Obrázok používateľa CEZ OKNO
Jak v současné době žít a přežít - jak to dělám já?

Všudypřítomný stres, elektromagnetický smog, chemtrailsy, radiace, transformace... Dovoluji si vám předložit několik zajímavých tipů na přírodní a potravinové doplňky či technologie, které pomáhají v této době k lepšímu fungování fyzického těla a zdraví vůbec. Třeba vám přijdou vhod. Co já bych za takový soupis kdysi dal, vše jsem si ale musel odbolet a odnemocnět, resp. spíše jen odladit na svém těle. :)

Co se týče celkového odblokování tzv. "psychických bloků a omezení", které později padají "dolů" a fatálně tam působí na naše fyzické zdraví a orgány, doporučuji léčbu KLASICKOU HOMEOPATIÍ. Ta zastává celostní náhled na člověka a neléčí symptomy, jako medicína klasická, ale jejich příčiny, což jak uznáte, je často velmi nebetyčný rozdíl. Je dobré se začít "čistit" ještě předtím, než na vás dolehnou nějaké zdravotní problémy. Velmi vhodná je léčba kl. homeopatií obou partnerů před početím potomka.

Ochrana před zvýšenou radiací

Tu zajišťuje, jak již z jejího názvu vyplývá, lidskému organismu štítná žláza. Je tedy třeba si dát dohromady právě tento orgán. Nejlepší je na to jód, ale v přirozené formě, dá se někdy sehnat v místech průmyslového zpracování rybářského lovu, tedy v přístavech. Avšak pozor, chemická substituce jódu naopak štítnou žlázu ještě více zleniví a zničí. Proto zkuste např. mořské řasy, samozřejmostí je také hodně čerstvých mořských ryb! K správnému absorbování jódu však tělo potřebuje vitamín E (v přírodní formě se vyskytuje zejména v různých klíčících obilovinách, na trhu je k dostání výborný produkt Mladý ječmen.)

Úprava spánkových cyklů a snížení vnitřního napětí

Já používám: Melatonin. Je to hormon, jež upravuje vnitřní hodiny... je vyplavován šišinkou (epifýza), která je obecně považována za sídlo funkce 3. oka. Je dobré melatonin použít při určité rozháranosti, při změnách časových pásem apod.

V ČR je jeho volný prodej zakázán, nechávám si ho dovážet ze Slovenska.

Likvidace volných radikálů

Volné radikály jsou nestabilní molekuly kyslíku. Ve srovnání se stabilní molekulou jim schází elektron. Aby nahradily scházející elektron, sahají po elektronech zdravých molekul buněk a poškozují buňky v jejich normální funkci. Příčinami nadbytku volných radikálů mohou být UV-záření, nečistoty životního prostředí, stres, nevyvážená strava nebo také vysoká spotřeba kávy, tabáku, alkoholu a léků. Napadají buňky pokožky a ta pak v pravém slova smyslu vypadá „staře“. Ochranu před volnými radikály poskytují antioxidanty. Lapají volné radikály a podporují mnohé biochemické reakce v těle.

Já používám Bioxan od firmy LR cosmetics, jíž jsem registrovaným členem. Nakupovat můžete pouze od registrovaných členů této sítě.

Viz. také ionizátory níže.

Přírodní antibiotikum - Koloidní stříbro

Koloidní stříbro je univerzální prostředek, téměř bez vedlejších účinků k léčení četných onemocnění. V mnohých pojednáních bylo prokázáno, že je účinné proti baktériím (např. stafylokokům a streptokokům), virům a plísním. Tito původci jsou během několika málo minut koloidním stříbrem usmrcováni.Zajímavostí zůstává, že pro lidský organismus důležité baktérie v tlustém střevě zůstávají většinou ušetřeny, protože koloidní stříbro je do krevního řečiště nebo lymfatického systému přijímáno nejpozději v tenkém střevě. V mnoha případech je však potřebné aby koloidní stříbro působilo v tlustém střevě.

