Obrázok používateľa CEZ OKNO
Fotografie z NASA je důkazem o misi Apollo 20

Při pohledu na fotografii z Apollo Image Atlas od NASA jsem si všiml tohoto dlouhého UFO v jednom z kráterů. To je oficiální fotografie z archivů NASA a tudíž nemůže být zpochybněna či „odhalena“. Podívejte se na fotky, které jsou dole pod touto dlouhou antickou lodí na fotografii. O této lodi jsem také napsal v obou svých knihách „Dragons of Asgard“ a „Pozorování UFO“ v letech 2006-2011. Ve své knize o UFO jsem o ní napsal celou kapitolu. Podívejte se na ty fotografie.


Fotografie z NASA je důkazem o misi Apollo 20, fotografie z Apollo, Image Atlas, Pozorování UFO a Paranormálních zpráv


Poloha UFO: kráter Deporte Měsíc

Máte-li pochyby o tom, že tato mateřská loď UFO existuje, naleznete ji na stránce NASA na adrese:
http://www.lpi.usra.edu/resources/apollo/frame/?AS15-P-9625
a podívejte se na střední oblast fotografie. Abyste to lépe viděli, okopírujte a vložte si to do počítače a zvětšete si to 2-5krát.

To je úžasné, že? Měli byste vědět, že mise Apollo měly pokračovat až do 20. nebo 21. mise, ale vzhledem k rozpočtovým škrtům, Apollo se zastavilo na 17. měsíční misi. Pravdou ale je... oni mise Apollo 18-20 provedli tak tajně, jak to bylo možné. Bylo řečeno, že mise Apollo 20 vstoupila dovnitř této mateřské lodi a tam sklidili veškeré technologie, které mohli najít, včetně mimozemské pilotky, která byla nahá, ale byla pokryta průhledným, jakoby voskovým povlakem. Řekli, že nebyla ani mrtvá ani živá, ale něco mezi tím. Našli ji připojenu několika hadicemi k pilotním kontrolkám, které jí vedly do těla. Video dole ukazuje tuto nalezenou mimozemskou pilotku. Ony hadice jí z těla odebrali a vzali ji na Apollo 20.


E.B.E. (mimozemská biologická entita) Mona Lisa z neplánovaného televizního přenosu z lunárního modulu

Video zde: ►https://www.youtube.com/watch?v=lAKNlP7reus
A zde: ►https://www.youtube.com/watch?v=c5JXnYw6JF4&x-yt-ts=1421914688&x-yt-cl=8...

Tato videa byla z mise Apollo 20. Apollo 20 byla tajnou misí Apollo na Měsíc, aby přinesla nazpátek prastaré mimozemské technologie. Budu první, kdo přizná, že se to na první pohled opravdu zdá absurdní, ale pokud trochu prozkoumáte příběh Williama Rutledge, tak zjistíte, že NASA už po dlouhou dobu schovavá pravdu a edituje, co máme dovoleno vědět a co ne. Níže uvedené video je blízký záběr mateřské lodi v kráteru Deporte a tato videa byla poskytnuta Williamem Rutledgem, astronautem na misi Apollo, který nyní žije ve Rwandě.

https://www.youtube.com/watch?v=Y3X5oucqQe4&x-yt-ts=1421914688&x-yt-cl=8...

Další video ukazuje starobylé opuštěné město na povrchu Měsíce, které tam našli a všechna tato videa byla uvolněna astronautem amerického vojenského letectva (USAF), Williamem Rutledgem - statečný muž.

Záchrana mimozemské technologie misí Apollo 20, v roce 2007

V dubnu roku 2007 se objevilo několik videí, zřejmě natočených NASA, která ukazují město na Měsíci a blízký záběr mimozemské lodi ve tvaru doutníku v kráteru Deporte. Tato videa byla z mise Apollo 20. Apollo 20 byla tedy tajnou misí Apollo na Měsíc, aby získala prastaré mimozemské technologie. Při zkoumání tohoto příběhu jsem doufal, že se o této tajné misi na Měsíc dozvím pravdu. To, co jsem se naučil, místo toho ohromilo moji představivost a zesílilo nejenom mé přesvědčení, ale také mé obavy.

Rutledge ukázal, že má extrémní znalosti o geologii, chemii a o průzkumu vesmíru, což je vidět v jeho výběru slov, které používal při rozhovoru pro časopis UFO. Dalším důvodem, proč se Rutledge zdá věrohodným, je, že za jeho rozhovor o UFO nedostal žádné peníze ani tehdy či nyní. Takže co by mohlo být jeho motivem? Možná jeho motivem je, aby se pravda o existenci mimozemské technologie na Měsíci dostala na povrch. William Rutledge je osmasedmdesátiletý muž v současné době žijící ve Rwandě.Tvrdí, že je astronaut, který cestoval na Měsíc s misí Apollo 20. Totiž Apollo 17 měla být ta poslední mise NASA. V tom bodě NASA zrušila následující tři mise s tvrzením, že její rozpočet v současné době není schopen financovat takový projekt.

