UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach. Akákoľvek podobnosť s existujúcimi osobami či udalosťami je čisto náhodná.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
JEDI RADÍ 15: Iný rozmer Bytia

Otázka č. 31: Dobrý deň prajem,
zaujímam sa o svoje sny. Od útleho veku som mal nočné mory a snažil som sa naučiť ovládať si sny, aby som sa mohol prebrať keď sa schyľovalo k zlému. Často som mal spánkovú paralýzu. Dočítal som sa aj na Vašom portáli ohľadom tejto problematiky pár vecí. Mám za to, že v snoch spoznávam samého seba ale občas sa mi stalo, že v sne som sa stretol s niečím, čo som nevedel vysvetliť. Môžem opísať konkrétne sny...

Spomínam si ako dieťa na sen, kde za mnou prišli tri osoby, ale nedokázal som sa na ne pozrieť, pretože som sa hrozne bál, čo sú zač. Ďalej si spomínam na sen, kde som bol v miestnosti, kde boli okolo mňa osoby a nevedel som odtiaľ odísť a mal som sa podpísať. V tomto sne mi bol zanechaný odkaz, že si mám dávať pozor o čom snívam. Ďalej som mal sen, kde som si myslel, že mám plnú kontrolu. Lietal som nad morom a robil som víry z vody. Napokon som spravil jeden mega veľký a keď som už nevládal, skoro som spadol do vody. V tom ma niečo k sebe pritiahlo. Bola to divná osoba, ktorá mi dala „brofist“ a ja som sa cítil úplne “refrešnutý”.

Posledný sen, ktorý by som chcel spomenúť, sa mi sníval nedávno. Nepamätám si presne, ako som sa dostal do tej fázy, ale išlo mi o to, že som chcel vedieť proti čomu stojím. Prešiel som istými testami. Konečná fáza bola, že som musel spraviť niečo fakt zlé. Podviedol som v sne svoju priateľku a poslal ju kade ľahšie. Potom sa mi zjavil nejaký temný portál, ktorého keď som sa dotkol, sa mi naskytol výjav strašného zla. Odkaz bol jasný, bol v angličtine: „I will destroy all your dutys and I will kill all your children“. Prosím Vás viete mi povedať čo to znamená? Bolo to zlo, ktoré je ukryté vo mne, alebo je to nejaká entita, ktorá sa snaží robiť mi zle? Ako súvisia sny s astrálnym cestovaním? Viete mi vysvetliť ako to funguje?

Aby ste ma pochopili. Mám dobrý život darí sa mi, ja som si prešiel dosť zlým obdobím, ale teraz žijem slušný život, mám dobrú prácu, dievča, svoje záľuby. Len sa zaujímam o spirituálne záležitosti a nechcem, aby ma to zničilo. Poprosím Vás teda o radu, ako duchovne rásť a neublížiť si pri tom.

Rado

Pozdravujem srdečne Rado, pripomenuli ste mi detstvo...
Tiež som mával ťažké sny. Boli aj také s nočnými morami, ktoré sa opakovali. Myslím, že s takým niečím sa mohol stretnúť každý. Spomínam si, ako ma štvalo, keď sa začal sen opakovať a ja som vedel, čo ma čaká. Docvaklo mi, že s tým treba niečo robiť priamo v tom sne. Veľmi som to chcel zmeniť. A vtedy prišli tzv. ›› lucidné sny. Samozrejme som ešte netušil, že sa to tak volá a že je to niečo viacmenej bežné. Skrátka keď som napríklad vedel, že po odbočke vpravo tam na mňa čaká príšera, odbočil som vľavo. A čuduj sa svete, vľavo na mňa nič nečíhalo a s pocitom “dobre vykonanej práce” som sa zobudil. Mal som dokonca dojem, akoby ma situácia len mala naučiť novú zručnosť, rozhodovať sa a konať v sne, ale príliš som to vtedy neriešil a tušil som, že hovoriť o tom s hocikým nie je dobrý nápad.

Dnes už viem, že to bol ›› astrál. Všetci tam chodíme, keď spíme a málokto si to uvedomuje. Ale nie je to žiadna tragédia. Ako píše Lobsang Rampa, do vyšších sfér sa v noci chodíme osviežiť, inak by pobyt na tomto svete bol rýchlo takmer neznesiteľný. A my sa tu máme ešte toľko naučiť. Avšak noc je príležitosť nielen na zrekreovanie po náročnom dni, ale aj na ďalšie učenie...