Já si nechávám ze zahraničí dovážet vyráběné koloidní stříbro o hustotě 200 ppm. Koloidní stříbro o výrazně nižší hustotě si lze objednat např. u tohoto prodejce.

Koloidní zlato

Koloidní zlato a stříbro patřilo k základním "léčivům" starého Egypta. Kol. zlato je někdy nazýváno přírodním antidepresivem, neboť čistí a rozšiřuje nervová vlákna. Je výborné pro různé druhy závislostí, ať již drogové, alkoholické či jiné. V Česku je poměrně složité až nemožné ho sehnat. Pokud o něj budete mít zájem, napište mi.

Lichořeřišnicové kapky (řeřišnice = žerušnica, pozn. red.)

Výborně likvidují různé streptokokové nákazy, pro ženy různé kvasinkové infekce, ale také na nachlazení, plicní záležitosti apod. Je nutné dlouhodobější používání.

Já používám kapky od Mgr. Ing. Pleskače, firma Rosa Canina, Veverská Bitýška.

Často je fyzická nemoc na fyzické rovině podnícena nedostatkem některého vitamínu či minerálu.

Dále používám

Schindeleho minerály - doplňuje tělo minerály a stopovými prvky.
K dostání jsou zde.

Fytominerál - obsahuje silně koncentrovaný koloidní roztok 63 prvků Mendělejevovy periodické soustavy v přírodní formě. Je vyroben z rostlin, které rostly na naší zemi před 100 milióny let.
K dostání je zde.

Koenzym Q-10 - důležitý pro správnou funkci srdce, pomocník pro nakládání s energií.
Výborný preparát v kombinaci s hořčíkem zde.

Aloe Vera Gel - pomáhá s detoxikací organismu, příznivě působí na mnohé orgány. Je výborný na různé kožní problémy, ale také na spáleniny, problémy s trávením, alergie a další oblasti. Ničí v určité míře také bakterie, viry a plísně. Působí na úrovni buněk, které příjemně "načechrá" a připraví pro příjem dalších živin, vitamínů a minerálů z potravy, příp. dalších potravinových doplňků.
Já odebírám gel od firmy LR Cosmetics, zdá se mi nejlepší. Budete-li mít o něj zájem, napište mi.

V aktuální době je vyvíjen enormní nápor na nervovou soustavu člověka a proto je velmi důležité také doplňování vitamínů řady B6 (pyridoxin) a B12.

Nedostatek B6 a v podstatě celé řady B-komplexu se projevuje zvýšenou nervosvalovou dráždivostí (cukáním ve svalech, někdy až bolestí svalů) zapomětlivostí, záněty sliznice dutiny ústní.

K dostání v lékárnách, anebo v podobě přípravku B-komplexu Star např. zde.

Soda Bicarbona - napomáhá k návratu organismu do zásaditého stavu. Překyselení organismu je jedním z rozhodujících viníků vzniku vážných nemocí, zejména rakoviny a jiných.
Dá se sehnat v lékárnách, je volně prodejná.

Mimochodem na udržení acidorovnováhy může pomoci i pití dobrého (!) červeného vína k pokrmům.

Mladý ječmen - má výrazný alkalizující efekt v lidském těle. Většina v současné době konzumované stravy způsobuje v lidském organismu kyselou reakci a překyselené tělo je živnou půdou pro řadu chorob a mikrobů. Naše buňky nejsou schopny správně fungovat, pokud se vnitřní pH hodnota nepohybuje v poměrně úzkém rozpětí. Mladý ječmen obsahuje bazické minerály jako je sodík, draslík, vápník a hořčík, které díky svému zásaditému charakteru pomáhají kyselé prostředí v těle neutralizovat a tím přispívají k optimálním funkcím organismu. Z mladého ječmene byly dále izolovány látky, které prokázaly velice účinné antioxidační vlastnosti a mohou tak přispět v prevenci proti rakovině a dalším chorobám.
Mladý ječmen se také velmi úspěšně pere se vznikajícími náběhy na různé formy rakoviny.
Více o něm zde.

