Obrázok používateľa CEZ OKNO
Krystalická forma - Přehled biologických a citových změn, které lidstvo očekávají II.

"Počínaje iniciací 24, se začíná formovat nová žláza v centru hlavy, hned za očima. Emocionálně, tato žláza sjednocuje srdce a mysl (neboli intelekt a emoce), a přináší s sebou konec soupeření mezi těmito polaritami. Žláza sama má tři laloky a je asi dva a půl centimetru vysoká. Fyziologicky, žláza uvolňuje hormón, který omlazuje tělo. Energeticky, žláza udržuje rovnováhu mezi meridiány od břicha k vrchu hlavy. Jakmile tato žláza začne růst, není neobvyklé cítit bolesti nebo mít nepříjemný pocit v centru hlavy po dobu 2–3 dní".

JEDNODUCHÝ PŘEHLED NOVÉHO SYSTÉMU ŽLÁZ

NOVÁ ŽLÁZA V CENTRU HLAVY: Počínaje iniciací 24, se začíná formovat nová žláza v centru hlavy, hned za očima. Emocionálně, tato žláza sjednocuje srdce a mysl (neboli intelekt a emoce), a přináší s sebou konec soupeření mezi těmito polaritami. Žláza sama má tři laloky a je asi dva a půl centimetru vysoká. Fyziologicky, žláza uvolňuje hormón, který omlazuje tělo. Energeticky, žláza udržuje rovnováhu mezi meridiány od břicha k vrchu hlavy. Jakmile tato žláza začne růst, není neobvyklé cítit bolesti nebo mít nepříjemný pocit v centru hlavy po dobu 2–3 dní.

NOVÁ ŽLÁZA POD KOSTRČÍ: Počínaje iniciací 36, se začíná formovat nová žláza pod kostrčí, která je svou velikostí a tvarem shodná se žlázou v centru hlavy. Tato žláza neuvolňuje žádný hormón, ale složí k udržování rovnováhy energie v meridiánech od břicha dolů. Jakmile tato žláza začne růst, není neobvyklé cítit bolesti nebo mít nepříjemný pocit při sezení po dobu 2–3 dní.

NOVÉ ŽLÁZY V REPRODUKČNÍM SYSTÉMU. Je mnoho nových žláz, které ovlivňují reprodukci u mužů i žen. V ženské formě je přidáno devět nových žláz mezi velkým a malým pyskem vaginální oblasti. Tyto žlázy složí mnoha účelům. Jedním z nich je, že žlázy produkují dodatečné tekutiny během aktu lásky a tím odpadá problém se suchou sliznicí. Dále uvolňují substance, které umocňují sexuální vzrušení a zkušenost božské jednoty a blaženosti mezi milenci. Konečně, žlázy uvolňují přirozená anestetika při porodu, a tím umožňují bezbolestný porod pro matku i dítě.

Nové žlázy jsou ve vaječnících a v děloze, které vylučují hormony omlazují tělo a přinášejí s sebou konec ovulace těm, kdo nechtějí vědomě počnout dítě. To znamená konec menstruace která je považována krystalickou formou za zbytečné plýtvání výživnými látkami. To ovšem znamená i konec všech obav, které provázejí milostný akt.

Je devět nových žláz kolem každého prsu. Tyto žlázy umožňují laktaci (produkci mléka) i těm, které nikdy neměly dítě. Produkce takového mléka byla známá v tantrických milostných praktikách před dávnými lety a je považována za elixír milenců. Energeticky, tyto nové žlázy pomáhají znásobit vibrace nepodmíněné lásky, které jsou pak udržovány vrstvami tuku v každém prsu. Ženská tělesná forma byla zkonstruována jako zesilovač lásky a sexuální magie. Mužská tělesná forma byla zkonstruována pro mágy, kteří manifestují božskou vůli na Zemi.

Po porodu produkují nové žlázy soubor výživných látek nezbytných pro podporu a růst formujícího se krystalického těla dítěte. Mléko současných matek postrádá mnoho látek nezbytných pro růst a vývoj plně vědomého mozku v rámci krystalické formy dítěte. Dítě s krystalickou formou se nenarodí se všemi strukturami a žlázami v nervovém systému, které podporují plné vědomí. Ty se všeobecně vyvíjejí po dobu prvních 12 až 16 měsíců, kdy je nutné kojení.

