Obrázok používateľa CEZ OKNO
Norman Bergrun: Důkazy mimozemské inteligence 3.

UFO mohou mít tyhle tvary (viz níže), ale mohou být i hranaté, podle toho, co dělají. Dole vlevo máte objekt ve tvaru L, to je EMV vysílající projekci jen doprava, takže nemá tvar. Takových je hodně. Mohou mít projekci na druhou stranu a vypadat jinak. Vpravo dole máte tvar mraku ve tvaru čočky, který má EMV uvnitř.To je typické, když vidíte takový lentikulární mrak, velmi pravděpodobně je v něm EMV. Takže vidíte, že mají vlastnosti, které jim umožňují vytvářet UFO – neidentifikovatelné létající objekty (Undentified flying objects).


VIDEO 5 nájdete na tejto adrese

Ale pro nás to začinají být už IFO (identifikované létající objekty), už tomu začínáme blíže rozumět.

EMV jsou tedy létající objekty mající elektromagnetický charakter, a můžeme si je označit jako IFO. Pak jsou tady ty věci, které z nich vycházejí, a také bychom rádi věděli, co to je. Postupně si o nich skládáme kousky skládačky. O schopnostech EMV se dozvídáme fascinující věci.

Byl jsem v r. 1987 v Římě na kongresu s názvem "Vědecký rozměr kulturního vývoje", pod záštitou UNESCO. Bylo to o vlivu vědy na kulturu. Počasí už nebylo jako dřív, a já jsem se rozhodl ukázat tam obrázky, které ukazuji vám, a říci, že počasí může být rušeno těmito EMV, jejich plazmovými třásněmi a tak dále. To bylo v r. 87, a jsem velmi hrdý, že to, co jsem tam řekl, se stále ukazuje jako pravda. Za ta léta je mnoho případů, kdy se to děje.

EMV se taky týkají debaty o globálním oteplování a tání arktického ledu. Nechci do toho mluvit environmentalistům, ale když tak skládáme kousky skládačky, chybí tam jedna proměnná, o které se neuvažuje, a tou proměnnou jsou právě EMV. Mají obrovskou energii (ukážu vám za chvíli jeden zdroj o stejném průměru jako Měsíc), a tak mohou rovněž být příčinou tání ledu.

Teď se podíváme na Apollo 12 (níže). Velitelem byl Pete Conrad. Ten sestoupil s Beanem v lunárním modulu na Měsíc, a Gordon zůstal na oběžné dráze v lodi. Tuhle fotku udělal Pete Conrad, má to být Bean. Označil jsem ho 1. Předmět 2 má být kolektor solárního větru. Není to dobře vidět, ale kolektor má takový jakoby praporek, do něhož narážejí kosmické částice. Ta fotka je na internetu, autorem webu je Eric Jones (Pozn. Orgonet: Odkaz: http://www.hq.nasa.gov/alsj/., archív fotografií http://www.apolloarchive.com/apollo_gallery.html)
Takže, tohle má být Bean, který fotografuje, ta bílá skvrna za ním má být fotoaparát. Vypadá to jako astronaut, vidíme nohy, ale podívejme se na to blíže.

A tohle je více zblízka (níže). Vypadá to, že se otáčí, aby udělal snímek...

A tohle je hodně zblízka (níže). Vidíme, že tam není jenom „astronaut“. Je tam něco jako tělo, a jako stín, kolem nějž je bílé světlo. Pokud by to byl astronaut, tak by to byl spíše ten stín. Když se podíváte zblízka na jeho „nohy“, tak je vidět, že to není žádný astronaut. Je to prostě jakýsi objekt.

Tady je druhý pohled, na nohy, s přidaným kontrastem (níže). Je tam vytvořen světelný efekt, o němž se z dálky domníváte, že je to astronaut. Ale není to astronaut, není to v žádném případě Bean. Je tam něco jako zvednutá paže, naznačuje to něco jako bionického robota.

Další snímek (níže): to by měl být Pete Conrad. Známý snímek, všichni si myslí, že Pete staví vlajku, jak dělají velitelé po přístání. Věnujte prosím pozornost oblasti mezi dvěma šipkami.

Přiblížení (níže): Šipky 1 ukazují na tmavou oblast, co vypadá jako kráter, šipka 2 ukazuje ten jakoby kráter nebo dutinu, 3 ukazuje na na nějaký materiál vedoucí do země, vlastně do měsíce. Je to nějaká obrovská věc, která vede nahoru. Je to Pete s dírou v břiše? Ale ten se vrátil živý. Zase je to situace, kdy si myslíme, že je to astronaut, ale není to astronaut. Bylo to něco jiného.

Teď se podívejme na lunární moduly. Ukážu vám tři. Na jejich snímcích je vidět GET čas, ale nevím, jestli ty snímky jsou časově ve správném pořadí. GET znamená Ground Elapsed Time (čas uplynulý od startu ze Země), vidíte tam hodiny, minuty a sekundy. Vidíte tam měsíční horizont, na něm údajně modul Apollo 11.

Na dalším snímku vidíte tři lunární moduly, i ten vzadu na horizontu (3). Dole je kalibrátor barev pro barevné snímky, jmenuje se Gnome (2). Pak je tam dopravní modul na převážení materiálu (1).

Tady je přistávací modul Apollo 11. Všimněte si, že je na něm panel tvaru osmiúhelníka, hodně vysoko nad zemí (teda měsícem).

A porovnejme to s "modulem" na obzoru z prvního obrázku v přiblížení. Vidíte zde osmiúhelný tvar, to je ten, který jsem vám ukázal na Apollu 11, ale je nízko, a kolem něho jsou nějaké podivné formace. Je to prý Apollo 11...

Snímek zblízka později: Odpovídá to poslednímu snímku podle GET času. Tady se to ještě zhoršilo... osmiúhelník se skoro dotýká země, není ve výšce jako na Apollu 11, a ostatní materiál kolem něj se jakoby rozplýval. Číslo dvě je černý tyčovitý předmět, k němuž přiléhá cosi, vypadá to, jako by to vytvářelo tvar jakéhosi stromu.


VIDEO 6 nájdete na tejto adrese

Tohle je časově poslední snímek, ale podle mě by měl být mezi předchozími dvěma, protože ukazuje postup růstu – je to něco mezi plně rozvinutým tvarem a počátečním tvarem.

Je to legračně vyhlížející struktura, a myslím, že jejím účelem bylo, že nám chtěli dát vědět, že jsou schopni udělat repliku, která vypadá jako to, co máme my. A to velmi šikovným použitím stínu a světla, takže nakonec vznikne věc vypadající jako to, co známe. A přesto, je to velmi podivné.

Na pokračování se pracuje...


Senzační přednáška dr. Normana Bergruna z jeho amatérských astronomických pozorování událostí na a v okolí Saturna. V souboru 7-mi videí je spousta obrazového materiálu včetně makety saturnských vesmírných lodí, které dr. Bergrun nazval "Ringmakers - Tvůrci kruhů (prstenců kolem Saturna!)". Vypůjčil si jako vzor takzvané "Tvůrce křídel" (http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/tvorcovia-kridel, http://www.tvorcoviakridel-wingmakers.estranky.sk/) z pozemských mexických nálezů v Ancient Arrow! (http://www.youtube.com/watch?v=hlcjyB8x-rA)

Video: http://www.youtube.com/user/psyhokinetik

Preklad: Orgonet

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.com/


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Seriál: Alex Collier - Mars Mesiac Zem
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-alex-collier-mars-mesiac-zem


Štítky: 
február 20, 2012 20:48 popoludní

 

 

Top