Obrázok používateľa CEZ OKNO
Přechod z civilizace typu 0 (ropné závislosti) na typ 1 (odhalení UFO/ET)

Albert Einstein kdysi řekl, že „nemůžeme řešit naše problémy stejným myšlením, jakým jsme mysleli, když jsme je vytvořili.“ Myšlenka využívání fosilních paliv pro naše vzrůstající civilizační potřeby je druhem myšlení, které umožňuje riskantní praktiky hlubinných podmořských vrtů, které byly příčinou krize s únikem ropy. My potřebujeme nové radikální myšlení, jak získávat energii. Když o tom přemýšlíme, zavede nás to do světa nových technologií energie, vyvinutých průkopníky jako byl Nikola Tesla a do říše toho, co používají mimozemské civilizace, navštěvující náš svět. Protože přecházíme z civilizace typu 0, která je založena na fosilních palivech, do civilizace typu 1, která používá nové technologie energií, potřebujeme s tím více poradit a učit se od mimozemských civilizací, které se po této cestě vydaly před námi.

Jednoduše se potřebujeme otevřít novým radikálním způsobům myšlení v tom, jak mohou mimozemské technologie a mimozemský život pomoci naší planetě přejít krizí jako byl únik ropy v Mexickém zálivu. Tento článek má posílit nový způsob myšlení v rámci planetárních otázek z perspektivy mimozemského života, který pozoruje náš svět a přeje si nám pomoci i s výzvou ohledně mimozemského odhalení.

V přepisu přednášky z roku 2010 Alexe Colliera (http://www.cez-okno.net/rubrika/alex-collier) „Andromeďané a výuka lidstva“, diskutuje Collier o svém kontaktu a zkušenosti s mimozemšťany z konstelace Andromédy a mluví o tom, jak nabízejí „učit“ lidstvo při přechodu na členství v galaktické společnosti, jako civilizace typu 1. Odhaluje existenci technologií nové energie, které mohou zcela uspokojit všechny energetické požadavky naší civilizace:

Studená fůze byla provedena, existuje program fungující pod DARPA, který ji vyřešil a doslova za 2 milióny dolarů mohou postavit systém, který může napájet město o 50 000 obyvatel na neurčitou dobu. Je sepsána dohoda, ale oni na ní sedí. Sedí na systému pohonu, který by nás mohl dostat ke hvězdám.

Tyto nové technologie byly potlačeny před veřejností stejnými vlivnými kartely, které utajují existenci mimozemských návštěv. Collier prozrazuje, že Andromeďané a i další vyspělé mimozemské civilizace, jsou připraveny nám pomoci nalézt řešení k problémům planety – mezi kterými může být zahrnuto i likvidace následků úniku ropy společnosti BP – ale přejí si tak učinit způsobem, který posílí lidstvo při jeho přechodu z civilizace typu 0. Otevřený kontakt s mimozemšťany však vyžaduje velkou dávku rozlišování. Ne všichni mimozemšťané sdílejí naše zájmy, alespoň podle toho, co prozradil Collier. Andromeďané varují: „některé skupiny budou přinášet dary a pak požádají o něco, co nebudete moci poskytnout. A uvrhnou na vás...2 tisíce let trvající náboženství, kterému jste věřili v Knize zjevení. A vesmír vám bude zavázán, když to budete hrát dál. Kromě toho, to není o spasení, je to o vlastní zodpovědnosti, dobrovolném sebepoznání a duchovním vývoji.“

Únosy do UFO a jeho dopad na odhaleníFilipa Foster říká, že zastánci a studenti exopolitiky „budou muset být připraveni čelit všem aspektům mimozemského jevu od skvělých a obohacujících scénářů kontaktu a prospěchu, který z nich pochází, až k znepokojujícím únosům mimozemšťany a programům MILAB (vojenské únosy).“ Argumentuje tím, že „aby se úspěšně připojili k tomuto obrovskému kulturnímu posunu, lidé budou potřebovat znát celou pravdu, i když není vždy příjemná a měly by namísto toho existovat podpůrné mechanizmy pro ty, kteří je potřebují.“

Její „článek zkoumá, jak můžeme mít prospěch z mnoha dekád vědecko-technického výzkumu, medicíny akademických profesionálů uvnitř ufologie ve shodě s nespočetnými zprávami z první ruky od samotných lidí, co to zažili.“ Cílem je připravit se na jakékoli potencionální důsledky odhalení a umožnit lidstvu vypracovat si silnou a prospěšnou budoucnost v kosmu.

David Griffin, autor knihy „Exopolitické důsledky technologií nočního vidění na mimozemské embargo pravdy“, říká, že nové technologie otevřou své dveře více informacím o tom, co se skutečně děje na noční obloze s mimozemským životem.