William Rutledge řekl, že když mise NASA, Apollo 14, letěla nad polární oblastí temné strany Měsíce, tak vyfotila a zaznamenala řadu lodí, neobvykle tvarované budovy a starobylá nebetyčná města, z nichž většina vypadala, jako by byla opuštěna po miliony let. Jak jsem to začal vyšetřovat, tak jsem zjistil, že přes polární oblast temné strany Měsíce přeletěly všechny mise Apollo 14 - 17. Každá z těchto misí přistála jen několik stovek kilometrů od sebe, což znamená, že v tomto okolí něco mělo vysokou vědeckou hodnotu. Hlavním posláním Apolla 20 bylo prozkoumání dávno opuštěné mateřské lodi, kterou objevili na fotografiích z Apolla 14. Mise se konala v blízkosti kráteru Deporte, kde je i pouhým okem na těchto fotografiích od NASA jasně viditelný objekt doutníkového tvaru na adrese:

1. http://www.lpi.usra.edu/resources/apollo/frame/?AS15-P-9630

2. http://www.lpi.usra.edu/resources/apollo/frame/?AS15-P-9625
Před vyšetřováním příběhu Williama Rutledge jsem se nejdříve podíval na panoramatické fotografie z NASA - uvedené výše. Trvalo mi to asi tři minuty, než jsem našel doutníkový tvar lodi, která podivně vykukuje z kráteru ven v pravé třetině fotografie, o které Rutledge mluvil. Je protáhlá a zdá se, že je tam prostor s pilotní kabinou a s okny v blízkosti oblasti nosu. Nezdálo se mi ale, že by to bylo dost důkazů na prokázání jeho pravdomluvnosti – možná, že našel tu samou fotografii a pak si celý příběh vymyslel? Vrhl jsem se do té fotografie hlouběji. Fotografie 9630 získala mou pozornost jako první. Prozkoumal jsem ji daleko doleva, podíval se na její temné stíny a ty neobvyklé reflexní objekty, které se přes ně zobrazovaly. A to je, kdy jsem poprvé uviděl nějakou stříbrnou budovu podivného tvaru, která byla jasně viditelná pouhým okem bez toho, aby se fotografie nějakým způsobem měnila. Chcete-li se dozvědět více o tom, co jsem našel, tak to najdete v kapitole o měsíčních objevech („Moon discoveries“). Netřeba dodávat, že jsem se dozvěděl, že William Rutledge říkal alespoň jednu pravdu: Na území Měsíce existuje hojnost mimozemské technologie tam, kde na ni poukazuje. Nyní prozkoumáme jeho příběh. Pomocí panoramatické fotografie, o které mluví, a se 500% zvětšením s pomocí jakéhokoliv fotoprogramu, tak se stane mnoho mimozemských objektů zřejmými pouhým okem, ale tam zatím neskončíme. Místo toho naní použijeme amatérskou techniku CSI pro digitální fotografie. Tato technika je velmi jednoduchá: Dejte si tu zvetšenou fotografii na obrazovku počítače a podívejte se na ni skrz digitální kameru, zatímco je ona fotografie na obrazovce. To způsobí, že snímky, které byly rozmázany fotoprogramem, se opět stanou semi-zaostřenými a budou přivedeny zpět až do 80% - 90% stavu původní kvality. Ano, je to re-digitalizace, ale jakmile je to zaostřené, budete se divit - ne, budete omráčeni tím, co před sebou uvidíte.

Rutledge tvrdí, že tajná společná vesmírná mise americko-sovětské spolupráce začala v srpnu 1976. Je to možné? Po prohlédnutí fotografií pomocí amatérských technik CSI jsem zjistil, že je jeho příběh věrohodný. Na této fotografii lze najít nespočetné struktury, mnohé s osvětlenými okny.

