Obrázok používateľa CEZ OKNO
VENUŠANÉ 2.

Mladá dívka z Ruska, která tvrdí, že přišla z Venuše. Ve svém příběhu "Jsem mimozemskou inkarnací z Venuše!“ popisuje podobnou story jako Omnec Onec. K pobytu na Zemi si vytvořila vlastní tělo, ve kterém žila a vyrůstala, a které se v některých detailech liší od pozemského. Má zejména zvláštní ruce - prý jsou delší než obvykle, špičatější a mají tvar "plamene svíčky". Také její očnicové oblouky jsou jiné. Kristýna má léčitelské schopnosti a vědomosti, které by neměla mít. Říká, že pochází z města Rits na Venuši. Venušanské lodi podle ní mohou cestovat skrze čas díky svému kmitočtu. Popisuje fascinující a fantastický svět duchovně vyspělé civilizace:

Kristýna (Christina)

"Život na Venuši je docela jiný než náš. Vše je tvořeno myšlenkou - ne jako tady, kde musíme fyzicky tvořit realitu. Jakmile naše mysl věří, že můžeme obdržet to, co chceme, manifestuje se objekt, skrze co se zdá být fyzické úsilí, jenže ve skutečnosti zamýšlený objekt byl obdržen pouze duchovní vírou. Na Venuši lidé přeskakují tento krok a získávají všechno pouze myšlenkou. To je důvod, proč když se díváme na Venuši teleskopem, nic nevidíme ve fyzické rovině." Pouze jedno město prý zůstalo na fyzické a astrální rovině Venuše a podobá se poušti. V astrální realitě má Venuše rostliny a stromy jako u nás. Například slunečnice byly přivezeny na zemi z Venuše. Venušané jsou telepatičtí a éteričtí. Říká: "Nejsme fyzičtí, jen dvojníci na astrální rovině. Venušané existují na astro úrovni těla - nejsou ve fyzické rovině, jak ji známe. Astrální realita je tak skutečná jako naše fyzická realita. Fyzické tělo je spojené se všemi úrovněmi existence…" Říká také, že Venušané jsou předci mnoha pozemských lidí (18).

Etel

Luis Fernando Mostajo Maertens je považován za jednoho z nejvýznamnějších současných kontaktérů. Pochází z Bolívie. Kontakty má přes více než 30 let a stejně dlouho s nimi seznamuje svět. Pořádá například "Kurzy přípravy na kontakt", zejména ve státech Jižní Ameriky. Setkal se s bytostmi z Venuše a Ganyméda, a také se "Staršími" z Vnitřní Země. Napsal pět knih. Kontakty začaly telepatickou formou. Už tisíce let jsou s námi Venušané v kontaktu a připravují se na Velký plán, přípravu a pomoc planetě při změnách, které se dotýkají celé galaxie. Jsou prý již zde. Jsou součástí Konfederace planet.

Luis byl přenesen na Venuši, do "kouzelného údolí". Nebe mělo mnoho barev, asi jako u nás při polární záři. Oni to nazývali "sluneční déšť". Byla tam vegetace. Setkal se tam s bytostí Etel. Bylo mu sděleno, že žijí v podzemí - uvnitř to však vypadá jako na povrchu - je tam i obloha. Je jich méně než pět milionů a většina jsou ženy. Jejich civilizace je podobná naší a naopak. Živí se podobně jako my, jsou ovšem vegetariáni. Etel byl vysoký jako pozemský muž, měl jasné oči. Kůži mají bílou. Uši větší než naše. Jejich šaty přiléhaly těsně na tělo. Skutečná spiritualita je pro ně žít v harmonii s přírodou - rozumět zákonům přírody. Dále myslet pozitivně, cítit pozitivně a konat pozitivně. Používají univerzální jazyk - telepatii a přenos "ideogramů".

Ohledně Země mu bylo řečeno, že skutečná "pozitivní vláda Země" je umístěna uvnitř Země a představuje ji Velké bílé bratrstvo. Čeká na lidstvo, až dozraje, tak že nám bude moci být předána moudrost a nové lidstvo bude moct být vedeno tak, že už nebude dělat chyby. Lidé mají vzít vládu do svých rukou a pozitivně změnit budoucnost, nejen pro sebe, ale pro všechny (19).

Dolores

Velmi výmluvný příběh se stal podle vyprávění v neobyčejných a pro ufologii zlatých padesátých letech, kdy byla přítomnost mimozemšťanů mezi lidmi větší než kdy předtím.

