Obrázok používateľa CEZ OKNO
Vysoce postavený agent CIA: “Garantuji na 100%, že se Roswell odehrál”

Chase Brandon, důstojník a 35letý veterán elitní utajené jednotky CIA, potvrdil v rozhovoru na Coast to Coast 23. června 2012, že událost obecně známá jako zřícení UFO v Roswellu se doopravdy odehrála. Brandon uvedl: “Naprosto vím, že… se jednalo o plavidlo mimo náš svět, které se zřítilo v Roswellu, že armáda posbírala ostatky nejen vraku, ale i mrtvol a vše bylo na krátkou dobu zveřejněno…”


Brandon pokračoval: “Na sto procent garantuji, na mou čest – Roswell se odehrál. Byl to letoun… s mrtvými.”


Na podporu svých tvrzení Brandon poukázal na to, že jednou navštívil historickou sbírku zpravodajských služeb CIA, jakýsi archív čítající přes 23 000 svazků zpravodajské historie. Když tam byl, našel krabice materiálů.

Brandon pokračoval a řekl: “Odnesl jsem si to do vedlejší místnosti a tyto krabice jsem si prohlédl… Měl jsem však příležitost se podívat jen do jedné – vysypal jsem jednu, která měl nápis „Roswell“ a podíval se na obsah… byly tam materiály, byly tam papíry, byly tam i další věci…” Brandon odmítl konkrétně popsat věci, které viděl.

Zůstává nejasné, zda toto neoficiální odhalení bývalého agenta CIA je nebo není nějakou darebáckou akcí elity, zakrývající nějakou tajnou operaci tohoto vysokého důstojníka - anebo zda obdržel nějakým způsobem tichý souhlas CIA.

Avšak jedna věc je jistá, svědectví učiněné Chasem Brandonem v rozhlasovém rozhovoru neznamená jeho názor, ale je to fakt.

Brandon je také uznávaný konzultant CIA v hollywoodském filmovém průmyslu, kde sloužil jako technický poradce pro filmy a televizní pořady včetně filmů The Bourne Identity; Mission Impossible; Alias, a seriálů 24 (Kiefer Sutherland). Je také dobře zdokumentováno, že CIA má vliv a významnou kontrolu nad filmy o UFO a mimozemšťanech. Podle hodnověrného zdroje si Chase Brandon stále zachovává některé smluvní vazby se CIA.


Při komunikaci s mezinárodními autoritami o kariéře Chase Brandona byly noviny ZlandCommunications (ZNN) ujištěny, že ohledně této události budou následovat podrobnosti. ZNN bude uveřejňovat další podrobnosti, jakmile se objeví.


"Hodinový rozhovor včetně dalších šokujících výpovědí o povaze zakrývání UFO a toho, proč a jak vše bylo zakrýváno, si můžete poslechnout v šestiminutovém segmentu tohoto rozhovoru" nájdete na tejto adrese

Video: http://www.youtube.com/user/paulrobdi55


"Celý rozhovor s Chasem Brandonem je k dispozici na Silver Screen Saucerrs" na tejto adrese

Případ pokračuje...

Toronto, Ontario - Kanada, ZlandCommunications, 28. června 2012

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Z histórie UFO
http://www.cez-okno.net/rubrika/z-historie-ufo


Autori: 
august 03, 2012 21:06 popoludní

 

 

Top