Od dubna roku 2007 muž, který tvrdil, že je William Rutledge, neustále uvolňoval spoustu informací a videových záběrů spolu s fotografickými materiály na internetové stránce www.youtube.com. Jeho uživatelské jméno na YouTube bylo „Retiredafb“ a na jeho video o městě na Měsíci se podívalo více než 1,5 milionu lidí před tím, než někdo (a to smrdí jako NSA - Narodní bezpečnostní agentura) záhadně pronikl do jeho účtu a vymazal všechna videa kromě jednoho čtyřsekundového videa. Vtrhnutí do jeho účtu jen přidává k důkazu, že William Rutledge je skutečná věc. Tento účet potřeboval; protože ta videa měla tak vysoké číslo shlédnutí, že byla následně umístěna na domovské stránce YouTube jako „Nejvíce navštívená“ a vzhledem k jeho zvýšené publicitě to považuji za nepravděpodobné, že by si ten účet vymazal sám. Je však možné, že s tím získal tolik publicity, že vláda poslala profesionály, aby jeho videa vymazali, zablokovali mu přístup a rozeslali e-maily, ve kterých se přiznává, že lže. Od té doby ale vytvořil nový účet s názvem „ValValientThor“. Je zvláštní, že si vybral právě toto jméno, protože „Val Valiant Thor“ je údajně jméno prvního mimozemského kontaktu, kdy lidsky vypadající mimozemšťan již v březnu 1957 přistál se svou lodí ve Washingtonu nedaleko Bílého domu, aby se setkal s prezidentem. Chcete-li najít Williama Rutledge, tak jednoduše zadejte „Apollo 20“ na YouTube nebo na jeho nové webové adrese:
http://revver.com/video/624297/apollo-20-alien-spaceship-on-the-moon-csm...
(To už neexistuje. - pozn. překl.)

Podívejme na jeho čtyři videa. Z jeho účtu na www.Youtube.com pouze zbývá jen jedno video, protože do toho účtu někdo proniknul a všechna videa odstranil. William říká: „Pro ty, kteří tuto práci udělali - gratuluji, jste dobře zaplaceni.“ Má na mysli ty, kteří se nabourali do jeho účtu. Udělal si nový účet na Revver.com. Název: Přelet CSM (ovládacího provozního modulu) Apollo 20 nad mimozemskou kosmickou lodí na Měsíci („Apollo 20 Alien Spaceship on the Moon CSM Flyover“)

Video je zde: http://revver.com/video/624297/apollo-20-alien-spaceship-on-the-moon-csm... (Na této adrese už také není nic, ale našla jsem to zde – pozn. překl.): ►https://www.youtube.com/watch?v=Y3X5oucqQe4&feature=youtu.be
Délka videa je 2:39. Začátek videa ukazuje vnitřek modulu CSM, kde je jasně vidět samolepka vlajky, která je napůl americká a napůl ruská. Pod touto nálepkou je znak mise Apollo 20, který ukazuje dvě malé vesmírné lodě přepravující loď ve tvaru dlouhého doutníku z povrchu Měsíce. V tom odznaku si všimněte povrchu Měsíce - vypadá to na to, že je tam neobvykle tvarovaná bílá budova. 43 sekund videa - začnete vidět povrch Měsíce skrz něco, co vypadá jako kruhovitý hledáček. Pak začnete vidět, že to není jen pohled na tu mimozemskou loď doutníkového tvaru v kráteru Deporte, ale že jste jen pouhých pár metrů od jejího povrchu. Kamera snímá horní povrch lodi od začátku až do konce a odhaluje různé vyřezávané hieroglyfy na vnějším trupu. V 1:24 na jejím povrchu uvidíte vyražené díry. Nemyslím si, že byly způsobeny meteory, ale vypadá to, že byly propáleny nějakými laserovými anebo částicovými paprsky. V 1:25 dostanete opravdu podrobný detail se zaběrem přímo nad hieroglyfy. Mají Mayský vzhled. V 1:38 jsou vidět nějaké hieroglyfy a pak následuje oblast, která má dlouhé čáry, tvarem velmi podobné oblasti brady u modré velryby. V 1:40 dostanete ve videu vůbec ten nejlepší pohled na hieroglyfy. V 1:52 si můžete prohlédnout hieroglyf vypadající jako člověk, který má na sobě nějaký čepec a brýle. Je to video s úžasně blízkým záběrem lodi.

