS088-724-69.JPG
http://eol.jsc.nasa.gov/sseop/images/ISD/highres/STS088/STS088-724-70.JPG

Michael Salla, 18. 1. 2013

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: Exopolitika.cz


Súvisiace:

ČIERNY RYTIER OPÄŤ NA SCÉNE?
http://www.cez-okno.net/clanok/ocko/cierny-rytier-opat-na-scene


január 25, 2013 23:34 popoludní

 

 

Top