Obrázok používateľa CEZ OKNO
100 UFO na indo-čínské hranici způsobuje oficiální obavy

Můžeme očekávat, že od roku 2013 budeme blíže možnému kontaktu s mimozemskými civilizacemi a že kontakt s nimi bude snazší, než bylo doposud. Také můžeme věřit, že mimozemské bytosti budou moci kontaktovat všichni, respektive kdokoliv, kdo o to požádá a bude dostatečně připraven, na rozdíl od dřívějších dob, kdy kontakt byl možný jen ve výjimečných případech a s vybranými jedinci, a kdy kontakt byl iniciován převážně ze strany mimozemských bytostí.


Za posledních několik měsíců mezi 1. 8. - 15. 10. 2012 bylo viděno více jak 100 UFO podél indo-čínských hranic a toto pozorování úředníky mate.


„The Times of India“ tento týden zmínily, že „se objevily žlutavé koule odlepující se od horizontu na čínské straně a pomalu přecházely oblohou po dobu asi 3-4 hodin, než zmizely. „The Times of India“ dodává, že pozorování UFO vyvedla z míry nesčetné indické vojenské skupiny včetně jejich leteckých sil, NTRO – technické zpravodajské agentury a dále indo-tibetskou pohraniční policii.

Armádní důstojník mající na starost 2100 mil hranic mezi velkými asijskými zeměmi, podle zpráv Los Angeles Time, vyloučil čínské drony (bezpilotní letouny), jinými slovy také nízko letící satelity. Členové indické ITBP – indo-tibetské pohraniční policie, poslali zprávu do svého hlavního štábu v Delhi, ve které popisovali koule jako neidentifikované zářící objekty, nebo-li ULO, jež byly spatřeny během dne i noci.

Po prohlídce fotografií UFO zahalených v mlze a pořízených ITBP vyloučili armádní důstojníci vzdušná plavidla bez posádky.

V září přivezla indická armáda mobilní pozemní radarovou jednotku a spektrální analyzer na vrchol hory blízko Pangong Lake mezi Indií a Čínou.

Podle India Today, zatímco jedno UFO byly spatřeno, nebylo zaznamenáno radarem, což naznačuje, že nebylo kovové.

Také v září tým astronomů z indické astronomické observatoře v Hanle, pozoroval ULO po několik dní. Přestože nemohli přijít na to, co přesně objekty byly, vyloučili meteory i planety. Před dvěma lety indické letectvo sledovalo UFO, které nakonec vysvětlili jako čínské lucerničky. I když si vědci nejsou jisti, co tyto ULO byly, nejsou připraveni uvažovat, že jde o návštěvníky z jiných planet. India Today cituje: „není důkaz, že UFO je mimozemského původu.“ říká astrofyzik Jayant Narlikar. "Názor, že jsou to mimozemské objekty jsou jen představou, nikoli faktem.“

Lee Speigel, 11. 10. 2012

http://www.huffingtonpost.com/2012/11/08/ufos-on-india-china-border_n_20...

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Seriál: Sú oveľa bližšie než sme ochotní pripustiť
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-su-ovela-blizsie-nez-sme-ochotni-...


Autori: 
január 04, 2013 21:25 popoludní

 

 

Top