UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach. Akákoľvek podobnosť s existujúcimi osobami či udalosťami je čisto náhodná.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
JEDI RADÍ 11: Ešte lepšia modrá plus aktuálne UFO-trendy

Otázka č. 27: Ahoj, zaujal ma tvoj ›› predchádzajúci post o Coreym Goodeovi. Chcem sa opýtať na bytosti ›› Blue Avian, o ktorých Corey často hovorí. Čo si o tom myslíš?

Podľa mňa sú Blue Avian jednou z hlavných Coreyho „úloh“. Pre mňa osobne je zaujímavé, že z množstva mimozemských rás, a je ich hodne i humanoidného vzhľadu od nás na nerozoznanie, vybrali práve tieto Bytosti. Áno, som si istý, že táto akcia bola dlho a starostlivo pripravovaná. Keď si uvedomíme, že problematika UFO a mimozemských civilizácií je a vždy bola jednou z najstráženejších tém, natíska sa jednoduchá, ale kľúčová otázka. Prečo práve Blue Avian?


UPOZORNENIE: Tento článok nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Text môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach. Prípadná podobnosť s existujúcimi osobami či skutočnosťami je čisto náhodná.

Jedna možnosť je, že príbehu Coreyho Goodea na 100% uveríme. Prečo nie, veď to dostávame ako na striebornom podnose, všetko krásne do seba zapadá. Je známe, že ak chcete nejaké fakty dostať medzi ľudí, treba dodržať určité percento pravdy. V tomto prípade, keďže existencia UFO oficiálne potvrdená nebola, môžeme hovoriť o určitom percente informácií, ktoré sú za pravdu v UFO komunite bežne považované. Corey to odpálil vo veľkom štýle a sám som sa pristihol, že pri jeho rozprávaní často súhlasne kývam hlavou...

Opakujem, všetko je až príliš krásne, než aby to celé bola pravda. Spomeňme si na dlhé obdobie Stephena Greera, ktorý podľa mňa roky bravúrne vodil za nos väčšinu svetovej UFO komunity. Tá strávila roky v dôverčivom a nadšenom kontaktérskom očakávaní a viete čo sa stalo? No presne to, že úplne NIČ! Koľko času sme takto stratili miesto toho, aby sme sa skutočne angažovali a hľadali odpovede sami? Je to ako s Duchovnom. Žiadny „Spasiteľ“ nás hromadne spasiť nepríde, musíme na tom makať každý sám za seba. Corey Goode je podľa mňa pokračovaním a rozšírením „informačného kanála“ Stephena Greera a myslím, že by sme mali byť všetci v strehu, kamže nás tento dlho očakávaný „UFO-pastier“ vlastne vedie.

Za tie roky, čo sledujem dianie na alternatívnej scéne som si všimol viacero projektov, s viac či menej okatou snahou použiť známe a zavedené fakty ako podklad pre svoju vlastnú agendu. Väčšinou boli ľahko rozpoznateľné. Buď to boli také tie „presvedčivé hašišové blúznenia“ ľudí, ktorí akože vedia toho tak veľa, až im z toho strihlo (ale desne sympaticky), alebo naopak prepracované siahodlhé texty s ambíciou zahltiť záujemcu lavínou súvislostí, aby sa v nej načisto stratil a úspešne absorboval informačnú injektáž. Pokiaľ viem, ulovili len zopár málo zdatných bádateľov a o nejakom plošnom ovplyvnení mienky sa tu našťastie nedá hovoriť.

Jedného dňa som však naozaj spozornel. Boli to články ›› Williama Henryho (EN). Pojednáva o Blue Avian v nových súvislostiach.

„Aha, ďalší výhonok želaného UFO-trendu,“ pomyslel som si prorocky a začítal sa. Spomenul som si pri tom na jeden rozsiahly hanebný pamflet, snažiaci sa očierniť niektoré Vysoké Bytosti, ktoré zohrávali a stále zohrávajú kľúčovú pozitívnu evolučnú úlohu vo vývoji ľudstva. Tieto články neboli tak okato prvoplánové, ako materiály, ktoré ešte stále kolujú netom, dovolili si vo svojom názve doslova použiť pomenovanie „Amenti“ a systematicky očierňujú Egyptských Bohov v úpornej snahe znížiť v očiach verejnosti ich hodnotu a dosadiť na ich miesto “svojich Bohov”. Šiel na vec omnoho jemnejšie.

