UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach. Akákoľvek podobnosť s existujúcimi osobami či udalosťami je čisto náhodná.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
JEDI RADÍ 18: Žijeme vo virtuálnej realite? OK, a čo teraz alebo GRÁCIE ITERÁCIE

Otázka č. 33: Pozdravujem Jedi, množia sa hlasy, že žijeme vo virtuálnej realite, počítačovom programe či čo, dokonca aj Elon Musk to v podstate verejne prehlásil a ten asi vie viac než bežný človek. Ako to teda je? Mám sa báť? Bola som v herni virtuálnej reality a poviem Ti, už mi to celé nepríde ako úplný nezmysel..
Nikol

Vďaka za otázku, čo sa týka Elona Muska, povedal to naozaj jasne:

“Šanca, že sme v simulovanom vesmíre, je vysoká.. Pred 40 rokmi sme mali ping pong s dvoma obdĺžnikmi a bodkou. Teraz máme fotorealistické 3D simulácie s miliónmi ľudí, ktorí hrajú súčasne, a každým rokom sa zlepšujeme. Čoskoro budeme mať virtuálnu realitu. Pokiaľ predpokladáte neobmedzenú úroveň zlepšenia, budú hry nerozlíšiteľné od reality.”

K tomuto sa aj na stránkach tohto portálu pekne a do dôsledkov ›› vyjadril Gregg Braden:

“Je možné, aby celý vesmír pracoval ako veľký počítač, s kódom, vďaka ktorému bude všetko možné? Alebo čo je možno ešte bizarnejšie, kládol si otázku, či nejaký druh vesmírneho počítača neustále vytvára vesmír a všetko v ňom. Inými slovami, žijeme vo virtuálnej realite riadenej naozaj veľkým počítačom tvoreným kvantovou energiou? Toto je dôležitá otázka a jej dopad, ktorý otriasa všetkým, od myšlienok o živote a evolúcii, až po samotné základy náboženstva. Tvorí tiež základ populárneho filmu z roku 1999 – Matrixu.”

Žiaden strach, sú aj ›› divokejšie teórie. Že jedna civilizácia chcela prísť na to, ako to celé funguje a tak vytvorila model vlastného vesmíru. Plánovali ho laboratórne skúmať a testovať, ale k ich úžasu tento model čoskoro fungoval úplne sám, naplnil sa životom a začal sa vyvíjať a rozpínať. A tak sa logicky začali pýtať, či aj ich vlastný vesmír mohol niekto takto kedysi vytvoriť..

Skús si predstaviť, že keď niečo vytváraš, asi najrozumnejšie je, aby to fungovalo takpovediac samé. Aby si nemusela na všetko stále dohliadať či nebodaj všetko stále sama vykonávať. Čo tak vytvoriť aj nejaké pravidlá, volajme ich napríklad fyzikálnymi zákonmi? ›› Gravitácia, elektromagnetizmus, slabá či silná interakcia? A pokiaľ tam budú nejaké Bytosti obdarené slobodnou vôľou, čo tak karmické zákony, aby to celé malo hlavu a pätu?

Ale spomaľme trochu. Takáto snaha vidieť až príliš, ako sa hovorí, “Pánu Bohu na prsty”, nemusí dopadnúť slávne. Pre lepšiu predstavu “samofungovania” na chvíľu radšej zabrúsme do matematiky.

Známa je tzv. ›› iteračná metóda alebo metóda postupných aproximácií. Iterovanie je vlastne opakované použitie určitej funkcie tak, že v ďalšom kroku sa ako argument funkcie použije výsledok predošlého kroku, výsledok druhej iterácie sa použije v tretej atď. Funkcia sa aplikuje až do dosiahnutia stanoveného počtu iterácií. To môže byť kladné celé číslo alebo aj nekonečno(!). Inými slovami, ak chceme niečo dosiahnuť, musíme pre to urobiť potrebné kroky a takto sa to môže diať napríklad aj večne..


Príkladom iterácií je napr. ›› Mandelbrotova množina. Takto nejako je vraj vytváraný aj Vesmír..

Tak či onak, všetko nasvedčuje tomu, že to čo sa udeje je v priamej súvislosti i s Tvojim činom, áno, s Tvojim. Nič nie je zbytočné, keďže každý čin, či už fyzický alebo mentálny “vyratúva” ďalšiu realitu. Všetky tie motivačné reči o tom, že si budúcnosť tvoríme sami teda majú matematický základ a hoci o matematike viem len málo, odporúčam nebrať tieto fakty na ľahkú váhu. ;)

Ži v Matrixe so vztýčenou hlavou, jasným a dobrým úmyslom. Môžeš vykonať viac, než si v tejto chvíli dokážeš predstaviť!

NASLEDUJ OZAJSTNÉ SVETLO, NIE LESK!

NIKDY SA NEVZDÁVAJ A MYSLI STÁLE NA TO, ČO CHCEŠ ŽIŤ!

NECH ŤA SPREVÁDZA SILA!

Jedi

exkluzívne.cez.okno


Pár slov o mne. Nepatrím do žiadnej sekty, organizácie ani duchovnej skupiny či školy. Nemám žiadne zasvätenia v zmysle, ako sú dnes bežne prezentované a vedomosti som nezískal channelingom, ani dlhoročnými návštevami besied či prednášok. Nie som inkarnáciou žiadneho proroka, nebol som unesený mimozemšťanmi a nie som ani ten typ, čo presedí väčšinu dňa s nohou za hlavou. Mal som a mám skrátka v živote obrovské šťastie. A niečo viem. Ak budem môcť – odpoviem...

Otázky Jedimu môžete posielať na: redakcia@cez-okno.net


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


Tento článok, ktorý sme pre vás napísali, má 364 slov.

VĎAKA VAŠIM PRAVIDELNÝM DAROM sa môžeme stále zlepšovať ♥
Zo Slovenska IBAN: SK5283300000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOZSKBAXXX
Z Čiech, Moravy a Sliezska IBAN: CZ4120100000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOBCZPP


Keď nemáte PAYPAL konto, prispejte cez bankovú kartu:
kliknite na DONATE a potom vo formulári na ›› Continue

Aktuálny STAV vidíte vľavo HORE

›› BILANCIE PORTÁLU


Súvisiace:

Matrix
https://www.cez-okno.net/matrix

Virtuálna realita
https://www.cez-okno.net/stitok/virtualna-realita


Autori: 
apríl 29, 2019 00:44 dopoludnia

 

 

Top