UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach. Akákoľvek podobnosť s existujúcimi osobami či udalosťami je čisto náhodná.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
JEDI RADÍ 19: Poriadne ASTRO a NUMERO na nezaplatenie? JE TO VO HVIEZDACH!

Otázka č. 34: Ahoj Jedi, prelistujem tri časáky a v každom je k môjmu znameniu napísané niečo iné, často vzájomne si odporujúce. Stojí astrológia vôbec za niečo? A čo numerológia, je na tom lepšie?
Miro

Ahoj Miro, vďaka za otázku. Tejto téme som sa už chcel dávnejšie venovať, ale nebola zatiaľ príležitosť. Hneď v úvode Ti poradím – NA ASTRO A NUMERO V ČASÁKOCH ZABUDNI. To už môžeš ísť rovno za kartárkou na kolotočoch. Ak sa náhodou trafia, tak ozaj iba náhodou. Na poriadne "astro" musíš mať poriadneho astrológa a čo sa týka "numero", detto. Prečo?

Vieš, na to, aby Ti niekto vedel seriózne poradiť nestačí, keď mu povieš svoje znamenie. To je príliš všeobecné. Je množstvo vecí, ktoré treba zohľadniť a z takzvaného slnečného znamenia sa to vyčítať nedá. Teda ak si baran, môžeš mať budúci týždeň úplne skvelý, na čo siahneš to Ti vyjde, ale inému baranovi sa bude smola lepiť na päty. Už rozumieš, prečo horoskopy v časákoch stoja za starú belu?

Čo treba na to, aby si sa niečo naozaj podstatné dozvedel? No v prvom rade dobrého astrológa :) Keď mu povieš dátum narodenia, miesto a čas, ak svojmu remeslu rozumie, dostaneš PRESNÉ a SERIÓZNE ODPOVEDE A RADY. Zohnať dobrého astrológa nie je vôbec ľahké, ale o tom neskôr..

Čo sa týka času narodenia, je to dôležité. Opýtaj sa rodičov a mal by si ho mať poznačený aj v zdravotnej karte. Môže sa stať aj to, že personál nemocnice čas nezapíše presne, ideálne je mať info od niekoho, kto bol pri pôrode. Niekedy vie výklad zásadne zmeniť aj pár minút hore dole. Áno, bavíme sa o PORIADNEJ ASTROLÓGII, teda presnosť je nutná. Síce sú spôsoby, ako čas narodenia dopočítať a dobrý astrológ vie ako na to, ale je to prácne a treba ho vedieť aspoň s presnosťou plus-mínus 30 až 60 minút. Pomôžu doplňujúce dáta, významné udalosti ako napríklad svadba, narodenie dieťaťa, rozvod, havária, zmena bydliska, prvý vážny vzťah a podobne. Uviesť "ráno", "naobed" alebo "večer" naozaj nestačí;)

Čo všetko sa dá z horoskopu zistiť? Jednoduchá odpoveď je že ÚPLNE VŠETKO! A preto, keby som si ja nechal robiť horoskop, tak určite anonymne. Meno a priezvisko astrológ na to, aby odviedol dobrú prácu, nepotrebuje. OK, čo ďalej?

Neokúňaj sa opýtať presne na to, čo Ťa zaujíma. Aj úplné podrobnosti. Nelimituj sa. Samozrejme môžeš chcieť vedieť aj niečo všeobecné, je to na Tebe;) Peniaze? Nehanbi sa na to opýtať. Zaujíma Ťa, či Tvoj najlepší kamoš bude najlepší aj o pár rokov, teda či sa dá naňho spoľahnúť v spoločnom podnikaní? Smelo do toho! A tu sa dostávame k partnerskej astrológii. Či dvaja ľudia k sebe pasujú a ako im to pôjde. Nielen vo firme. Samozrejme aj v mileneckom vzťahu. Máš priateľku, chceš si ju vziať, ale rád by si vedel, či to má tendenciu súladu aj po rokoch, alebo nebudete môcť jeden druhého vystáť a pomaly všetko bude problém?