2. Název: Neplánovaný televizní přenos E.B.E (mimozemské biologické entity) Mona Lisa z Apollo 20 („Apollo 20 E.B.E. Mona Lisa TV unscheduled transmission“)
Toto video je na adrese:
http://revver.com/video/797542/apollo-20-ebe-mona-lisa-tv-unscheduled-tr... (Tady na tomto spoji také už nic není. Na webu je ale mnoho stránek, kde si dali hodně zuřivé práce, aby tento příběh vyvrátili. Například tu originální fotku z NASA na některých těch stránkách retušovali a tu doutníkovou loď zcela vymazali. Našla jsem to ale zde – pozn. překl.):
https://www.youtube.com/watch?v=sEXVqoEYWS8
a trvá 3:13. Začíná uvnitř modulu, kde uvidíte osobu oblečenou v bílé kombinéze NASA. Při 25 sekundách za oknem modulu venku uvidíte nějakou konstrukci, která vypadá jako další modul sedící na povrchu Měsíce. Hned u 1. minuty videa uvidíte E.B.E., která vypadá jako ležící žena, jejíž tvář se zdá být popraskaná a přitom naráz lesklá. Všiml jsem si, že má mezi očima nad obočím nějakou neobvyklou bouli. Její krk a horní část hrudníku jsou pokryty neobvyklým zlatým ručníkem. Její hruď a pánev se zdají být nahé a lesklé. (Poznámka: Vidím, že si ten muž hraje s kamerou, obrací ji. Zdá se, že tam skoro neexistuje žádný stav beztíže či jen malý rozdíl od gravitace na Zemi – potřebuje se prozkoumat proč?) Na konci videa dostaneme dobrý zaběr obličeje zblízka.

3. Název: 16mm film mimozemské biologické entity Mona Lisa z Apollo 20 („Apollo 20 E.B.E Mona Lisa 16 mm film“)
Délka je 6:45. Nachází se na adrese:
http://revver.com/video/797241/apollo-20-ebe-mona-lisa-16-mm-film/
(Tam také není nic, ale je to teď zde: ►https://www.youtube.com/watch?v=lAKNlP7reus Když je to tedy podvod, proč to stále sundávají? - pozn. překl.)
Tento film začíná blízkým záběrem mimozemské dívky, kterou nazývají Mona Lisa.

Je to záběr zblízka předtím, než jí odstranili ty podivné jakoby voskové pokrývky z obou očí, zrovna tak jako tím byla udržována její ústa otevřená - a ta boule nad očima, také pokryta tím samým voskem, může pravděpodobně naznačovat třetí oko? Stav obličeje vypadá jako by byl omrzlý, jako by byl zmrazený před smrtí. Mají tam nějaký papírový objekt, který má na sobě neznámé psaní. Umístili ho do průhledného plastového sáčku. Je velmi dobře možné, že pokud je tento papír legitimní, že se použitím tohoto videa může z něho udělat digitálně vylepšená fotografie, což nám dá konečný důkaz o mimozemských entitách. To by byl nejlepší způsob, jak dokázat, že se mise Apollo 20 skutečně odehrála. Tento kus papíru s černým mimozemským psaním, napsaným jakoby ve stylu kurzívy, by mohl velmi dobře být příští kámen Rosetta. Je to na videu velmi zřetelné, takže by nebyl problém z toho udělat kopii, vytisknout ji a pak ji analyzovat. Ve 2:45 videa vidíte blízký záběr materiálu její pokrývky či ručníku. Tento záběr pokrývky vypadá jako obvodová deska s modrými, světle modrými a červenými obvody (paráda ve 3:02).

4. Název: Dědictví Apollo 20, část 1 – město („Apollo 20 Legacy Part 1 The City“)
https://www.youtube.com/watch?v=g9Aqb9f2uKQ

Délka je 5:02. To je mé nejoblíbenější video ze všech jeho videí. To město v pozadí vypadá skutečně skvěle, stejně tak jako ta obří stavba, které říkají katedrála. Podle všeho ta katedrála byla jedinou neporušenou částí tohoto města. Video bylo natočeno z roveru. V 1:30 videa je vidět ta katedrála a vypadá to jako něco ze sci-fi filmu. Detail je neuvěřitelný. K této budově se ve videu přiblíží, aby byla vidět zblízka. Pak panoramaticky zabírají mnoho budov tohoto města, od začátku do konce. Luca Scantamburlo provedl rozhovor pro časopis prostřednictvím e-mailového účtu na YouTube 25. května 2007. Původce videa řekl, že se jmenuje William Rutledge a narodil se v roce 1930 v Belgii. Je americkým občanem, ale není zvyklý mluvit anglicky už od roku 1990, kdy se přestěhoval z Evropy do Rwandy. Naučil se mluvit jazykem Kinyarwanda a používá francouzštinu a někdy němčinu, protože Rwanda je bývalá belgicko-německá kolonie. Řekl, že se přestěhoval do Rwandy kvůli jedné ženě, kterou potkal. Říká: „NASA mě nezaměstnávala. Byl jsem zaměstnán americkým vojenským letectvem (USAF).“ Pracoval v oblasti, která studuje cizí technologie a zabývali se pouze ruskými projekty jako je projekt N1, letecký projekt AJAX a Mig Foxbat 25. Rutledge předtím pracoval na projektu Gemini a vojenské letectvo si na to vzpomnělo a tak ho později vybrali pro Apollo 20. Říká, že byl vybrán, „protože jsem byl jedním z mála pilotů, kteří nevěřili v Boha.“

