Obrázok používateľa CEZ OKNO
Spolkový sněm Německa se zabývá UFO

Jsem rád, že mohu oznámit, že německá mainstreamová media konečně objevila předmět UFO jako seriózní záležitost. Asi před dvěma lety náměstek německého Spolkového sněmu pověřil vědecký badatelský servis německého parlamentu podstoupit vědecké studium ohledně otázky, proč vlastně nebyla nikdy Rezoluce OSN 33/426 realizována německou legislativou. Jak víte, tato rezoluce zve členské státy k podstoupení zkoumání UFO na národní úrovni a informuje generálního tajemníka OSN o svých výsledcích.

Zástupce německého Spolkového sněmu pak přeposlal tuto vědeckou studii mně. A ta obsahovala několik zajímavých prvků:

První ze všeho, autoři použili exopolitický web jako zdroj (pro přesnost: www.exopolitics.com), aby z této rezoluce OSN citovali. (Věříte tomu?). Říkají také, že je velmi pravděpodobné, že Němci studovali UFO:


“Je tu skutečnost, že jak Velká Británie, tak Francie se zabývaly otázkami, zda existuje UFO či mimozemská forma života a dokonce publikovaly své úřední tajné spisy na internetu, což naznačuje, že německé úřady nebo ministerstva se také zabývaly touto otázkou …Přinejmenším o vojenský názor zde mohl být živý zájem při sledování zpráv o UFO, pozorování a jejich zkoumání.
Faktický nebo možný vývoj nového letounu, špionážních satelitů nebo jiných zařízení, které by mohly být součástí nepřítele může být dostatečným důvodem pro Spolkovou republiku Německa, aby se takovými otázkami zabývala.“

Nyní, jak říkám, již jsem celou tuhle věc publikoval před dvěma lety, ale tenkrát se o to nikdo nezajímal.

Jsou to však dva vývoje, které mně přijdou docela užitečné: zaprvé je to petice do Bílého domu Stephena Bassetta, která značně podnítila zvědavost německých novinářů a mnozí z nich mě začali kontaktovat. To bylo přínosné. Stephene díky!

Zadruhé, Vědecký badatelský servis německého parlamentu je žalován, aby uvolnil toto studium v rámci německého zákona o svobodě informací. Zasedání bude příští čtvrtek (1. 12. 2011) v Berlíně a já na něm budu přítomen. Oficiálně, Vědecký výzkumný servis zamítá publikování z důvodů autorských práv, ale neoficiálně mě bylo řečeno, že se bojí, že by mohla být jejich studie „zneužita“.

Všechna tato fakta jsou nyní v hlavním proudu médií. „DIE WELT“, hlavní německé noviny, tuto zprávu přinesly dnes. V pondělí se bude konat další tisková konference před čtvrtečním soudem a několik seriózních a důležitých médií již oznámilo, že to budou vysílat.

Poděkujme Stephenu Bassettovi za neúnavné úsilí přinést toto téma do vnímání veřejnosti. Petice do Bílého domu byla v tomto smyslu velkým úspěchem nejen v Německu. Toto je podle mého názoru dokonalý příklad toho, jak úspěšní můžeme být, pokud se budeme držet faktů a pokračovat v lobování. Přesto je to ještě mnoho práce. Toto studium neobsahuje žádné faktické vládní znalosti. Někde musejí existovat německé spisy UFO a oni je budou muset uvolnit. Jsem rád, že mohu být součástí mezinárodní exopolitické komunity, kde již bylo mnoho záležitostí dokončeno. Můj osobní vzor je A.J. Gevaerd s jeho brilantní iniciativou UFO v Brazílii.

http://www.welt.de/politik/deutschland/article13734696/Haelt-der-Bundest...

Robert Fletcher, exopolitika Německo

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: Exopolitika.cz


Súvisiace:

EXOPOLITIKA
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/exopolitika


Rubriky: 
november 27, 2011 23:43 popoludní

 

 

Top