Nezapomínejte na koupele

Používám jak solné koupele (se solí z Mrtvého moře) na energetickou očistu a detoxikaci těla, výborné jsou však také zásadité koupele (viz. soda bicarbona).

Za účelem okysličení buněk

Doktor F. Stevish, specialista v oblasti molekulární biologie, varoval před tím, že se lidstvo pozvolna dusí kvůli nedostatku kyslíku, což se může stát příčinou mnohých potíží lehkými nevolnostmi počínaje a vážnými nemocemi konče. Kyslíková nedostatečnost může být také příčinou předčasného stárnutí. Je též přesvědčen, že snížení hladiny kyslíku, nikoliv globální oteplování, je největší hrozbou lidstva. Proč je kyslík pro náš život tak klíčový? Každý den se průměrně 20.000 krát nadechneme. Krev pak zásobuje kyslíkem každou ze 60 biliónů buněk v těle a zbavuje organismus toxických látek. Kyslík nejenže odbourává stres, ale také zlepšuje koncentraci, čistí krev, zpomaluje stárnutí, umožňuje snížení váhy bez pomoci léků, snižuje škodlivé působení znečištěného životního prostředí a ovzduší a zklidňuje nervový systém.

Osobně si pravidelně dopřeju 10 sezení Oxygenoterapie v našem Hvězdném centru Je mi jasno jiřího maška.
Více zde.

Ionizace prostředí zápornými ionty

U moře či v lese je nám dobře proto, že je prostředí vysoce nasyceno zápornými ionty. Takové lze vyrobit i "uměle", např. živým ohněm a různými svíčkami či solnými lampami, nebo dokonce i přístrojově. Používám ionizátor ruské výroby, v současné době se tento typ zřejmě již na českém trhu neprodává.

Osobní energetická hygiena

Teslův osobní purpurový energetický štít - Vnější schránka Teslova purpurového energetického štítu je vyrobena z hliníku, který je nejprve anodován (elektrolytická oxidace) a poté obarven. Točivost atomů a elektronů hliníku je tak změněna takovým způsobem, že by Teslův purpurový energetický štít měl vibrovat v rezonanci se základní energií (Čchi, prána, orgon) vesmíru. Povrch Teslova purpurového energetického štítu byl vyvinut Ralphem Bergstresserem podle patentu a na základě znalostí/informací a myšlenek Nikoli Tesly, se kterým ve 40. letech pracoval. Díky anodizaci je pole pláště změněno a interaguje s tachyony. Povrch pláště má unikátní krystalickou strukturu.

Chemické složení vnějšího purpurového pláště je stejné jako u rubínů a safírů, které rovněž obsahují oxid hliníku. Víme, že rubíny dávají energii, a díky tomu byly ve středověku nazývány „kameny života“.

Nikola Tesla sám použil podobné přístroje v několika patentech a nazval je anténami pro volnou energii. Říká se, že převádějí informace z Schumannova pole do lidské aury. Takže se lidský organizmus může znovu uvést do rovnováhy na několika úrovních a zvýšit svoji vibrační frekvenci. Teslův purpurový energetický štítTM má nejen pracovat jako anténa, ale také jako transmiter. Emitované pole napouští jakýkoliv materiál pozitivní energií.
Více o něm zde.

jiří mašek

Zdroj: OSUD.cz

Máte svoje skúsenosti a vlastný recept, ako byť fit? Ozvite sa na redakčný mail, možno práve Vaše rady niekomu pomôžu. Tie najlepšie a overené zverejníme a kontakty na dodávateľov, ktorých odporúčame sa objavia v rubrike "Zdravo"
Sokol

Sekcie: 
Rubriky: 
máj 31, 2008 19:09 popoludní
 • krát komentár

1 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmarec 18, 2012 23:17 popoludní

  Komentár: 

  ...Ahojme...
  vela poloziek v tomto clanku.
  Tak len jedny vec :Spominana ROVNOVAHA.
  Od slova vazit.., videli ste mechanickú váhu.
  Ako rýchlo dosiahnete na nej rovnovahu ked budete
  na nu phadzovat hala bala...Hm ROVNOVÁHA

 

 

Top