Kým ešte nezvládame vedomý pohyb v astrále, ľahko sa môže stať, že sa nám začnú venovať bytosti, ktoré to tam poznajú lepšie ako my. Pomáha, keď dbáme na psychohygienu počas dňa a zaspávame pokojní, s mierom na duši. Neprejedať sa večer a nerobiť pred spaním nič, čo by nás príliš vyhadzovalo z konceptu, žiadne hádky a podobne. Skôr upokojujúca hudba a príjemná atmosféra – každý časom zistí, čo naňho funguje, aby bol v pohode. Vtedy je veľká pravdepodobnosť, že sa počas spánku dostaneme do vyšších sfér, kde na nás bytosti nižšieho astrálu skrátka nemajú dosah. Každopádne pomôže modlitba a obracanie sa priamo na Stvoriteľa.

Áno, všetci v noci opúšťame svoje telá a zažívame iný rozmer Bytia. Veľká väčšina z nás si po prebudení nič nepamätá, niektorí len niečo a aj to považujú za „sny“, akúsi aktivitu mozgu plodiacu bláznivé nočné príbehy a podobne.

Ak tam narazíme na nie príliš priateľské bytosti nesmieme sa nechať ovládnuť strachom. Dôverovať si a prosiť Vesmír (Boha, Stvoriteľa) o ochranu. To je ZLATÁ RADA!

Je tu ešte jeden aspekt, ktorý treba spomenúť. Ak niekoho v noci obťažujú zlé sny, nemusí to byť vždy zlým svedomím. Celkom ľahko sa môže stať, že práve naopak. Že idete dobrým smerom a ZLÉ ENTITY SA VÁS SNAŽIA OD NEHO ODVRÁTIŤ, VYĽAKAŤ A ZDEPTAŤ, ABY STE NEPOKRAČOVALI V REÁLNOM DUCHOVNOM VÝVOJI A PRÁCI PRE DOBRO!

Uvádzam pasáž zo skvelej knihy plnej duchovných perál a nasledovaniahodných rád. ›› OKRÍDLENÝ FARAÓN od Joan Grantovej. Odporúčam ju pozorne prečítať, možno v nej nájdete aj odpovede na nevyslovené otázky...

„Potom som šla na nejaké úplne neznáme miesto a pokúšala som sa zísť úzkym chodníkom. Ale cestu mi prehradilo nejaké príšerné zviera, niečo ako obrovský krokodíl. Rozbehlo sa proti mne, a tak som sa otočila a utekala, až som sa s hrôzou prebudila.“

„To bolo vtelenie zla a chcelo ťa poslať späť do tela, aby ti zabránilo v tvojej práci. Viem, aký strach môžu tieto príšery vyvolať. Ale keď ho nabudúce uvidíš, musíš sa snažiť ísť ďalej a pôsobiť na neho svojou vôľou, aby sa ti rozpadlo pri nohách. Keby bolo na teba príliš silné, volaj ma na pomoc. Použi svoju odvahu ako meč a štít, a všetci útočníci pred tebou utečú. Pretože všetko, čo patrí temnotám, sa bojí Svetla.“

VIAC: ›› https://www.cez-okno.net/clanok/joan-grantova-okridleny-faraon-viii

NASLEDUJ OZAJSTNÉ SVETLO, NIE LESK!

NIKDY SA NEVZDÁVAJ A MYSLI STÁLE NA TO, ČO CHCEŠ ŽIŤ!

NECH ŤA SPREVÁDZA SILA!

Jedi

exkluzívne.cez.okno


Pár slov o mne. Nepatrím do žiadnej sekty, organizácie ani duchovnej skupiny či školy. Nemám žiadne zasvätenia v zmysle, ako sú dnes bežne prezentované a vedomosti som nezískal channelingom, ani dlhoročnými návštevami besied či prednášok. Nie som inkarnáciou žiadneho proroka, nebol som unesený mimozemšťanmi a nie som ani ten typ, čo presedí väčšinu dňa s nohou za hlavou. Mal som a mám skrátka v živote obrovské šťastie. A niečo viem. Ak budem môcť – odpoviem...

Otázky Jedimu môžete posielať na: redakcia@cez-okno.net


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


Súvisiace:

Astrál
https://www.cez-okno.net/rubrika/astral

Lucidné snenie
https://www.cez-okno.net/rubrika/lucidne-snenie

Seriál: SLOVO DO ŽIVOTA
https://www.cez-okno.net/rubrika/serial-slovo-do-zivota


Autori: 
august 16, 2018 01:13 dopoludnia

 

 

Top