Řekl, že z nějakého důvodu byla tato malá věc rozhodujícím faktorem, aby se z něho stal astronaut. Rutledge říká, že tam bylo 300 lidí, kteří pracovali pro USAF ve Vandenbergu v Kalifornii. Aby se tato mise uskutečnila, tak tam během této mise existovala rusko-americká spolupráce. Rutledge tvrdí, že mise Apollo 18 byla projektem Apollo-Soyuz, který se konal v roce 1975. Mise Apollo 19 však měla z nějakého neznámého důvodu ztrátu telemetrie, což zavinilo konec zasílání informací nazpátek. Zřejmě na oběžné dráze vrazila do meteoritu. Hmm... Věřím, že šance, aby jeden pohybující se objekt vrazil do jiného pohybujícího se objektu, je mnohem méně pravděpodobná, než narazit do stojícího objektu, ale mohlo to být i varování poslané od obyvatel Měsíce. Cílem Apolla 18 bylo vyslat rovera na prozkoumání střechy lodi tím, že se vyšplhá na kopec Monaco a vstoupí dovnitř otvoru, který byl vyroben těmi, kdož tuto loď prozkoumali daleko dříve, než USAF vůbec dorazilo.

Když Rutledge o mimozemské lodi a lunárním městě na Měsíci mluvil, jeho popisy posílaly lidskou fantazii do otáček. „Na této misi jsme vstoupili do dvou lodí. Jedna z nich byla mateřská loď doutníkového tvaru a ta druhá loď měla trojúhelníkový tvar. Vetšina mise připadla na zkoumání mateřské lodi, o které NASA věřila, že překročila vesmír před alespoň 1,5 miliardami let. Uvnitř jsme viděli mnoho známek biologických forem života, stejně tak jako staré zbytky neobvyklých rostlin v sekci, která zřejmě obsahuje motor pro tuto loď. Další biologický druh byl ve tvaru trojúhelníkových kamenů, které vypouštěly kapky žluté kapaliny, která má léčebné vlastnosti. Našli jsme stopy po „extra-solárních“ stvořeních. Našli jsme pozůstatky z mnoha malých těl o rozměrech asi 10 cm v průměru. Tito malí tvorové žili v komplexní síti skleněných trubic po celé délce vnitřní části lodi. Nejvíce překvapující ze všech objevů bylo, když jsme narazili na dvě lidsky vypadající těla, z nichž jedno bylo na lodi zcela zachováno dokonce i po více než miliardu let.“ Toto neporušené mimozemské tělo E.B.E. bylo pojmenováno Leonovem nebo mnou (nebyl si jist) Mona Lisa. Řekl, že ta E.B.E byla přibližně 1,65 m vysoká a byla to žena. Měla genitálie, vlasy a šest prstů. Možná to znamená, že jejich matematika mohla být založena na tuctu.

Bylo jasné, že její funkcí bylo pilotování lodi. K prstům a očím měla připojeno pilotní zařízení, zatímco neměla žádné oblečení. Měla dva tenké kabely, které běžely do oblasti nosu, ale berte na vědomí, že neměla žádné nosní dírky. Leonov to zařízení, které měla přes oči, rozvázal, což způsobilo vystříknutí a zmrznutí výtoku bio-kapaliny z jejích úst, nosu, očí a jiných částí těla. Některé části těla se zdály být v neobvykle dobrém stavu vzhledem k jejich stáří. Uvedl: „Jak jsme řekli řídící kontrole, její stav se nezdál ani mrtvý, ani živý.“ Tenká transparentní vrstva chránila vlasy a kůži. Neměli jsme zdravotní zázemí, takže Leonov a já jsme udělali jednoduchý test. Rozhodli jsme se sundat naše biozařízení a připojit ho k E.B.E, aby se její telemetrie mohla poslat zpět lékařským expertům na kontrolní misi. Nyní je na Zemi a není mrtvá, ale já chci o ní publikovat další videa, než o ní budu dále mluvit. Také jsme našli druhé tělo, které se zdálo být zničeno. Jeho hlavu jsme vzali na palubu. Barva jeho kůže byla pastelově modrá nebo modro-šedá. Kůže měla zcela neobvyklé nápisy přes oči a na čele. Kolem hlavy byl uvázán pásek bez nápisu. Kabina mateřské lodi ve tvaru doutníku byla plná kaligrafie a byla vyrobena z delších šestiúhelníkových trubek.

