Obrázok používateľa CEZ OKNO
„Zvířata i lidé jsou potravou bytostí, které osídlily Zemi dlouho předtím, než na ni přišel člověk“

Údajně se ví, že se na 8 miliónů lidí stalo potravou pro mimozemšťany. Existuje (k roku 2005) prý 1500 hlubokých podzemních základen po celém světě, ve kterých se připravuje „Řád Nového Světa“, v němž se lidé mají stát otroky a potravou pro mimozemské rasy, které si říkají „elita“. Jsou skryté vojenské základny skutečným hlavním stanem pro „Řád Nového Světa“? Bývalý kanadský důstojník vyšel konečně na veřejnost se šokující informací, kterou se dozvěděl, když pracoval v podzemní základně v Cold Lake v Kanadě. Ačkoli někdo může říci, že je jeho příběh holá fikce, jiný tvrdí, že tajemství depopulačního plánu „Řádu Nového Světa“ leží skutečně v podzemí. Každý mluví o Řádu Nového Světa a o jedné světové vládě, ale podle tohoto bývalého důstojníka armády někdo nechce uvěřit její skutečnou zlověstnou povahu, která leží v záhadných podzemních základnách po celém světě.

Timothy z Kanady vypráví příběh o podzemních vojenských základnách, kde jsou lidé i zvířata potravou bytostí, které osídlily Zemi dlouho předtím, než na ni přišel člověk. Neočekává, že mu bude kdokoli věřit a ví, že si lidé budou myslet, že vypráví nějaké science fiction. Nicméně cítí se přinucen riskovat život, protože se Řád Nového Světa nachází v posledním stadiu svého neuvěřitelného celosvětového plánu na redukci populace.

„Se svým plánem na redukci populace se sice zpozdili, ale globalisté nyní vše urychlili svými aktivitami,“ říká Timothy, který odmítá používat své pravé jméno, hovoří však o tom, že je zaměstnán v leteckém průmyslu v Německu.

„Nebudu riskovat uvěznění za to, že porušuji místní zákon o státním tajemství. Víte, že více než 3000 lidí bylo zabito za to, že se snažili mluvit o tom, co se děje v podzemních základnách? Je to v podstatě rozsudek smrti, když se dostanete příliš blízko do nervového centra plánů ŘNS.“

Timothy říká, že skutečné srdce a duše ŘNS leží v podzemních základnách rozsetých po celém světě. Do těchto přísně tajných informací byl zasvěcen, když sloužil jako mladý důstojník v kanadské armádě v leteckém odvětví, kde pracoval na jedné z nejtajnějších podzemních základen v Cold Lake v Kanadě. To, co se dozvěděl a co zkoumal od té doby, co odešel z armády, je, jak tato síť podzemních základen zatajuje mimozemské životní formy s neuvěřitelnou mocí a zamlčuje podzemní sklady sofistikovaných super-technologií používaných k ovládání mysli, vyspělé vojenské zbraně a manipulaci s počasím a to vše s konečným cílem depopulace světa.

„Většina lidí, včetně většiny z takzvaných patriotů, si upřímně myslí, že ŘNS porazí, ale ve skutečnosti hledí špatným směrem. Potřebují odhalit, odkrýt a změnit lidi v tom, co se děje dole, pod povrchem země.“, říká Timothy, který si pamatuje, jak byl změněn jeho názor o podzemních základnách, když zkoumal záhadné události mrzačení skotu v Albertě v Kanadě v 70tých letech. „Je to velmi nebezpečné a mohli byste být zabiti, pokud se budete snažit odhalit to, co globalisté dělají s touto sítí tunelů podzemních středisek, ale já jsem přestal mlčet od té doby, co se dostali do konečného stadia tohoto plánu. Pamatujete si na AIDS, které bylo vyrobeno? To, co je nyní na skladě pro lidstvo je mnohem horší a my potřebujeme udělat vše, co budeme moci, abychom zastavili zničení světa, tak jak jej známe.“

Ačkoli Timothyho příběh můžeme snadno zavrhnout jako čistou fantazii, stejně se nám dostane pod kůži a my si můžeme položit vtíravou otázku: Co když říká pravdu a co když tyto zlověstné plány a vojenské základny skutečně existují?

