Obrázok používateľa CEZ OKNO
:::film::: MMS - Je to až neuvěřitelné, jak snadno se dají vyléčit nemoci

Věnujte prosím těmto informacím skutečně náležitou pozornost. Je to až neuvěřitelné, jak snadno se dají vyléčit nemoci, které se považují za nevyléčitelné. Také jsem tomu ze začátku nevěřil, až do doby než jsem to vyzkoušel sám na sobě. Změny byly patrné velice rychle. Znám také spoustu lidí, kteří mají s tímto neuvěřitelné výsledky. Také počítejte s tím, že vám budou říkat, že je to nesmysl a že to nefunguje, nebo že je to dokonce škodlivé.

Pokud se to stane časem běžnou věcí, je třeba počítat s represí ze strany farmaceutických společností, protože něco takového je noční můrou pro jejich zlodějské obchody se smrtí. Uvědomte si, že je zajímají pouze jejich zisky a nikoliv zdraví lidí a jejich životy. Jejich bezohlednost zabíjí ročně statisíce lidí. Co s tím mohou udělat upřímní a obětaví lékaři, kteří musí léčit tak, jak je jim přikázáno, jinak přijdou o místo? Víte, jaké vám tato znalost dává možnosti a kolik okolo sebe můžete udělat dobrého a kolika lidem můžete pomoci. A nejvíce svým blízkým, které máte rádi.


Pečlivě si prověřte všechny informace a zkoušejte. Ze začátku třeba i tak, jako Andreas Kalcker. Uvidíte, že to skutečně funguje. A pokud to zlepší vaše zdraví s ohledem na to rozprašované svinstvo co nám padá každý den na hlavu, tak jsem nevěnoval ty hodiny práce zbytečně. Budu moc rád, když tato informace pomůže co nejvíce lidem.

Jim Humble je vynálezce MMS a spolu s lékaři má obrovské až zázračné úspěchy při léčení mnoha zdánlivě nevyléčitelných nemocí. Doporučuji prostudovat si jeho knihy, které vyšli i v českém jazyce. Třetí nejnovější kniha Jima Humbla se jmenuje: Zásady používání MMS - kniha o MMS. Tato kniha je v současné době na trhu běžně dostupná a určitě doporučuji zakoupit a prostudovat.

MMS si můžete zakoupit snadno na Internetu. Firem co ho nabízí je mnoho, jen si dávejte pozor na solidnost firmy, abyste obdrželi kvalitní zboží a jednalo se skutečně o chloritan sodný. Pozor ať to nezaměníte s chlornanem sodným. To je Savo a to by mělo špatné následky. Roztok si také můžeme velice snadno vyrobit sami. Veškeré informace najdete v knihách Jima Humbla. Chloritan sodný můžete zakoupit v suché podobě a některé firmy již prodávají tento roztok namíchaný v potřebné koncentraci. Stejně tak kyselinu citronovou zakoupíte jako prášek. K namíchání roztoku použijete kvalitní destilovanou vodu, kterou si vyrobíte sami destilačním přístrojem, nebo ji můžete zakoupit v lékárně pod názvem Aqua Purificata. K odvážení použijte digitální kuchyňskou váhu. Lahvičky s kapátkem, také běžně koupíte na Internetu. Vše je velice jednoduché a když si to vyrobíte sami, tak je to opravdu velice levné.

Dokument s Andreasem Kalckerem, si můžete stáhnout ve vysoké kvalitě zde:


AVI nájdete na tejto adrese

České titulky k dokumentu:


TITULKY nájdete na tejto adrese

Krásný a příjemný den plný sluníčka přeje: Z. F.


Súvisiace:

MMS (Miracle Mineral Supplement) - Zázračný minerální doplněk pro 21. století
http://www.cez-okno.net/clanok/veda/mms-miracle-mineral-supplement-zazra...

Ako funguje MMS
http://www.cez-okno.net/clanok/alternativna-medicina/vyliecit-sa-bez-liekov

Sekcie: 
december 04, 2011 21:11 popoludní
 • krát komentár

7 krát komentár

 1. Obrázok používateľa jano
  janodecember 04, 2011 22:06 popoludní

 2. Obrázok používateľa kaja
  kajadecember 04, 2011 22:10 popoludní

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymdecember 04, 2011 23:22 popoludní

  Komentár: 

  Mám to odskúšané na sebe a dalších členoch rodiny. Každému vrelo odporúčam MMS1, MMS2, alebo VMS (použitá žalúdočná kyselina HCl, ako aktivátor)

 4. Obrázok používateľa vzp
  vzpdecember 05, 2011 09:53 dopoludnia

  Komentár: 

  Tiez to pouzivame, cela rodina, potvrdzujem kazde slovo vo filme. Vcetne ucinku na rakovinu.

  Jedine minus je chut pripravku.

  Doporucujem informovat sa o novych, setrnejsich sposoboch davkovania, 24 kvapiek o ktorych sa hovori je zastarala metoda.

 5. Obrázok používateľa PV
  PVdecember 06, 2011 19:03 popoludní

  Komentár: 

  Zdravim,
  mohl by mi nekdo poradit kde nejlepe koupit? Overeny zdroj?
  Diky.

 6. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymdecember 06, 2011 21:54 popoludní

  Komentár: 

  ...a nemá to třeba nějaké vedlejší účinky?

 7. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymdecember 08, 2011 20:03 popoludní

  Komentár: 

  ..taktiez by ma zaujimal doveryhodny zdroj na zakupenie tychto kvapiek... dakujem a krasny den

 

 

Top