7. srpna 1954 se konala konference o UFO na hoře Palomar. Účastnili se mimo jiných sám George Adamski, dále Truman Bethrum nebo Daniel Fry. Na kongresu bylo více než tisíc účastníků. Adamski tam prý během své přednášky ukazoval lidem obrázek Venušana. Na setkání byli přítomni také tři lidé, kteří upoutali pozornost návštěvníků - podezřívali je, že jsou to Venušané, protože prý vypadali jako z obrázku od Adamského, a zahrnovali je otázkami, zda je to pravda, že jsou mimozemšťané. Jedna z nich, žena, měla dlouhé blond vlasy a černé zvláštní oči. Brazilský novinář João Martins s ní udělal rozhovor - zjistil, že se jmenovala Dolores Barrios a žila se dvěma dalšími lidmi v Kalifornii. Odmítala se nechat vyfotit. Vypravování pokračuje: "Po zbytek konference ti tři zůstali stranou od ostatních a nemluvili s ostatními účastníky. Následující den, na konci setkání, se ti zvláštní cizinci nechali vyfotografovat. Říká se, že Martins fotografoval Dolores s pomocí blesku a tím ji překvapil. Dolores se vylekala a utekla do lesa. Chvíli na to byl spatřen létající talíř bleskově stoupat vzhůru, nikdo ho však nedokázal vyfotit…" (20).

Borealis

Příběh Rolfa Telano a jeho kontaktu byl popsán v knize Dr. Daniela Frye The White Sands Incident a v jeho vlastní knize "Hovoří vesmírná žena" (21). Rolf se setkal s Venušankou jménem Borealis z rasy "Norů" v padesátých letech. Sdělila mu, že na Venuši je kněžkou chrámu Matky. Jejich náboženství je monotesitické. Bůh je podle nich "nepojmenovatelný". "Norové" nejsou fyzičtí, ale jsou smrtelní; jsou éteričtí. Považují se za naše bratry a sestry. Jsou prý největší skupinou mimozemšťanů operující v naší soustavě. Její domov je svět o něco větší než planeta Venuše. Sleduje nás mnoho lodí. Ochraňují Zemi před vnějším nebezpečím. Vyznávají "univerzální bratrství".

Další kontakty s Venuší

Z dalších osobností, které měly nějaký kontakt s Venuší, je to například známý spisovatel T. Lobsang Rampa, autor knihy Třetí oko, nebo japonská první dáma.

Rampa popsal svou návštěvu Venuše ve "ztracené knize" My Visit to Venus (Má cesta na Venuši) (22). Tibeťané prý podle něj již od pradávna mají kontakt "s bohy" a na určitém utajeném místě v horách je starodávné město - mimozemská základna. Odtud byl Rampa spolu s dalšími lámy převezen v létajícím talíři na Venuši. Tam viděl "pohádková města vypínající se do nebe", éterická, s neobyčejnou architekturou: "Vysoké špičaté věže a oblé kupole a z věže k věži napnuté mosty jako pavoučí síť…" Celé město prý bylo pokryto mrakem. Nebe bylo zářící, nebyly nikde žádné stíny. Obyvatelé byli na pozemské poměry "nesmírně krásní. Ošklivost byla v tomto světě neznámá, ať už ošklivost duše nebo těla, oboje zde chybělo." Pozdravili ho telepaticky - univerzálním jazykem myšlenek, žádné zvuky. Nad zemí viděl vznášet se "vzdušné automobily".

Žena současného japonského premiéra, Miyuki Hatoyama, prý také cestovala na Venuši. Jednou byla také podle jejích slov unesena mimozemšťany. Zpráva se objevila na stránkách exopolitiky. "Když mé tělo spalo, myslím, že má duše odešla v UFO trojúhelníkovitého tvaru a letěla na Venuši" vysvětlovala v jednom díle své knihy, kterou minulý rok publikovala. "Bylo to velmi pěkné místo a bylo velmi zelené (23)."

Existenci civilizace na Venuši potvrzuje také Unarius - akademie věd v učeních Ernesta Normana z padesátých let. Tato "akademie" je považována za jedno z UFO-náboženství. Ernest sepsal sedm knih formou blízkou channelingu, komunikací s bytostí Mal-Var z Venuše. Popisuje například, že hlavní město Venuše se nazývá Azure a existuje ve vyšších vibracích, tudíž je pro nás neviditelné. Obyvatelé taktéž žijí v "energetických tělech". Jejich civilizace je vyvinutější než naše. Specializuje se na léčení ve všech formách, zejména léčení duše a psychických potíží. Například říká: "Můžeme také říci, že mnoho lidí navštěvuje Venuši ve spánku. Opouštějí své fyzické tělo na Zemi a cestují skrze frekvenční hranici k planetě Venuši, která se nachází hned za dělící čárou dimenzionální frekvenční hranice." Úkolem Venuše je pomoc, asistence a léčení. Budovy ve městech jsou z krystalové (křišťálové) energie (24).

