Obrázok používateľa CEZ OKNO
Jak si vybudovat nejlepší vztah svého života

Po třiceti letech práce s páry a zkoumání způsobů, jakými lidé napravují své vztahy, jsem si najednou uvědomila, že jsme dosáhli vskutku stěžejního momentu. Všechny naše studie, příběhy a výzkum se spojily a my jsme se ocitli uprostřed revoluce – nového způsobu, jak skutečně porozumět romantické lásce.

Teď můžeme konečně uchopit zákony lásky, které navíc dávají smysl! Prolomili jsme zákon lásky a nalezli cestu ke vztahu, po kterém toužíme. Hned teď můžete začít budovat naplňující vztah, který bude bezpečným útočištěm a obnovit pouto romantické lásky.

Vzdejte se zastaralé myšlenky, že láska je něco, co se vám prostě přihodí.

Veškerá nová věda nám říká, že romantická láska už není záhadou. Dává dokonalý smysl. Můžete se naučit jejím zákonitostem. Tuto bouři emocí můžete zvládat lépe, než si myslíte! Pokud něčemu rozumíte, můžete s tím pracovat. Prvním vaším rozhodnutím musí být naučit se nové vědě o poutu lásky.

Každý den se zkuste někomu otevřeně projevit svůj zájem a požádat jej o pozornost nebo náklonnost.

Přijměte fakt, že jste savec, a že láska představuje vnořený prastarý zákon přežití. Pokud pečujete o pouta se svými blízkými, jste šťastnější, zdravější, silnější, lépe se vyrovnáváte se stresem a žijete déle. A je to tak v pořádku, vaši blízcí jsou vaším nejvýznamnějším zdrojem. Nejsme navrženi tak, abychom si vystačili sami. I ti nejsilnější jedinci mezi námi se musí smířit s potřebou spojení a podstupují riziko sbližování.

Příště, až budete pociťovat obavy, nejistotu a úzkost, zkuste se o tom zmínit svému partnerovi a vzít ho při tom za ruku. Stejně tak sledujte jeho emoční signály a vezměte jej za ruku.


Článok nájdete na tejto adrese


Zdroj: http://www.energiezivota.com/


Súvisiace:

Vzťahy
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/vztahy

Rozvoj osobnosti
http://www.cez-okno.net/rubrika/rozvoj-osobnosti

ENERGIE ŽIVOTA Výber
http://www.cez-okno.net/rubrika/energie-zivota-vyber


Autori: 
október 21, 2016 21:06 popoludní

 

 

Top