„S vypuknutím chřipkového viru (2005) se cítím povinen promluvit. Mnozí z vás jistě slyšeli termín Řád Nového Světa a z jeho významu jste poněkud zmateni. Z tohoto pohledu pojďmě o všem hovořit jako o sériích hypotéz. Předstírejme, že se vám zrovna chystám odhalit ultracitlivé informace. Přistupujme k tomu s otevřenou myslí. Na konci 70tých let jsem se poprvé dozvěděl o mrzačení skotu, když jsem žil v Albertě. Uvedené důvody byly neobvyklé a bylo tu potlačování celého poprasku a byl tu opravdový hněv farmářů dobytka, kteří protestovali v okolí Calgary a tak jsem se to poprvé dozvěděl. Také to bylo poprvé, co jsem si uvědomil, že je tu něco špatně. Celé toto utajování na mně zanechalo dlouhodobý dojem. Sloužil jsem jako mladý důstojník v kanadské armádě. Jedna z těch základen, kde jsem pobýval, byla Cold Lake. Členové této základny se naivně divili, proč to byla jediná základna, kde se vyžadovalo vždycky nosit černý radiační detektor. Možná kvůli hluboké vojenské podzemní základně (PVZ) s neobvyklými vzdušnými jevy pár stovek mil severně téměř přímo v linii hranic Cold Lake s Saskatchewan. Uvědomte si, že Kanada má přes 30 PVZ a její soused na jihu má přes 140 aktivních PVZ. Po celém světě jde pak nyní o 1500 PVZ, které jsou spojeny v podzemí magneto-levitačními vlaky z Krupp z Německa a ty jsou schopné dosáhnout 2 machy (2 387km/h), kde jsou tunely ve vakuovém prostoru, aby se eliminoval odpor vzduchu. S tím sousedí podzemní dálnice.


Vezměme v úvahu, že mnohé z těchto základen jsou místy pro bytosti, které zde sídlí po mnoho tisíciletí. Máte dost kuráže tomu uvěřit?

Všichni patrioti, kteří jsou ochotní odolávat ŘNS, by si měli uvědomit, že globalisté, kteří se tomu podrobili nejsou jediným problémem. Možná, že prodali zbytek z nás s tím, že byli chytřejší a přežijí a nebudou zotročeni jako ti zbývající. Co když v roce 2029 má být globální populace masivně redukována, zbývající subjekty zotročeny a odsunuti do podzemních továren k otrocké práci, aby sloužili globální elitě? Co když projekt SDI (Strategická obranná iniciativa) je ve skutečnosti zbraňový systém k odrážení nechtěných „hostů“. Možná, že všechny země bojovaly tajně v globální válce proti cizincům, jakmile si uvědomily na konci 70tých let, že pravé záměry obyvatel těchto PVZ jsou špatné - až za hranicí toho, co si dovedeme představit. Co když společnost nemůže znát pravdu? Co když se Eisenhower rozhodl na Hollomanově základně, že záležitost budou držet v utajení, aby se zabránilo masové panice a nerozložilo se to do totální anarchie? Vzpomeňte si na vygenerovanou paniku počítačového viru Y2K. Co když těch 8 miliónů lidí bylo doslova pohlceno obyvateli těchto základen, jejichž většina se živí výměšky lidských žláz? Neočekávám, že mně někdo bude věřit. Ale předpokládejme, že jsem zasvěcen do mnoha hrůzostrašných informací. Dejme tomu, že ve skutečnosti existuje 143 prvků v periodické tabulce.

Možná, že SR 75 (nejnovější letoun Lockheed SR 75 Penetrator) může dosáhnout 9 machů použitím technologie, která nepochází z tohoto světa? Možná, že letouny typu stealth používají speciální povlak kombinovaný s elektrochemickým protiopatřením. Možná právě proto stealth nebyl nikdy použit, když pršelo v bývalé Jugoslávii? Možná, že potahová technologie úspěšně testovaná v Tonapaz Range a v S2 zaměstnanci vysokofrekvenčních šroubovicových zařízení - na předních hranách nejnovější generace vozidel - láme světlo, čímž dělá letouny či vozidla neviditelnými. Možná, že jsem se zabýval metalurgickou technologií s krystalovými strukturami, která nepochází z tohoto světa? Možná, že bych nic neprozradil, ale jsem si jist, že na to čas již dozrál. Oni nám lhali a my si mysleli, že děláme jenom to nejlepší. Vím, že lidstvo ničí tuto planetu, ale odmítám být někým zotročen. Možná, že právě v těchto základnách spočívá hnací síla. Až bude zrealizována poslední kontrola zbraní, všechny svobody budou odstraněny do deseti let. Nevěřte tomu, že vláda jednoho světa je pro vás dobrá. Pozorujte, jak se rozebírají národy, a to, jak OSN je přebírá. Proč se například kanadská armáda smršťuje? To není náhoda. Americká armáda se stává čím dál více globální silou kombinovanou s NATO. Nevěřím čemukoli, co nadiktuje Světová zdravotnická organizace. Prozkoumejte si mezinárodní letiště v Denveru. Pod ním je možná 8 podlaží, rozsáhlá podzemní základna. Proč je plot zašpičatěný dovnitř? Proč tak nezvyklá bezpečnost? Možná, že těch deset špičatých věží jsou vlastně velké ventilační šachty do podzemních úrovní.


Nový Zákon a Genesis se odvolávají na hady a démony. Co když obyvatelé podzemních základen jsou hadí rasou?

Greg Szymanski, říjen 2005

http://reptoids.50megs.com/photo2.html

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: Exopolitika.cz


Článok, ktorého súčasťou sú údajné mapy rozmiestnenia podzemných základní nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Podzemné systémy
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/podzemne-systemy


august 02, 2011 11:55 dopoludnia
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Anonym
    Anonymaugust 03, 2011 15:07 popoludní

    Komentár: 

    článok dlhý, ale stále sa nedostal k tomu, čo chcel povedať.

 

 

Top