Život na Venuši také potvrzuje Benjamin Creme - mluvčí duchovního mistra Maitreyi. Hovoří o existenci "nordických mimozemšťanů" a potvrzuje ze svých zdrojů pravost Adamskiho případu a jeho kontaktů a to i na fyzické rovině. Na Venuši na éterické rovině prý existuje civilizace používající létající talíře, pomocí nichž, když sníží své vibrace, se dokáží zmaterializovat v naší atmosféře. Creme spolu s "theosofisty" také tvrdí, že "vládcem planety Země" je Sanat Kumara, nordický mimozemšťan původem z Venuše. Potvrdil také, že Adamski byl Venušan, a že Venuše se musela přesunout z fyzické úrovně, podobně, tak jako je tomu teď na Zemi, kvůli měnícím se přírodním podmínkám. Vzdali se fyzických těl a vyměnili je za světelná těla. Všichni andělé z biblických příběhů, podle jeho tvrzení, byli mimozemšťané a bytosti z jiných dimenzí a přicházeli sem odjakživa (25).

Esoterika a New Age o Venuši

Současná esoterika a New Age umisťují na Venuši většinu významných duchovních mistrů známých z historie - i současných. Z Venuše prý pocházejí např.: Mistr Sananda, Sanat Kumara, Lord Maitreya, Panna Marie, Buddha a další. Již tisíciletí pracují na navrácení lidstva ke Stvořiteli.

Anne Givaudan, astrální cestovatelka, prý podnikla ve stavu mimo tělo cestu na Venuši a setkala se s jejími obyvateli (26). Historii Venuše z hlediska esoteriky popisuje např. Stephen Skinner ve své knize Venusian Seed (27), kde říká, že Venuše byla první osídlenou planetou, než její civilizace byla donucena přesídlit na Zemi. Naši planetu prý čeká stejný osud. Podobně popisuje historii Venuše Amorah Quan Yin (28). Venušané svou planetu dovedli k zániku a přesídlili na Mars, Zemi a planetu Maldek.

Dr. Joshua D. Stone popisuje Venuši jako "sesterskou planetu", "starší bratr respektive sestra v planetárním smyslu". Z Venuše přišli na Zem duchovní učitelé jako Ježíš a Buddha. Nordická rasa - "Nors" - jsou prý "Staršími" tohoto vesmíru. Jejich předkové kdysi žili v civilizaci Lemurie, pak museli odejít. Venušané jsou telepatičtí, žijí v "bratrství se všemi bytostmi", žijí tisíce let, věří v reinkarnaci, pomáhají lidem, planetě; v době krizí přicházejí ve větších počtech, což je i nyní (29).

Civilizace - shrnutí

Ze všech poskytnutých informací si můžeme učinit obrázek o tom, jaká asi je civilizace na Venuši, a jaký k nám má vztah. Souhrnně lze říci, že Venuše je pro nás důležitá a s pozemským lidstvem má vztahy blízké. Život na ní je především na vyšších úrovních, ke kterým se teprve musíme dostat, abychom je dokázali vnímat. Mnoho lidí na Zemi je spojeno s Venuší a naopak. Podle jiné informace má každý na Zemi "dvojče" na Venuši. Na Venuši žijí obyvatelé ve vyspělé společnosti, na planetě někdy popisované jako "pohádková" nebo "rajská". Můžeme tedy tuto rasu označit za pozitivní a přátelskou.

Úvaha na závěr: Mimozemšťané tehdy a dnes

Za poukázání ještě stojí následující skutečnost - totiž rozdíl mezi vnímáním mimozemšťanů tehdy a dnes a povahou vztahu k lidem, který se od té doby citelně změnil: V padesátých letech plných bohatých kontaktů byli mimozemšťané, se kterými se setkávali první průkopníci jako Adamski a další, zcela lidští. Nebyli to žádní šediví oškliví trpaslíci vzbuzující strach a unášející lidi. Naopak, tehdejší mimozemšťané byli příkladem harmonické lidské bytosti a přicházeli s poselstvími míru a univerzálního bratrství. Připomeňme, že mimozemšťané byli v padesátých letech označováni jako "Vesmírní bratři a sestry" a byli tak všeobecně chápáni a bráni. Vzpomínky na tyto přátelské kontakty jsou bohužel zapomínány a do obecného povědomí lidí se dostal obrázek mimozemšťana jako malé zakrslé zelené bytosti, nelidské a cizí, se sobeckými motivacemi. Je to náhoda nebo omyl? Jak a proč došlo k takovému obratu a zapomnění? To nechám na úvaze čtenářů.