Sleduje neobvyklý vývoj technologií nočního vidění a to, jak mohou být částečným příspěvkem a mimozemským artefaktem přikládaným roswellské havárii z roku 1947, technologií, které plk. Philip Corso vybral k předání klíčovému průmyslu. Griffin říká, že „umístění rostoucího využívání systémů nočního vidění civilisty na vrchol současné situace nebo do exopolitického rámce nového paradigma je již předznamenáno.“ Zkoumá novou etapu ve světle různých forem odhalení a kontaktu a předpokládá následky pro lidský druh a pro vzájemné působení mezi pozemskými a mimozemskými bytostmi.

Prezident Kennedy

24. června 2010 se objevilo video odhalující, že plk. Corso seznámil Roberta Kennedyho s tím, co věděl o UFO a mimozemském životě a on tuto informaci svěřil svému bratrovi, prezidentu Johnu F. Kennedymu v roce 1962. Corsova výpověď na videu podporuje závěry, že „smrt prezidenta Kennedyho nastala díky konfrontaci se CIA a MJ-12 ohledně Akt-X, UFO a ET.“ Jak se ukázalo, Kennedy aktivně hledal informace o mimozemském životě a musel je získat z nekonvenčních zdrojů, protože mu byly z oficiálních míst odepřeny. Snahy prezidenta Kennedyho získat přístup k utajeným dokumentům, týkajícím se mimozemského života a technologie, vedly k výbušným důsledkům. 20. září 1963 Kennedy se pustil do vysoce riskantní politické strategie, přimět NASA ke spolupráci se Sovětským svazem při společné vesmírné a lunární misi. To přineslo vyhrocení a konfrontaci nad uvolněním utajovaných spisů UFO se CIA a těmi, kteří řídí projekt zvláštních studií MJ-12 – tajný výbor ustanovený k tomu, aby vedl mimozemské záležitosti.

Dramatické úsilí Kennedyho zlepšit vesmírnou spolupráci se Sovětským svazem, a to jak si vyžádat sdílení tajných dokumentů o UFO a mimozemském životě, kulminovalo ve smrtonosnou konfrontaci se CIA „za scénou“ a s MJ-12 vedoucí k poslednímu měsíci života prezidenta Kennedyho.

Odhalení se bude týkat mnoha znepokojujících otázek, protože se veřejnost dozví, že ne všechen mimozemský život komunikuje s lidstvem etickým a zodpovědným způsobem. Část odhalení, které leží před námi, je dozvědět se o vše prostupujícím zatajování mimozemských informací a o tom, jak dokonce i zvolenému prezidentu Spojených států se nepodařilo otevřít „truhlu s pokladem“ vyspělých technologií v držení tajných správců těchto informací. Prezident Kennedy za to zaplatil tu nejvyšší cenu, ale kdyby byl úspěšný, pak by se tragédie, jako byl únik ropy společnosti BP nikdy nestala.

Michael Salla, 28. 6. 2010

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: Exopolitika.cz

marec 29, 2011 14:14 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Andy
  Andymarec 29, 2011 15:39 popoludní

  Komentár: 

  .. provedena nebyla, občas na netu objeví zvěsti jak kdosi dokázal fůzi rozběhnout, problém, ale je že tito lidé už měli být dávno mrtví, při fůzi stejně jako u štěpení vzniká silné gama záření a neutrony, další věc je že se jako důkazy fůze uvádí ztráta hmotnosti, ale žádné další projevy nemá, což je, ale úplně k ničemu, protože pokud chcete elektřinu, potřebujete teplo a páru a parovodní generátor, rozhodně nestačí v akvárku po vašich mrtvých rybičkách "rozběhnout fůzi", do vody hodit kabely a říct teď jsem energeticky nezávislý:-)

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmarec 30, 2011 05:25 dopoludnia

  Komentár: 

  Tak stačilo by rozvinout Teslu enrgyi eteru :)

  A co se tyka mimozemstanu - jestli haji dobre zajmy, tak by nekoukali na ty nase pohlavary, jak z nas a z prirody zdimou, co se da, a uz by se davno zjevili. A tim nemyslim jen nejaky prelet nad Moskvou, Belgii nebo buh vi kde, ale hezky by pristali, nakopali by vrchnost do kuli.

  A vecne tema tech hodnych a zlych - proc se mezi sebou nepoperou? urcite by pri nejakem tom boji nejaka ta raketa spadla na zem.. Takze bud jdou ruku v ruce (coz je divne) nebo nic takoveho neni a jsou bud jen ti zli nebo dobri. A nebo vubec zadni :)

  Samozrejme, ze ve vesmiru nejsme sami, ale to nutne nemusi znamenat, ze nas nekdo navstevuje.

 3. Obrázok používateľa Laci
  Lacimarec 30, 2011 07:00 dopoludnia

  Komentár: 

  Som rád, že našu debatu občas navštívia aj 10-12 ročné deti...

 

 

Top