Obrázok používateľa CEZ OKNO
Fibonacciho synchronizácia Azorskej pyramídy a... Potopené mesto Poseidona

Začiatkom mája 2013 došlo k pôsobivému objavu pri Azorských ostrovoch a 19. septembra ho oznámili svetových médiám. Tento nezvyčajný objav sa uskutočnil čírou náhodou. Keď miestny jachtár Diocleciano Silva robil hlbinný rybolov medzi ostrovmi São Miguel a Terceira, všimol si dokonale geometrickú formáciu na svojom veľmi presnom zariadení pre hľadanie v hĺbkach.
Obr. Rezonancie v ponorenom kontinente Atlantídy

Silvove video z dát špeciálneho sonaru odhaľuje veľkú pyramídu so 4 dokonale rovnými stenami, aké má aj Veľká pyramída (http://www.bibliotecapleyades.net/esp_piramide.htm)

 
Výšku ponorenej Azorskej pyramídy, uvedenú v každom článku ohľadom objavu, predstavuje číslo 60 m (http://azores-pyramid.org/), ktoré je podozrievavo nepresné vo svetle pôvodných dát zariadenia na hľadanie v hĺbkach s vysokým rozlíšením poskytnutých ako dôkaz (pozri hore).
 
Dáta zariadenia pre hĺbkové hľadanie jasne zobrazujú základňu pyramídy posadenú na malej rovnej planine na 360' pod hladinou mora. Vrchol pyramídy je zobrazený len pri 136' pod hladinou mora, poskytujúci pre celkovú výšku 224' (360 - 136 = 224) alebo okolo 74 m - nie 60 m.
 
Prečo globálne médiá opakovane zverejňovali tieto chybné informácie ohľadom presnej výšky potopenej pyramídy, ako protiklad k očividným prítomným dôkazom?
 
Zatemnenie skutočnej výšky potopenej Azorskej Pyramídy je určené pre ukrytie jej blízkeho vzťahu a psychoakustickej kalibrácie pre Veľkú pyramídu v Gíze, Egypte.
 
Pri výške 74 m je Azorská pyramída presne polovicou pôvodnej výšky Veľkej Pyramídy (148 m). Okrem toho má Azorská pyramída rovnakú výšku ako Teotihuacanská pyramída (http://www.bibliotecapleyades.net/esp_teotihuacan.htm) v súčasnom Mexiku, a tiež sa zdá, že má veľmi podobnú výšku s nedávno objavenou Pyramídou kolibríka (http://www.human-resonance.org/hummingbird_pyramid.html) v La Maná v Ekvádore!
 
Okrem toho tvorí Azorská pyramída 1/3 a Veľká pyramída 2/3 výšky Bosnianskej Pyramídy Slnka (220 m).
 
Také dokonalé proporcionálne vzťahy zobrazené prostredníctvom starovekých architektonických majstrovských diel umiestnených na rôznych kontinentoch predstavujú udivujúce implikácie pre globálnu sieť a schopnosti Atlantskej civilizácie cestovať vesmírom.

Kamenná mapa sveta (obrázok hore) z pyramídy v La Maná (http://www.human-resonance.org/mana.html) (Ekvádor) presne ukazuje globálne pobrežné pásma s úrovňami mora konzistentnými s neskorým pleistocénovým časovým rámcom pre konštrukciu:

Azorskej pyramídy
Pyramíd v La Maná
Bosnianskych pyramíd (http://www.bibliotecapleyades.net/piramides/bosnianpyramid.htm)
Gunung Padang (http://kebudayaan.kemdikbud.go.id/wcf2013/wp-content/uploads/sites/48/20...)

Mnohé paleo-sanskritské pyramídy, ktoré sú teraz na týchto nových archeologických náleziskách objavované, fungovali ako infrazvuková sieť zobrazujúca geopolohovanie a uhlové rozmery pre harmonickú rezonanciu so základnou frekvenciou Veľkej Pyramídy 1,45 Hz.
 
Azorská pyramída bola navrhnutá na rezonanciu pri základnej frekvencii 3 Hz, čo bolo prvou harmonickou frekvenciou nad 1,5 Hz, zatiaľ čo bosnianska Pyramída Slnka je subharmonicky kalibrovaná na 0,73 Hz.
 
Všetky tieto konštrukcie boli postavené pre biorytmickú synchronizáciu na presne kalibrovaných vlnových dĺžkach, ktoré korešpondujú s harmonizáciou planetárnej infrazvukovej rezonancie.
 
Pred kometárnymi kataklyzmatickými dopadmi 12,890 bp, ktoré iniciovali holocénové oteplenie, hladina mora bola niekoľko stoviek stôp nižšie ako dnes.
 
Vulkanická podmorská hora Azorov počas toho vzdialeného obdobia paleolitu tiež vytvorila reťaz ostrovov, ale zahŕňala oveľa väčšie súostrovie než to medzi ostrovmi Terceira a São Miguel.
 
Podmorská hora João De Castro (http://en.wikipedia.org/wiki/Dom_Jo%C3%A3o_de_Castro_Bank) vytvorila okrúhly ostrov s vysokými útesmi na juhovýchodnej strane, zatiaľ čo ďalší úzky ostrov polovičnej veľkosti bol potopený s pozostatkami paleolitického mesta pod novoobjavenou pyramídou, dominujúcou jeho najsevernejšiemu rozšíreniu (pozri dolu).

- pokračovanie -


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Alex Putney

1. marec 2014

http://www.human-resonance.org/, http://www.bibliotecapleyades.net/atlantida_mu/esp_atlantida_45.htm

Preklad: PH

Korektúry: Sokol

exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

Atlantída
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/atlantida


Autori: 
jún 16, 2014 23:50 popoludní

 

 

Top