Ale poďme aj do vyššieho levelu. Okrem bežných vecí ohľadne vzťahov a peňazí, čo zaujíma asi úplne každého, Ti dobrý astrológ vie poradiť aj psychologicky, ba až Duchovne. Tých je síce už naozaj ako šafránu, ale stojí za to byť náročný. Iste uznáš, že ak si máš zariadiť dobrý život, chce to špičkové informácie. Vlastne o sebe samom:) Áno, málo o sebe vieme. Či lepšie povedané to, čo vieme, môže byť skreslené, ba dokonca nám priamo môže brániť v dosahovaní úspechov v rôznych oblastiach. Ak čakáš rady tipu "zajtra si kúp lós, stačí pri tom stáť na pravej nohe a vyhráš milión", tak choď za vešticou alebo kartárkou. Povie Ti len to, čo chceš počuť a Ty jej za to zaplatíš, to je všetko. Ale ako som už spomínal, je tu aj VYŠŠÍ LEVEL!

Ak o to stojíš, možno sa dozvieš veci, ktoré až tak nebudú lahodiť Tvojmu uchu, ktoré možno ani počuť nechceš, ale.. POHNE ŤA TO VPRED SPRÁVNYM SMEROM a v konečnom dôsledku budeš za to ÚPRIMNE ĎAKOVAŤ, ver mi.. Je na Tebe, ako veľmi si chceš nechať pomôcť;)

Čo sa týka numerológie samozrejme tiež existuje "dobrá" a "zlá". Je tu ale jedno veľké "ALE". Ani ten najlepší numerológ Ti nepovie toľko, ako dobrý astrológ. A vieš prečo? Lebo cez astrológiu sa dá zistiť oveľa, oveľa viac..

Výber astrológa je kľúčovou vecou. Ako spoznám, ktorý astrológ je dobrý? Dobrá otázka :) Referencie môžu byť zavádzajúce a byť "známy" nemusí nutne znamenať byť "významný". Nejaký čas mi trvalo, kým som našiel toho správneho. Áno, nie je verejnosti na očiach, dokonca nemá ani webovú stránku, zvláštne v dnešnej dobe, že? Ak chceš ten najlepší tip, aký Ti viem v súčasnej dobe dať, napíš na: vasradix@gmail.com. 30€ za poctivý horoskop je naozaj dobrá cena.

NASLEDUJ OZAJSTNÉ SVETLO, NIE LESK!

NIKDY SA NEVZDÁVAJ A MYSLI STÁLE NA TO, ČO CHCEŠ ŽIŤ!

NECH ŤA SPREVÁDZA SILA!

Jedi

exkluzívne.cez.okno


Pár slov o mne. Nepatrím do žiadnej sekty, organizácie ani duchovnej skupiny či školy. Nemám žiadne zasvätenia v zmysle, ako sú dnes bežne prezentované a vedomosti som nezískal channelingom, ani dlhoročnými návštevami besied či prednášok. Nie som inkarnáciou žiadneho proroka, nebol som unesený mimozemšťanmi a nie som ani ten typ, čo presedí väčšinu dňa s nohou za hlavou. Mal som a mám skrátka v živote obrovské šťastie. A niečo viem. Ak budem môcť – odpoviem...

Otázky Jedimu môžete posielať na: redakcia@cez-okno.net


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


Tento článok, ktorý sme pre vás napísali, má 731 slov.

VĎAKA VAŠIM PRAVIDELNÝM DAROM sa môžeme stále zlepšovať ♥
Zo Slovenska IBAN: SK5283300000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOZSKBAXXX
Z Čiech, Moravy a Sliezska IBAN: CZ4120100000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOBCZPP


Keď nemáte PAYPAL konto, prispejte cez bankovú kartu:
kliknite na DONATE a potom vo formulári na ›› Continue

Aktuálny STAV vidíte vľavo HORE

›› BILANCIE PORTÁLU


Súvisiace:

Astrológia
https://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/astrologia

ASTROkienko
https://www.cez-okno.net/rubrika/astrologicke-okienko

Numerológia
https://www.cez-okno.net/rubriky/numerologia

NUMEROkienko
https://www.cez-okno.net/rubriky/numerologicke-okienko


Autori: 
august 12, 2019 11:34 dopoludnia

 

 

Top