Obrázok používateľa CEZ OKNO
Faktor Apopa a faktor Seta III.

To je rovina, na ktorej stoja základné idey príčin staviteľstva pyramíd a používania „Hórových tyčí“. Boli stvorené na synchronizáciu energií, s ktorými je spätý aj človek, aby sa zabránilo onkológii (podriadeniu sa Apopovi). A takisto všetky liečebné vlastnosti, ktoré majú „Hórove tyče“ a pyramídy sú vlastne vedľajším efektom. Kňazi boli v minulosti úplne zdraví ľudia, a tým, že využívali „Hórove tyče“ a pyramídy, sledovali iné a oveľa dôležitejšie ciele.

Funkcia „Hórových tyčí“ ďaleko presahuje doterajšie skúsenosti. Najčastejší atribút sôch faraónov a kňazov starovekého Egypta sú tyče, čo priamo poukazuje na skutočnosť, že boli predmetom najvyššieho významu.

Predvídajúc polemiku o predloženom materiáli varujeme, že lepšie technologické riešenie tak závažného problému nie je! Tu nepomôžu žiadne modlitby, meditatívne, ani energoinformačné techniky.

Je dôležité si uvedomiť, že stabilizácia energetického potenciálu pomocou „Hórových tyčí“ a pyramíd spomaľuje autoimunitné procesy, preto má systematické používanie tyčí a energie pyramíd pozitívny vplyv nielen na zdravie človeka, ale aj na dlhovekosť. Nepriamo o tom svedčia aj staroveké texty, ktoré rozprávajú o tom, že ľudia pred potopou žili stovky rokov tým, že čerpali zdravie z „prameňa vôd života“, ktorým sú pyramídy a biostimulátor “Hórove tyče“.

Praktické vedecké experimenty potvrdili, že „Hórove tyče“ a pyramídy môžu byť použité ako prostriedok na profylaxiu rakoviny. Inými slovami, každý, kto denno-denne využíva „Hórove tyče“ so všetkými nuansami, neochorie na rakovinu.


Obr. 51 - „Kniha Zeme“, časť A, personifikácia energetických hodín

Na obrázku č. 51 je vyobrazený fragment starovekého textu, a zaujímavý je tým, že obsahuje informáciu o tesnom zväzku Zeme s faktorom vnútorných energetických hodín človeka. Spomalenie autoimunitných procesov prostredníctvom „Hórových tyčí“ a pyramíd, je priamo spojené so spomalením vnútorného energetického času. To sa dalo pozorovať, keď človeka chorého na rakovinu dali na 12 dní dovnútra pyramídy a videli významné spomalenie celého onkologického procesu, zlepšenie celkového stavu, ako aj významné zníženie tvorby nádoru.

Spomalenie autoimunitných procesov je pozorované i pri systematickom používaní „Hórových tyčí“ (pozri kapitolu „Niektoré výsledky štúdií o účinkoch „Hórových tyčí“ a časť „Rakovina“ v návode na použitie „Hórových tyčí“).

Uzávery vytvorené na základe analýz textov a obrázkov sú zrejmé, spochybňujúce reputáciu škôl „kozmoenergetiky“ a ďalších smerov po celom svete, neuvedomujúcich si nebezpečenstvo, ktoré vstupuje do života nielen „adeptov“, no i obyčajných ľudí, ktorí nemajú žiadnu predstavu o varovaní staroveku, ani o hrozbe nad nimi visiacej. To je dôvod, prečo boli „Hórove tyče“ a energia pyramíd neoddeliteľnou súčasťou života kňazov a faraónov, ktorí sa ich nevzdali počas celého svojho života, korigujúc účinky vplyvu slnečných i magnetických búrok, stabilizujúc energetické procesy a synchronizujúc svoj energosystém s energosystémom Zeme. Tieto nástroje umožňovali kňazom, prejdúc „hranicu smrti“, rozvinúť v sebe vyššie schopnosti bez ujmy na zdraví.

Podľa rád kňazov, ľudia pracujúci s jemnými energiami musia okamžite začať používať nástroje - „Hórove tyče“ a pyramídy na stabilizáciu svojho energetického potenciálu. Toto dovoľuje nielen predísť začiatku neželaných procesov, no i povýšiť výsledky praktických a meditatívnych učení na oveľa vyššiu úroveň.

Špecialisti Akadémie národnej bezpečnosti Ruska, ktorí rozlúštili varovanie zanechané starovekými kňazmi považujú za nevyhnutné oboznámiť s danými poznatkami všetkých ľudí, ktorí sa o túto problematiku zaujímajú.

Nehľadiac na to, že najdôležitejší prírodný fenomén, o existencii ktorého nás naši dávni predkovia z hlbín vekov varovali, je objasnený a sformulovaný, možno sa domnievať, že u niektorých ľudí to vyvolá agresívny nesúhlas. Preto varujeme čitateľov, nachádzajúcich sa na ceste sebapoznávania pred následkami praktík, ktoré neberú do úvahy špecifiká energetického systému človeka, a tým, ktorí nesúhlasia s argumentmi v tomto materiáli odporúčame, aby si vyskúšali na vlastnej koži faktor Apopa. Od momentu, kedy prečítali tento materiál, zodpovednosť za ignorovanie našich varovaní spočíva na ich pleciach.

-pokračovanie-


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Valerij Uvarov

Zdroj: http://wands-of-horus.com/wands/factor-apopa.html

Preklad: Horča

Korektúry: Sokol

exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

Seriál: HÓROVE TYČE
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-horove-tyce

Seriál: Čo sú HÓROVE USMERŇOVAČE ENERGIE?
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-co-su-horove-usmernovace-energie

Valerij Uvarov
http://www.cez-okno.net/autor/valerij-uvarov


júl 22, 2014 23:35 popoludní

 

 

Top