Vysvětlivky, odkazy:

(18) "My Life on Venus! An Extraterrestrial Human Walk In!: A Live Confession on Videotape from an ET..." Online: http://alientattletale.com/alternate_venus/Alien_UFO_venus.html (19) Extraterrestrial Guides: The Great White Brotherhood in the Andes & Lake Titicaca by Luis Fernando Mostajo Maertens. Earth Transformation: New Science, Consciousness and Contact Conference, May 17, 2008, Kailua-Kona, Hawaii. Online: http://exopoliticsjournal.com/vol-2/vol-2-4-Fernando.htm (20) DO THEY LIVE HERE AMONGST US? Have Aliens Walked In To Earthly Bodies? http://forgetomori.com/2009/aliens/uma-alienigena-como-dolores-barrios/ (21) TELANO, R. A Spacewoman Speaks. Understanding Publishing Company, 1960. Daniel W. Fry and Rolf Telano: The White Sands Incident. Horus House Press, 1992. (22) RAMPA, T., L. My visit to Venus. Inner Light/Global Communications, 1989. Amazon: http://www.amazon.com/My-Visit-Venus-Lobsang-Rampa/dp/093829461X Kompletní text knihy: http://www.thelivingmoon.com/44cosmic_wisdom/02files/Lobsang_Venus.html (23) http://www.exopolitika.cz/news/byla-jsem-unesena-mimozemstany-rika-prvni... (24) http://unarius.org/ (25) CREME, B. The Reappearance of the Christ and the Masters of the Wisdom London. Tara Press, 1980, s. 117,205. (26) GIVAUDAN, A. Alliance: Message from the Venusians to the people of the Earth. 2007. (27) SKINNER, S. Venusian Seed. Athena Press, 2007. Amazon: http://www.amazon.com/Venusian-Seed-ebook/dp/B004CFB6W0/ref=sr_1_1?s=boo... (28) Amorah Quan Yin. Vývoj lidstva očima Plejáďanů: 2013 - začátek nového evolučního cyklu. Fontána, 1996. (29) STONE, J. S. Venus. Hidden mysteries. Online: http://www.galeon.com/ignaciodarnaude/ufologia/Humanoids%20de%20Venus.htm
Další literatura a články týkající se Venuše: Nick Redfern: Contactees: A History of Alien-human Interaction, New Page Books, 2009; HESEMANN, M. UFO: Kontakty. ETNA, 1992.; UFO Contact from Planet Venus: We Are Not Alone, by Edward James and Wendelle Stevens; SALLA, M. Mimozemšťané mezi námi. 2006. http://www.exopolitika.cz/news/mimozemstane-mezi-nami/ ; V. Thor, Rolf Telano a další; http://www.galactic.no/rune/valienthor.html ; Martians Among Us, By William F. Hamilton III.; http://www.thelivingmoon.com/47john_lear/02files/Martians_Among_Us.htm; David Icke Forum: V. Thor, Adamski, Vivenus a další.; http://www.davidicke.com/forum/showthread.php?t=203316&page=2
Podrobný a detailní seznam všech kontaktérů a literatury.; www.ufohypotheses.com/cont.htm; Women From Venus http://binnallofamerica.com/tr011810.html; Venušané (franc.) http://lesvenusiens.jimdo.com/ ; Venušané – wikipedia http://en.wikipedia.org/wiki/Venusians#cite_note-lufer-4

Ladislav Zelinka

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Typológia mimozemských rás
http://www.cez-okno.net/typologia-mimozemskych-ras


január 07, 2013 19:34 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Michal
    Michaljanuár 09, 2013 11:19 dopoludnia

    Komentár: 

    No asi to bude tym ze v 50tych rokoch sa rozbuiehalo hnutie Hippis a v to mcase sa dost experimentovalo s drigami ako hašiš, LSD a pod. To vysvetluje tu bracku atmosferu, vsetko je krasne a duchovne a bla bla. Vsetko je len jeden velky blud na zaklade coho vznikli vsakovake sekty. Sme tu my a spolahnut sa musime sami na seba a nie na nejake sfetovane nezmysli. nikto nas nepride zachranit, pomoct si musime sami ale kazdy sa spolieha sak ja zacnem ked zacne niekto iny. Alebo sak nech niekto nieco urobi. Takto zmena k lepsiemu nikdy nepride.

 

 

Top