UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach. Akákoľvek podobnosť s existujúcimi osobami či udalosťami je čisto náhodná.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
JEDI RADÍ 10: Goodeoviny, našinci a všeobecný dopyt po Odhalení

Otázka č. 26: Ahoj Jedi, zaujímam sa o tematiku UFO, sledujem to pozorne roky a tak som si nemohol nevšimnúť, ako to dnes valcuje Corey Goode. Čo si o ňom ako o zdroji myslíš?

›› Corey Goode je skutočne všade. Sledoval som ho veľmi pozorne. Bol som nadšený, „konečne niekto hovorí o tom všetkom čo sa okolo UFO dialo a deje otvorene“...


UPOZORNENIE: Tento článok nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Text môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach. Prípadná podobnosť s existujúcimi osobami či skutočnosťami je čisto náhodná.

Už po jeho prvých debatách s ›› Davidom Wilcockom bolo jasné, že nie je nejaký pobláznený táraj. Jeho odpovede mali vždy hlavu a pätu. Časom bolo možné vypozorovať i určitý vzor. Jeho „príbeh“ mal zreteľnú štruktúru a bol prezentovaný spôsobom, ktorý sa nedá nazvať inak, než profesionálnym. Prezradím ti tajomstvo, ale nesmieš ho nikomu povedať: neverím príliš na osamelých hrdinov-informátorov, ktorí ako Prométeovia prinášajú uzimenému ľudstvu oheň riskujúc všetko. VŽDY je za tým niečo/niekto viac.

Tiež UFO scénu pozorne sledujem, je to významný dielik do skladačky poznania rodnej planéty, a bol som potešený, že sa našli aj ľudia, ktorí z Coreyho Goodea neboli totálne paf. Za všetkých spomeniem ›› článok českej Exopolitiky, ktorý myslím vyšiel aj tu. Klobúk dolu. Viezť sa na silnej vlne nadšenia z ›› Odhalenia s veľkým Ó je jednoduché. Byť opatrný a kritický skoro vždy znamená ísť proti prúdu. Často aj tomu tzv. alternatívnemu.

Povedané rečou marketingu, trh si niekoho takého už dlho žiadal. Téma UFO a mimozemšťanov naberá na sile a dnes snáď už len oficiálne kruhy pochybujú o existencii inteligentného života mimo našu planétu. Ľudia sú hladní po ozajstných príbehoch. Kníh a filmov tu už bolo dosť, teraz to chcelo niečo skutočné. A bác – je to tu.

Pravdu povediac, ani ma príliš neprekvapilo, že je za tým ›› Steven Greer. Ak chceme hovoriť o Coreym Goodeovi, pozrime sa v prvom rade na Stevena Greera:

Tento pán roky dominoval oficiálnej UFO scéne s pestovaným imidžom „rešpektovaného UFO nadšenca so skvelými kontaktérskymi výsledkami a známosťami na najvyššej úrovni“. Ale keď som čítal ›› jeho knihu, niečo mi tam nesedelo. Všetko bolo príliš krásne, mal som pocit, že čítam presne “ten príbeh, po ktorom túžim”. A také sú aj ►rozhovory Coreyho Goodea. Takmer dokonale vyvážený a okorenený príbeh, postupne čoraz viac tvarujúci svetovú UFO komunitu...

Vráťme sa k ›› Stevenovi Greerovi. Videl si niektoré z jeho vystúpení? Ako do komentáru trefne napísal jeden divák: „Pán Greer je predovšetkým majstrom v tom, ako rozprávať tri hodiny a nič nepovedať.“ Jeho ›› film SÍRIUS ›› bol pre mnohých veľkým sklamaním. Corey Goode je čo do sýtosti informácií úplne iná káva, ale z tej istej kaviarne. Asi tak nejak.

Ak by si sa ma spýtal, ktoré zdroje považujem za hodnotné, asi by si bol prekvapený, ale odporučil by som našincov. ›› Miroslav Karlík a ›› trnavský UFO klub je žijúcou legendou a nie náhodou. Odviedli a odvádzajú kopec dobrej roboty a považujem ich za úprimných a dôveryhodných bádateľov. V Čechách sú to určite Rašínovci, ktorých portál ›› EXOPOLITIKA.cz je zdrojom rozmanitých a užitočných informácií. Za slovenský “UFO Magazín” by mnohí aj život položili. Škoda, že už nevychádza...