Skutečný věk kosmické lodi byl 1,5 miliardy let, což bylo potvrzeno v průběhu průzkumu. Našli jsme původní zemskou kůru, anortozit a spirály ve foidech, které zřejmě pocházely z nárazu, kterým se vytvořil kráter Izasak D. „Nejenomže hustota meteorických dopadů na loď potvrdila stáří, ale i ty malé bílé nárazy na kopci Monaco na západ od lodi,“ řekl Rutledge.

Město, které jsme objevili, bylo ve skutečnosti pojmenováno na Zemi. Bylo rozhodnuto, že se bude nazývat Stanice jedna (Station One), ale jakmile se k němu astronauti přiblížili, tak si uvědomili, že bylo velice dávno opuštěno a stala se z něho bezcenná hromada šrotu, kromě té jedné vyšší a větší budovy, kterou jsme nazvali katedrála. Ta se zdála být neporušená. (Katedrála je jasně vidět v detailu na videu lunárního města na YouTube). Do každého kusu kovu tam byly hluboko vlisovány nápisy nebo kaligrafie. Věřili jsme, že ta loď a město byly věkově skoro stejně staré, ale to je velmi malá část celku. Náš teleobjektiv na roveru dělá ty mimozemské struktury větší, než normálně jsou. Rutledge řekl, že byl překvapen, že se ho nikdo nikdy nezeptá „proč je zapotřebí skrývat UFO?“ Říká, že je to otázka ekonomiky. „Všechny měny na Zemi jsou založeny na hodnotě zlata,“ konstatuje. Většina lidí ale neví, že zlato je exteritoriální kov, který se vytváří, když umírá hvězda. Když hvězda umírá, tak její hmotnost výrazně roste, atomy se zkomprimují a poté ta hvězda exploduje. Velké množství zlata se pak rozšíří přes malé sluneční systémy. To je důvod, proč je zlato bezuhlíkový kov. To znamená, že se jedná o nejběžnější substanci ve vesmíru.

Toto tvrzení výše jsem shledal na první pohled bizarním, ale když jsem se pak podíval na videoklip, který publikoval, „Mimozemská kosmická loď na Měsíci - přelet před přistáním“, tak jsem si všiml několika odrazů světla, každé v jiné barvě s výjimkou dvou z nich, nad kterými zřejmě letěl lunární modul.

Video je na adrese:
http://revver.com/video/624300/apollo-20-legacy-part-1-the-city/
(Už tam není nic, ale našla jsem to nyní to zde: - pozn. překl.): ►https://www.youtube.com/watch?v=KzHaRMTTCRI
A také na: ►http://www.youtube.com/watch?v=bf1G8JAGzt8
(Tady už také není nic. Když je to podvod, proč to stále sundávají? - pozn. překl.)

První místo se zlatem se nalezá úplně vlevo na obrazovce v 55. sekundě videoklipu.

Druhé větší místo se zlatem se ukáže po dobu 1,6 sekundy na úplně levém okraji obrazovky. Ty dvě žluté oblasti, o kterých jsem si dříve myslel, že to byly pouhé odrazy, tak to ve skutečnosti byly obrovské plochy zlatě zabarveného nerostu. To jedno místo ve tvaru kruhu se zdá být několik metrů v průměru a to druhé je jasně třikrát až čtyřikrát větší než to první. Nyní, při bližším zkoumání, to zlato se zdá být podobné barvě nezpracované zlaté rudy se zářivostí 20-24-karátového zlata. Když jsem to video ukázal svému příteli geologovi na místní univerzitě, tak potvrdil, že je vysoká pravděpodobnost, že je to zlato - podle odrazu slunečního světla a barvy na povrchu.

Jiné důkazy o tom, že Rutledgův příběh je pravdivý:

1. V březnu 1996 bylo hlášeno, že se vědci a inženýři z NASA, kteří se zúčastnili průzkumu Měsíce a Marsu, setkali před Washingtonským narodním tiskovým klubem, aby diskutovali o svých zjištěních. Oznámili, že na měsíčním povrchu byla objevena řada umělých staveb a objektů. Článek dále uvádí, že existuje množství důkazů o opuštěných městech. Nejmenovaný specialista z kontrolní mise uvedl: „Naši muži pozorovali zříceniny lunárních měst, průhledné pyramidy, kopule, a bůh ví co ještě, o čemž důkazy jsou v současné době ukryty hluboko uvnitř trezorů NASA, a cítili se jako Robinson Crusoe, když náhle narazil na otisky bosých nohou na písku na pustém ostrově.“ Později toto prohlášení odvolali.

