Obrázok používateľa CEZ OKNO
Je toto havarované UFO na Marsu?

Na Marsu byl nalezen neobvyklý objekt, který vypadá jako zřícené UFO, ležící jen pod marťanským prachem. Objekt objevil Scott Waring za použití Google Mars Map, která poskytuje uživatelům schopnost prohlížet satelitní snímky. V oznámení, které bylo dnes vydáno, Waring odhaduje, že má asi 30 metrů na šířku a 60 metrů na délku. Podle Waringa to má tvar “vesmírné mateřské lodi z Hvězdných válek”.

Waringem a dalšími badateli bylo na Marsu objeveno mnoho anomálií umělého původu, a totéž i na Měsíci, to vše za použití satelitního zobrazování NASA. Vědci z NASA běžně přisuzují takové anomálie čistě geologickým procesům a neobtěžují se zkoumat jejich možnou umělou povahu, odvolávaje se na priority mise a na rozpočet. Ve vzácném případě se odehraje veřejné pobouření jako v roce 1976 při misi Viking ohledně tváře na Měsíci. NASA plánuje další mise, aby poskytla další satelitní snímky, které typicky vyvolají jen další otázky.

Waring vysvětluje svůj objev na Marsu:

„Prohlížel jsem si Mars přes Google a nalezl to, co vypadá jako ekvivalent land cruiseru z Hvězdných válek. Můžete dobře rozeznat tvar a strukturu a dokonce dvě vertikální křídla na zadní části. Když jsem použil Google Ruler, zjistil jsem, že loď má 61 metrů od předku až ke konci, 33,3 metrů od ocasu k ocasu, 29,23 metrů na šířku a je silná 4,8 metrů.

Zde je to, jak vypadá land cruiser z Hvězdných válek, je zde pozoruhodná podobnost s tím, co objevil Warring.

Waring vytvořil Youtube-video za použití Google Mars Map, kde objekt zvětšil a ten se záhy začal jevit jako svým tvarem umělý. Je pohřben jen pod nánosem prachu, což vyzývá k dalšímu zkoumání a analýzám.

Neočekávejte, že vědci z NASA přifrčí, aby Waringova tvrzení prověřili a že tam pošlou nějakou misi roveru, který to vyšetří. Možná, že by to mohla vyšetřit vesmírná flotila, kterou objevil Gary McKinnon, když hacknul počítače Pentagonu anebo stejná flotila, na kterou si kdysi vzpomněl Ronald Reagan. Pokud se tak stane, nepočítejte s tím, že výsledky budou brzy oznámeny.

Možná, že ovšem nebudeme muset čekat tak dlouho, pokud se Elonu Muskovi podaří vyslat na Mars na 80 000 kolonistů. Waringovo zřícené UFO může být jen nějaká neobvyklá geologická formace; nebo možná před mnoha lety tam povrch Marsu brázdil land cruiser z „Hvězdných válek“.

Michael Salla, Ph.D., 7. ledna 2013

http://exopolitics.org/is-that-a-crashed-ufo-on-mars/

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Curiosity vyfotografovalo na Marse kuriozitu
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/curiosity-vyfotografovalo-na-...

Vědci tají objev Curiosity, prý se zapíše do učebnic dějepisu
http://www.cez-okno.net/clanok/mars/vedci-taji-objev-curiosity-pry-se-za...

Konspirátoři mají Vánoce: Curiosity našla na Marsu hodně podivný objekt
http://www.cez-okno.net/clanok/mars/konspiratori-maji-vanoce-curiosity-n...


marec 19, 2013 23:59 popoludní

 

 

Top