Obrázok používateľa CEZ OKNO
Travis Walton a svědci jeho mimozemského únosu vypovídali

Po více jak 36 let byl nesčetněkrát vyprávěn příběh mimozemského únosu Travise Waltona, byl zfilmován (film "Oheň v oblacích"), mnohokrát otištěn a prezentován na přednáškách.
Jeho příběh zaujal celé komunity badatelů a nadšenců UFO.
Nyní vystoupili dva svědkové, kteří byli tehdy svědky jeho nočního únosu, aby o tom vyprávěli svými slovy.

Poprvé od té doby, po více jak 36 letech od incidentu, se Travis Walton, John Goulette a Steve Pierce setkali v roce 2012 na mezinárodním kongresu UFO. Producent Lori Wagner z Digital Films v San Diegu a regresivní terapeutka Yvonne Smith si všichni s oněmi třemi sedli a udělali rozhovor. O tento rozhovor se podělili s Open Minds a během konference v těchto rozhovorech svědek Goulette a Pierce odhalili mnohé z toho, co osobně prožili přímo po oné noci a to, jaký mělo následek to, čím prošli.

Tu noc pozorovali oslnivé světlo, cítili jak jim pulzuje tep a měli strach z toho, co přijde a z toho, co viděli: jak jejich spolupracovník před jejich zraky zmizel. To, co následovalo, byl proud nedůvěry a obviňování od ochránců pořádku a od místní komunity. I poté, co prošli detektorem lži, byl život těchto mužů soustavně obtěžován. John Goulette se nakonec přestěhoval, odložil všechny vzpomínky a žil si svůj život. Na Steve Pierce opakovaně naléhal známý skeptik UFO Phil Klass, aby vzal úplatek a řekl, že celý incident byl podvod. Poté, co jeho dcera shlédla tento film natočený o Travisově události, povzbudila jej k tomu, aby se svým svědectvím vyšel ven.

Příběh Travise Waltona zůstal nezměněn ani neupraven po více jak 36 let. Nyní výpovědi dodatečných svědků podporují jeho tvrzení, na jeho udivující utrpení bude doufejme nahlíženo s mnohem menší skepsí a jeho cesta za pravdu bude oceněna.


VIDEO (EN) nájdete na tejto adrese

Michael Cline, 13. 4. 2012

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Příběh Travisa Waltona (do dnešní doby nejlépe zdokumentovaný a prokázaný únos mimozemšťany)
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/pribeh-travisa-waltona-do-dne...


Autori: 
máj 05, 2012 23:34 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top