2. Seržant Karl Wolfe byl ve fotolabu, když jeho šéf, rotný Taylor, k němu přišel a řekl mu, že mají potíže s nějakým zařízením na základně na prvním programu Lunar Orbiter. Byl to stejný druh zařízení, jaký byl zvyklý používat a tak si myslel, že o nic nejde. Wolfovi bylo řečeno, že to zařízení, kam šel, patřilo NASA, ale Wolfe si pamatuje, že se zmínil o NSA (možná že NSA, Narodní bezpečnostní agentura, má na starosti měsíční artefakty). Wolfe řekl, že byl povolán opravit nějaké fotografické vybavení a jeho bezpečnostní prověrka mu byla zvýšena kvůli tomu, že byl v té době stále jediným člověkem, který byl schopen takové zařízení opravit. V ten den viděl v hángaru spoustu činnosti. Všiml si, že v tom hángaru bylo mnoho hostů se jmenovkami, jednotlivci z cizích zemí. Když byl v laboratoři, tak k němu přišel jeden letec a řekl: „Objevili jsme základnu na zadní straně Měsíce.“ Wolfe byl samozřejmě ohromen. Pak ten letec ukázal Wolfovi nějaké fotografie, které jasně ukazovaly geometrické tvary, které byly dobře organizované a dobře navržené. Tento příběh potvrzuje detaily Williama Rutledge.

Prezident John F. Kennedy napsal 12. listopadu 1963 memorandum pro ředitele CIA o výzvědných souborech UFO, těsně jedenáct dní před tím, než byl na něj spáchán atentát. Obsah tohoto mema uvedl: „Jak jsem s vámi dříve diskutoval, začal jsem (začerněno)... a dal jsem pokyny Jamesu Webbovi, aby vyvinul program se Sovětským svazem v rámci společného vesmírného a měsíčního průzkumu. Bylo by velmi užitečné, kdybyste prověřil vysoce ohrožující případy (UFO) - s cílem identifikace autentických, na rozdíl od tajných sborů CIA a amerického letectva. Je důležité, abychom jasně rozlišovali mezi známými a neznámými v případě, že se Sověti pokusí splést naši rozšířenou spolupráci s fasádou na shromažďování informací o obranných a vesmírných programech. Když budou tyto údaje vytříděny, chtěl bych zavést program na sdílení informací s NASA, kde jsou Neznámá (UFO) faktorem. To pomůže ředitelům misí NASA v jejich obranných povinnostech. Průběžnou zprávu o přezkumu údajů bych chtěl dostat nejpozději do 1. února 1964,“ podepsáno Johnem F. Kennedym. Toto memo jasně uvádí, že NASA pracovala na určitém kosmickém programu s Ruskem! Možná to byl ten fakt, proč John F. Kennedy požádal CIA, aby odhalila a sdílela utajované informace s úředníky NASA, což mohlo intenzivně rozjitřit CIA a způsobit, že CIA měla pocit, že Kennedy překročil své hranice. V minulosti, 1994, doktor Mitchell řekl novinám St. Petersburg Times, že uvnitř americké vlády existuje mnoho zasvěcených, kteří studovali nalezená těla mimozemšťanů. A že tato konkrétní agentura po Johnu F. Kennedym přestala informovat prezidenty USA. My se možná nikdy nedozvíme pravdu o tom, kdo ho zabil, ale lze předpokládat, že pokud žádní jiní prezidenti nebyli informováni o mimozemských tělech, mimozemských vězních, zachycených nebo vyměněných lodích, pak za prvé, co se tedy stalo kolem Kennedyho, což způsobilo, že pak o tom přestali mluvit se všemi americkými prezidenty? Za druhé, když Kennedy v memu požádal CIA, aby sdílela utajované informace s NASA, domnívala se CIA, že to bylo skoro jako s tím jít na veřejnost?

Z důkazů a výzkumu je jasné, že William Rutledge mluví pravdu. On má skutečně citlivý materiál z NASA a informace o tajných misích na Měsíc. Je jasné, že je to autentický materiál a ta hojnost zpochybňovačů, vtrhnutí do jeho účtu (od NSA) a výroba webových stránek, které příběh o Apollo 20 vyvracejí, pro mě potvrzuje, že tito zpochybňovači jsou zaplaceni za svoji težkou práci a mají agendu. Věřím tomu, že byl astronautem na jedné z těchto tajných misí vzhledem k podrobnostem o misi Apollo 20, které Retiredafb (jméno na Youtube), také známý jako ValValientThor (jméno na Youtube), poskytnul. Tato osoba se snaží velmi těžce, aby se daný příběh dostal ven, i když nám zatím příliš mnoho neříká, takže jen čas ukáže, jestli je to opravdový astronaut. Ale pak - kolik informací je zapotřebí k posouzení? Nicméně, v rozhovoru se zmiňuje, že ony dokumenty a videa pocházejí z bedny, která byla hlídána strážcem, který ji měl strážit do té doby, dokud nebyly zničeny. Rutledge říká, že strážce ukázal tyto věci jeho příteli a nechal ho vzít, co chtěl a pak později některé z nich poslal Rutledgovi. Mám pocit, že ten člověk, který si říká William Rutledge, by mohl být oním strážcem v USAF. Také shledávám dost neuveřitelným, že ti intelektuálové z NASA nebyli schopni vymyslet lepší jméno pro tuto tajnou misi a místo toho nadále pokračovali s používáním názvu Apollo. S použitím jména určeného pro mise Apollo tím zvýšili pravděpodobnost, že budou odhaleni. Bývalý astronaut Rutledge je unikátní jedinec, který si zaslouží naši pozornost.

