Obrázok používateľa CEZ OKNO
Norman Bergrun: Důkazy mimozemské inteligence 4.

EMV (létající objekty mající elektromagnetický charakter) se objevily i na snímcích sond z Marsu a Měsíce.

Tohle je obrázek Marsu kvůli orientaci (níže). Vidíte tam celý povrch Marsu, tady je poledník, tady to jsou póly.

Tady je oblast zvaná Helios Basin.

Zkoumaly ho sondy Rover a Spirit.

Pak je tu fotka Marsu ze vdálenosti 6,3 miliónu mil. Tady někde dole je severní pól.

Snímek zblízka (níže): mezi čtyřmi šipkami je eliptický tvar. Tam vidíme něco jako nos. A jde to dál a vidíme tam celé těleso. Tady je třáseň směrem nahoru, a tady projekce. Takže podle toho, co už víme, tu máme opět charakteristické rysy EMV.

Tyto struktury můžeme pozorovat na všech vesmírných misích té doby, až dodnes. Na Marsu je jich hodně...

Tady to je Měsíc na snímku Apollo 13 (níže).

Tenhle snímek mám rád (níže): vpravo nahoře vidíte strukturu, ze které vychází něco jako tok laseru. Je vidět, že je to spojeno s tělesem. Vidíte, že je to dost robustní, a ta oblast Měsíce je zcela jistě ovlivněna tímto obřím EMV. Měsíc asi není příliš pohostinné místo.

Tady jsem si pouštěl draky. Tím chci, abyste si uvědomili, kde jsme my. My máme ve srovnání s nimi asi tak ty schopnosti jako drak napravo, umíme udělat tryskový pohon, ale jeho možnosti jsou daleko a daleko za jejich pohonem.

Teorie civilizací

Teď přejdu ke konceptu civilizací. V Sovětském svazu, dnešním Rusku, je jeden člověk, četl jsem jeho články, když jsem se zabýval vesmírnými technologiemi, jmenuje se Nikolaj Kardašev. Ten vyslovil hypotézu, že IQ společnosti je v relaci s množstvím energie, kterou ta společnost dokáže úspěšně ovládat. Když neumíte ovládat jadernou energii, a naučíte se to, tak jste postoupili o jeden stupeň dále. Nikolaj řekl, že jsou civilizace typu 1, 2 a 3. Samozřejmě je také typ 0, to jsme my.

Takže si je budeme definovat.

Civilizace typu 1 je společnost, která dokáže ovládat veškeré zdroje na Zemi. Máme tu bouře, počasí, to vše je třeba ovládat, pokud chceme být zváni typ 1.

Společnost typu 2 musí ovládat veškeré zdroje Slunce. Tamta projekce nahoře na Slunci je prý jako 90x průměr Země. Zdá se, že je tam objekt, a je zajímavé zjistit, že naše Slunce je vytvořeno z jaderných fúzí někoho jiného. To si myslím já. Vypadá to opět jako EMV. Má ty věci dole, kruhovou oblast. Zdá se tedy, že Slunce není to, co si myslíme, že by mělo být. Takže, společnost typu 2 musí ovládat všechnu tu energii Slunce.

Civilizace typu 3 musí ovládat všechny zdroje galaxie. To je obrovský skok dopředu, ale Kardašev to takhle definoval. Na průřezu galaxií Mléčná dráha vidíte, že její šířka je 100 000 světelných let, to je velká vzdálenost na cestování, a ještě to musíte ovládat... Tloušťka tam, jak jsou šipky, je 10 000 světelných let, a uprostřed asi 30 000 světelných let.

Tohle je tabulka Kardaševových civilizací. Dole jsme my.


VIDEO 7 nájdete na tejto adrese

Čísla dole znamenají veškerou viditelnou energii. Na svislé ose máte typy civilizací, neboli čísla označují jejich IQ. Ty jednotlivé typy civilizace jsou oddělené, nespojité. Energie Saturnu a Slunce jsou velmi blízko, Saturn je vlastně finální zdroj civilizace 2. Země ještě ani není typ 1. Ovládáme zatím asi 7/10 energie. Vidíte tam situaci v r. 2001. Další stupeň je Mléčná dráha. Máme tam tři body v přímce, to máme štěstí, protože ji můžeme prodloužit. A když ji prodloužíme, dojdeme k ovládání veškeré energie vesmíru. Když ji chcete ovládat, musíte být společnost typu asi 6,5.

Teď vzniká otázka, kde je na tomto obrázku Bůh. Omezil nějak inteligenci, nebo je nekonečná? Nahoře vidíte nekonečno, a tomu pravému hornímu rohu tabulky já říkám „boží oblast“. Protože je Bůh nekonečný, ví vše ve vesmíru. Čas je na to nějakých 50 miliard let, takže je dost času, aby se to vše stalo.

Vertikální rozdíl mezi tím, kde jsme teď a typem 1 představuje ještě hodně let. Takže si můžete představit, že se nedostaneme někam daleko nějak moc rychle.

Na pokračování se pracuje...


Senzační přednáška dr. Normana Bergruna z jeho amatérských astronomických pozorování událostí na a v okolí Saturna. V souboru 7-mi videí je spousta obrazového materiálu včetně makety saturnských vesmírných lodí, které dr. Bergrun nazval "Ringmakers - Tvůrci kruhů (prstenců kolem Saturna!)". Vypůjčil si jako vzor takzvané "Tvůrce křídel" (http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/tvorcovia-kridel, http://www.tvorcoviakridel-wingmakers.estranky.sk/) z pozemských mexických nálezů v Ancient Arrow! (http://www.youtube.com/watch?v=hlcjyB8x-rA)

Video: http://www.youtube.com/user/psyhokinetik

Preklad: Orgonet

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.com/


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Seriál: Alex Collier - Mars Mesiac Zem
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-alex-collier-mars-mesiac-zem


Štítky: 
február 25, 2012 17:28 popoludní

 

 

Top