Takže vážení, zhrnuté podčiarknuté –

BOHOVIA STAROVEKÉHO EGYPTA POKRYTÍ MODRÝM PERÍM VRAJ V SKUTOČNOSTI REPREZENTUJÚ BLUE AVIAN! :)

Tak a sme doma:)))

Priznám sa, že som čakal, ktorým smerom Stephenova/Coreyho kampaň vyrazí v snahe dať nám niečo ako „zjednotenú a všezahrňujúcu UFO-SPIRITUAL-BIBLIU s veľkým B“. Poskytuje to tiež predstavu o skutočnej hierarchii tzv. mýtických panteónov a vidíme, že ten egyptský patrí aj vo „vysoko zasvätených“ kruhoch svetovej UFO-smotánky medzi kľúčové. Natoľko kľúčové, aby stálo za námahu, hoc trochu kostrbato, skúsiť ho „nenápadne“ začleniť do Stephenovej/Coreyho kampane. A čakať na reakciu ľudí, či to celé prejde...

Uvedomme si, že kľúčové Bytosti panteónu Kemetu sú vyobrazované s vtáčími hlavami. ›› THOTH s hlavou ibisa a ›› HOR s hlavou sokola.

Ale toto je myslím skôr téma pre ›› Lanooa, ktorý sa starovekému Egyptu venuje do hĺbky. ›› Lanoo, čo si myslíš o údajnej identite egyptských božstiev s bytosťami Blue Avian?

NASLEDUJ OZAJSTNÉ SVETLO, NIE LESK!

NIKDY SA NEVZDÁVAJ A MYSLI STÁLE NA TO, ČO CHCEŠ ŽIŤ!

NECH ŤA SPREVÁDZA SILA!

Jedi

exkluzívne.cez.okno


Pár slov o mne. Nepatrím do žiadnej sekty, organizácie ani duchovnej skupiny či školy. Nemám žiadne zasvätenia v zmysle, ako sú dnes bežne prezentované a vedomosti som nezískal channelingom, ani dlhoročnými návštevami besied či prednášok. Nie som inkarnáciou žiadneho proroka, nebol som unesený mimozemšťanmi a nie som ani ten typ, čo presedí väčšinu dňa s nohou za hlavou. Mal som a mám skrátka v živote obrovské šťastie. A niečo viem. Ak budem môcť – odpoviem...

Otázky Jedimu môžete posielať na: redakcia@cez-okno.net


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


Tento článok, ktorý sme pre vás napísali, má 636 slov.

Len vďaka Vašim darom môžeme ďalej prinášať informácie všetkým bezplatne a neustále sa zlepšovať. Ak chcete našu prácu oceniť a je to vo Vašich možnostiach,
prispejte prosím na ďalší chod portálu


›› BILANCIE PORTÁLU

Aktuálny STAV vidíte vľavo HORE


2401591699/8330 (DAR z SK) alebo 2401591699/2010 (DAR z CZ)

Číslo účtu pre dary zo Slovenskej republiky:
2401591699/8330 │ IBAN: SK5283300000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOZSKBAXXX │ │ Číslo účtu pre dary z Českej republiky:
2401591699/2010 │ IBAN: CZ4120100000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOBCZPP


Keď nemáte PAYPAL konto, prispejte cez bankovú kartu:
kliknite na DONATE a potom vo formulári na ›› Continue


Súvisiace:

Blue Avian
http://www.cez-okno.net/rubrika/blue-avian

Exopolitika
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/exopolitika

Nie sme sami
http://www.cez-okno.net/rubrika/nie-sme-sami

Kontaktéri
http://www.cez-okno.net/rubrika/kontakteri


Autori: 
máj 25, 2017 19:14 popoludní

 

 

Top