Jste si vědomi toho, že od ledna 1959 do ledna 1998 došlo k 59 misím měsíčního průzkumu (s roboty a lidmi)? („Clementine Atlas of the Moon“, strana xix) Tyto mise zahrnují hlavně SSSR a USA, i když v lednu 1990 jedna mise byla z Japonska a nazývala se Muses A. Toto vysoké číslo měsíčních misí je jasným důkazem, že je tam něco, co opravňuje tento výdaj peněz a toto riziko - ... mimozemské technologie? Zajisté, jeho uniklé informace mohly být příčinou toho, proč Japonsko a Čína v poslední době vypustily satelity pro lunární mapování. Japonsko vyslalo satelit s názvem SELENE, aby vyfotil povrch Měsíce a dosáhl lunární oběžnou dráhu dne 18. října 2007 ve výšce letu 100 km nad měsíčním povrchem. Čínský satelit Chang-1 byl vypuštěn na oběžnou dráhu Měsíce 24. října 2007 po dobu jednoho roku, zatímco posílá nazpátek detailní fotografie. Dva satelity vypuštěny od dvou národů během jednoho týdne a nastaveny k provádění velmi podobných misí. Co si myslíte, že Čína a Japonsko doufají, že získají, jakmile uvidí ty velmi vysoce detailní fotografie lunárních měst a lodí? To ukáže jen čas, ale jedna věc je jistá, pravda nemůže být od nás skryta navždy.

Scott C. Waring

http://www.ufosightingsdaily.com/2011/06/nasa-photo-is-proof-of-apollo-2...

Překlad pro Českou exopolitiku: Irena Němec

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Záhada mise Apollo 20
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/zahada-mise-apollo-20

Téma: APOLLO PROGRAM
http://www.cez-okno.net/tema-apollo-program

Seriál: NASA Anomálie
http://www.cez-okno.net/serial-nasa-anomalie

Mesiac
http://www.cez-okno.net/rubrika/mesiac


február 10, 2015 00:36 dopoludnia
 • krát komentár

4 krát komentár

 1. Obrázok používateľa ab
  abfebruár 11, 2015 15:59 popoludní

  Komentár: 

  velmi by som chcel aby to bola pravda, ale toto je naozaj uz moc... asi tazko by si nastahovali do modulu mimozemstana, ktory by nebol hermeticky uzavrety v nejakom obale a uz vobec by pri nom nebol clovek bez ochranneho obleku. Tolko namahy s clankom a pritom by stacio trocha logiky a zbytocna praca usetrena :D

 2. Obrázok používateľa Mima
  Mimafebruár 11, 2015 21:37 popoludní

  Komentár: 

  Mno, škoda, že si si nedal ty väčšiu prácu s príspevkom, mudrlant ;)
  Volám ďalších odborníkov na manipuláciu s mimozemskými telami, ozvite sa!:D

 3. Obrázok používateľa Pravdomluv
  Pravdomluvnovember 13, 2016 22:16 popoludní

  Komentár: 

  S tim nesohlasim, v pripade vyletu na mesic si sebou nemuzete vzit celou polni nemocnici. Navratovy modul ma omezeny prostor. A za kazdy 1 kg dopraveny na a z mesice stoji miliony dolaru. To uz je jednodussi to proste risknout a karantenu udelat az po navratu na zem. Jeste s ohledem na to ze slo o tajnou misi nemuzete moc utracet a upozornovat na sebe. Spis by me zajimalo jak udelal ze mu nezabavili film. Vypada to neuveritelne ale kdybch si mel vsadit jestli je to pravda nebo podvod tak bych vsadil na to ze je to pravda.

 4. Obrázok používateľa Johny
  Johnyfebruár 11, 2015 22:53 popoludní

  Komentár: 

  Ďalší pohľad Scotta Waringa:
  NASA SI ZAVARILA. OSOBA, OPRAVUJE SONDU NA MARSE…?
  http://www.vedelisteze.sk/galerie/nasa-si-zavarila-osoba-opravuje-sondu-...

 

 

Top