Obrázok používateľa CEZ OKNO
HLEDÁNÍ MĚSTA BOHŮ V. 2

V tu chvíli, kdy jsem si šel nalít ze vzhledově hnusného tetrapaku druhou sklenici laciného vína, mě náhle napadla myšlenka, že celý svět je zřejmě vícevrstvý. Ze stejného důvodu, jak se zdá, byly vytvořeny pyramidy... jako razítka pro replikaci života. Pestrého života od člověka po pavouka, od pavouka po mikroba, od mikroba po... něco takové, co je tak malé, že menšího už nic není.

Vícevrstvý pyramidální svět

Napnul jsem svou mysl a pochopil jsem, že vícevrstevnatost světa má pyramidální charakter, to znamená, že svět je nekonečně vrstevnatá pyramida. Už jsem věděl a věřil, že vše na tomto světě tvoří dva Bohové - Bůh Vesmíru a Bůh Onoho Světa a že zkřížení jejich energií vytváří Životodárný Počátek. Představil jsem si prostorovou verzi našeho Vesmíru ve formě superobří pyramidy a hned nato jsem si představil, že se skládá z pyramid devíti Oněch Světů a že pyramidu našeho Onoho Světa tvoří pyramida Slunce, Měsíce, Země, Člověka, Myši, Mikroba, Buňky, Molekuly a tak dále. Když jsem řekl ,pyramida Slunce', už jsem věděl, že pyramida je, abych tak řekl, Počátkem, tím Počátkem, který tvoří tělo (Slunce nebo Člověka), a po jeho vytvoření v něm žije jako Duše, aby se po smrti těla znovu přeměnil v životodárnou pyramidu.

Tak jsem dospěl k závěru, že rozmanitost je dána rozmanitostí pyramid, které v mnoha vrstvách vcházejí jedna do druhé. Jedna pyramida... vytváří Vesmír, druhá Onen Svět, třetí Slunce, čtvrtá Zemi, pátá Člověka, šestá Žábu, sedmá Buňku, osmá Molekulu... a tak dále. Princip ,mikrokosmos makrokosmu' je vložen do pyramidálnosti Prostorového Světa.

Vstal jsem a vzdálil se od stolu, chodil jsem sem a tam a pak jsem řekl důrazně, abych přesvědčil sám sebe: „Pyramidálnost Prostorového Světa je prototypem těch kamenných pyramid, které můžeme vidět na vlastní oči! A proto by starověké kamenné pyramidy měly být vícevrstvé, nutně vícevrstvé..! tedy postavené na principech utváření Prostorového Světa. Kdo ví, kolik je těchto vrstev ve starověkých kamenných pyramidách? Kdo je počítal, ty vrstvy? Čím větší je pyramida, tím více vrstev se do ní vejde, a tím více informací nese!"

Zapálil jsem si cigaretu. Pomalu jsem ji vykouřil, aniž bych vnímal její chuť. A pak jsem si uvědomil, že nechápu, proč se v dávnověku budovaly kamenné pyramidy.

Kamenné pyramidy jsou razítka pro replikaci života

Vtom mi to došlo: „Kamenné pyramidy jsou razítka pro replikaci života!" Na razítku je snadnější rozmnožit život v dostatečném množství, aby byl stabilní! Proto je snadnější vytvořit kamenná razítka v podobě pyramid a dokonce stvořit celé pyramidální Město Bohů jako Matrici života na Zemi, kde se život může tisknout a spustit v plné síle...

-pokračovanie-

Ernst Muldašev


KNIHU môžete zakúpiť i na tejto adrese

VŠETKY časti tohto seriálu postupne nájdete na tejto adrese

Seriál: Knihy HLEDÁNÍ MĚSTA BOHŮ nájdete na tejto adrese


Súvisiace:

Ernst Muldašev
http://www.cez-okno.net/ernst-muldasev


jún 11, 2015 21:42 popoludní

 

 

Top