Na záver si dovolím malé zamyslenie. Kto ešte stále žije v domnení, že „zelení mužíčkovia“ nejestvujú, alebo ak áno, tak na nejakej stráášne vzdialenej planéte, bude musieť jedného dňa veľmi rýchlo precitnúť. Nie nadarmo sa ono veľké ›› Odhalenie očakáva takpovediac každým dňom. Rôzni insideri, ktorí sa vyrojili, sú toho dôkazom. Verejnosť musí byť pripravená...

Mimozemské civilizácie v dejinách ľudstva zohrávali a zohrávajú kľúčovú rolu. ›› E-magazín UFO Noviny mal skvelý slogan: „Nie sme sami a nikdy sme sami neboli“. Nič výstižnejšie na túto tému sa asi ani nedá napísať.

NASLEDUJ OZAJSTNÉ SVETLO, NIE LESK!

NIKDY SA NEVZDÁVAJ A MYSLI STÁLE NA TO, ČO CHCEŠ ŽIŤ!

NECH ŤA SPREVÁDZA SILA!

Jedi

exkluzívne.cez.okno


Pár slov o mne. Nepatrím do žiadnej sekty, organizácie ani duchovnej skupiny či školy. Nemám žiadne zasvätenia v zmysle, ako sú dnes bežne prezentované a vedomosti som nezískal channelingom, ani dlhoročnými návštevami besied či prednášok. Nie som inkarnáciou žiadneho proroka, nebol som unesený mimozemšťanmi a nie som ani ten typ, čo presedí väčšinu dňa s nohou za hlavou. Mal som a mám skrátka v živote obrovské šťastie. A niečo viem. Ak budem môcť – odpoviem...

Otázky Jedimu môžete posielať na: redakcia@cez-okno.net


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


Tento článok, ktorý sme pre vás napísali, má 555 slov.

Len vďaka Vašim darom môžeme ďalej prinášať informácie všetkým bezplatne a neustále sa zlepšovať. Ak chcete našu prácu oceniť a je to vo Vašich možnostiach,
prispejte prosím na ďalší chod portálu


›› BILANCIE PORTÁLU

Aktuálny STAV vidíte vľavo HORE


2401591699/8330 (DAR z SK) alebo 2401591699/2010 (DAR z CZ)

Číslo účtu pre dary zo Slovenskej republiky:
2401591699/8330 │ IBAN: SK5283300000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOZSKBAXXX │ │ Číslo účtu pre dary z Českej republiky:
2401591699/2010 │ IBAN: CZ4120100000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOBCZPP


Keď nemáte PAYPAL konto, prispejte cez bankovú kartu:
kliknite na DONATE a potom vo formulári na ›› Continue


Súvisiace:

Exopolitika
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/exopolitika

Nie sme sami
http://www.cez-okno.net/rubrika/nie-sme-sami

Kontaktéri
http://www.cez-okno.net/rubrika/kontakteri


Autori: 
máj 10, 2017 01:32 dopoludnia
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Pavel Smutny
    Pavel Smutnymáj 15, 2017 22:32 popoludní

    Komentár: 

    S problematikou UFO je to ako s Matematikou,...Ak by sme neuverili ze 1+1=2,..tak nikdy by sme sa nedostaneme k nasobeniu, mocninam, integralom a podobne,..furt by sme len meditovali a je naozaj 1+1=2 alebo nie,..? Podobne aj mainstream hrubo materialisticke media nam stale podsuvaju otazku a je naozaj 1+1=2 ci nie?!,.. Su mimozemstania ci nie?! Ak vieme ze uz v starej Indi, Cine, Egypte - vid Bibliu Grecku, Rime sa o tejto problematike vela hovorilo, pisali knihy,..kde su podrobne opisy UFO, mimozemstanov,.. a berieme ich ako spolahlive, tak nesmieme vahat a posuvat sa dalej vo vyskume, hladani pravdy,..

 

 

Top