Obrázok používateľa CEZ OKNO
Inkarnace

18. díl: Genetická informace je ovlivněna pěti generacemi předků, kvalitou hmotných orgánů i aurou matky. Talent, neduhy a zlozvyky však člověk nedědí, protože v těle dlí jemnohmotná bytost se svoji jedinečnou historií minulých životů. Klasické, dobrovolné, vynucené a vyprošené inkarnace. Výhody života na Zemi, pět okolností stanovených v nadzemí.

Zpracováno podle "Duchovní průvodce – tvůj nejlepší přítel."
www.rozhovorysezivotem.cz - zde je ke stažení zvuková stopa tohoto videa i text.


VIDEO nájdete na tejto adrese


Zdroj: http://www.youtube.com/user/30Helena03

Ďakujeme za tip


Súvisiace:

ROZHOVORY SE ŽIVOTEM Výber
http://www.cez-okno.net/rubrika/rozhovory-se-zivotem-vyber


Autori: 
Štítky: 
január 04, 2015 20:10 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa blesik
  blesikjanuár 11, 2015 00:23 dopoludnia

  Komentár: 

  Nesouhlasím, že nemoci nejsou dědičné, zkušenost je jiná.Pokud mají v jedné rodině matka, dcera i synovec revmatickou artritídu, tak snad to není infekční?

 2. Obrázok používateľa Vesna
  Vesnajanuár 12, 2015 13:38 popoludní

  Komentár: 

  Dovolím si nesúhlasiť. Nededia sa choroby ale rodinné návyky, či už dobré alebo nie práve najlepšie a najzdravšie.
  Všetko čo končí na „itída“ je vlastne zápal v tele a tak je ním aj revmatická artritída. Pri revmatickej artritíde zápal býva obvykle vyvolaný bakteriálnou nákazou (najčastejšie streptokokami) ale tiež vírusmi (napr. herpesvirus, Epstein-Barr vírus) a infekcia sa môže do kĺbu dostať rôznymi spôsobmi aj napr. nesprávnou liečbou alebo aj z iného ložiska v tele.
  Pokiaľ traja členovia rodiny trpia rovnakým problémom nedá sa povedať, že by zdedili baktériu alebo vírus. Tie sa dajú iba získať.
  Iný prípad je revmatoidná artritída pri ktorej sú neinfekčné zápaly vyvolané pravdepodobne (nevie sa isto) autoimunitným procesom kedy imunitný systém napadá vlastné tkanivo. Toto sa však tiež nededí ale získava. Je úsmevné, že s čím si dnešní MUDr-ci nevedia rady schovajú pod autoimunitné reakcie tela.
  Uvediem tiež príklad a to mojej kolegyne. Jej rodičia a dve sestry majú cukrovku. Aj ona kedysi mala. Pred 18-imi rokmi zmenila od základu životný štýl a úplne opustila zabehané rodinné zvyky a ona jediná z rodiny už dávno netrpí cukrovkou. Jej rodina je obézna a neustále na niečo chorá. Ona je štíhlučká a nepamätá si kedy bola naposledy u lekára.
  Som presvedčená o tom, že choroby nie sú dedičné. Potom sú už len trvalé poškodenia organizmu, ktoré môžu vzniknúť už pri vývoji plodu.

 

 

Top