Obrázok používateľa CEZ OKNO
Prosba za globální změnu, osvícení (září-listopad 2011)

Vážení čtenáři, opět upozorňuji na nadcházející dobu vhodnou pro duchovní práci, meditaci a modlitbu. Září, říjen, až do poloviny listopadu tohoto roku, představuje významné období, kdy bychom se měli snažit usměrnit vývoj směrem k pozitivním událostem, a zároveň jej využít k osobnímu pokroku a povznesení. Pokud je nějaký čas vhodný k duchovní práci, tak je to zajisté tento, a i pro širší dění to bude prospěšné.

Jako příhodná data pro společnou meditaci vidím následující dny: 11.9., 21.9., 25.9. v měsíci září, přičemž i ostatní dny jsou dobré a okno příležitosti se otevírá až do poloviny listopadu. Na 28.10. pak, připomínám, připadá konec mayského kalendáře, a spolu s následujícími 13 dny až do 11.11. představuje velmi významný čas, kdy bychom se ze všech sil měli snažit transformovat svět i sama sebe. O tom však ještě bude řeč příště.

Věnujme se v tomto čase otázkám po smyslu a účelu, usilujme o pokrok ve vývoji, žádejme o vyšší poznání, aby naše životy mohly být radostnější a přejme si pro svět mír, bezpečí a porozumění.

Vyhraďme si dny a denní časy pro tuto užitečnou práci, proveďme očistu, věnujme se pozitivním aktivitám, aby i naše myšlenky byly pozitivní. Při meditaci se soustřeďme na to krásné a dobré, co bychom světu přáli a vysílejme kladné myšlenky. Upřímná prosba provázená dobrými myšlenkami má velkou sílu. Pokud bude v tomto čase více lidí meditovat, síla myšlenek se spojí a znásobí.

Základní myšlenka prosby pro toto období by měla být: Globální pozitivní změna, nasměrování vývoje k lepšímu, probuzení lidstva. Můžeme prosit i o jiné věci podle své víry a náboženské příslušnosti.

Pokud je to možné, sejděte se s dalšími lidmi, kteří by chtěli společnou meditací podpořit vývoj, a meditujte společně v kruhu. Časy a dny nejsou až tak důležité, ty zmíněné však vidím jako nejsilnější.

Učiňte v ty dny, co je třeba, abyste se cítili pohodlně a přemítejte o tom, co byste si přáli, jak by měl vypadat ideální svět. Přejte si pro sebe ty nejkrásnější věci.

V uvedené době může dojít k hromadnému probuzení, když tomu bude dáno. Vše je možné.

Jen to nejlepší přeje

Ladislav Zelinka

Zdroj: Duchovní institut

exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

Vzostup
http://www.cez-okno.net/rubrika/vzostup


september 08, 2011 22:19 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymseptember 09, 2011 12:52 popoludní

  Komentár: 

  Přemýšlejme, proč nás někdo tlačí do konkrétních datumů. Energie se neohlíží na data, Země neudělá hop do jiné dimenze z minuty na minutu, vibrace aenergie sílí kontinuálně, i když čas není lineární.Budoucnost, i blízká, má nekonečně mnoho odboček a nikdo nemůže určit přesné datum, natož minutu, určité události.
  A jak jinak vmanévrovat hodně naivních, dobrých a změnychtivých lidí tak, aby někomu/něčemu v dobré víře poslalo velké množství energie, než nasměrováním je na určitý okamžik?
  To jsou mega energetičtí upíři s adělskou tváří tohoto věku. Promyslete to, prosím.

 2. Obrázok používateľa bo
  boseptember 09, 2011 18:39 popoludní

  Komentár: 

  Ano, premýšľam o tom tiež.
  Vlastne nepremýšľam už, cítim to ako určitú manipuláciu. Usilujem sa byť napojená v každom okamihu na Najvyššiu Silu, na Boha a nevšímam si dátumy a časy. Ďakujem sa xkrát denne, obdivujem, radujem sa, je z čoho.... :-)

 3. Obrázok používateľa Josef Otruba
  Josef Otrubaseptember 09, 2011 17:56 popoludní

  Komentár: 

  Souhlasím plně s autorem komentáře. Kdo to myslí s lidmi dobře, přeje jim i matičce Zemi to nejlepší kdykoliv,bez ohledu na konkrétní den, či hodinu. A snaží se jim hlavně pomáhat hmotně. Žijeme přece v hmotném světě! Otruba

 

 

Top