Nový systém žláz u žen je plně vyvinut do iniciace 1024. Není neobvyklé mít pocity nepohodlí v prsech nebo vaginální oblasti když tyto žlázy rostou a jsou aktivovány. Náš kanál též objevil, že její měsíční menstruace podporuje uvolňování toxinů v 24 iniciacích, které následují kompletní osvobození. Jiní iniciáti mohou též zjistit, že měsíčky kompletně nepřestaly dokud nebyl všechen rozklad v těle přetransformován na krystalickou buněčnou strukturu.

V mužské tělesné formě jsou nové žlázy v prostatě a v každém varleti. Tyto žlázy produkují hormóny, které omlazují tělo a přerušují reprodukci těm, kdo vědomě nechtějí počnout dítě. Produkce nepotřebného spermatu je považována za zbytečnou ztrátu výživných látek. To neznamená, že by muž přestal ejakulovat, ale spíše to, že v ejakulátu chybí spermie. Navíc tyto žlázy uvolňují substance, které umocňují sexuální vzrušení a pocit božské jednoty a blaženosti mezi milenci.

Není neobvyklé mít nepříjemné pocity ve varlatech nebo prostatě, když tyto nové žlázy rostou a jsou aktivovány. Tyto nové mužské žlázy jsou aktivovány iniciací 1024.

NOVÉ ŽLÁZY V BRÁNICI: Bránice v krystalickém těle má velikost až deset krát větší v porovnání se současným lidským tělem. Důvod této větší velikosti je v produkci osmi typů krevního cukru potřebného pro krystalickou buněčnou strukturu. Metabolický rozsah krystalické formy je mnohem větší, spalování probíhá v rozsahu 2000 až 10000 kalórií i výše za hodinu. Není možné tuto kalorickou potřebu krystalické formy pokrýt jídlem a proto jsou nezbytné kalórie přijímány ze vzduchu.

Bránici v krystalické formě tvoří soustava prohlubenin a kapes kam je přiváděna krev z plic a vzdušný kyslík je zde přeměňován na cukr. Bránice se zvětší až trojnásobně ze své klidové velikosti při fyzické námaze, nebo v případě našeho kanálu když učí a udržuje energii při semináři.

Mnoho z vás, kteří obdržíte předlohu pro novou bránici proděláte rozšíření hrudního koše. Struktura kostí v krystalické formě je měkčí (jako chrupavka) a dostatečně flexibilní aby umožnila expanzi bránice, je-li to potřeba. Lord Budha byl zobrazován před svým vzestupem s velkým břichem. Toto velké břicho byla ve skutečnosti přecpáno bránicí při jeho konverzi na krystalickou strukturu. Lidská forma nebyla původně vyprojektována tak malá. Atlan»ané byli velcí tři až tři a půl metru. Větší velikost Atlantské rasy umožňovala větší hrudní koš a víc prostoru pro orgány, které byly také větší. Všechny orgány v těle se v průběhu krystalické konverze zvětšují; některé více než jiné což závisí na jejich funkci.

Těm z vás, kteří máte problémy s krevním cukrem, může nějaký čas trvat, než se trvale ustálí rovnováha krevního cukru. Problémy s krevním cukrem často souvisí z rozkladem v pankreasu, a tento rozpad se začíná řešit až po ukončení iniciací kompletního osvobození. Mnoha lidem se kterými přišel náš kanál do styku se snížila spotřeba inzulínu po ukončení iniciace 1024. Kompletní likvidace problému zvaného diabetes znamenalo ukončení dalších 24 iniciačních fází, které následují 1024. Expanze hrudního koše může být nepříjemná a probíhá postupně v průběhu jednoho roku nebo i déle. U ženské i mužské formy má zvětšení bránice za následek zakulacené bříško. Ploché břicho které je v našich médiích tak propagováno bude věcí minulosti, jakmile se Země posune na svém vzestupu.

Bránice se zvětšuje i po iniciaci 1024, aby podporovala zvyšující se fyzickou vibraci. Jak se zvyšují vibrace, metabolický rozsah se zvyšuje, a tím vzniká větší kalorická potřeba. To je zajištěno další expanzí bránice v průběhu procesu vzestupu.

Ačkoliv krystalická bránice produkuje dostatečné množství kalorií aby nebylo potřeba vůbec jíst, náš kanál zjistil, že jíst musí, a někdy i značné množství jídla, ne aby mohl existovat ale spíše aby zůstal uzemněný. Rádi bychom řekli něco o uzemnění. Uzemnění dovoluje duši aby zůstala ve fyzické formě. Mnoho lidí se odpojilo od své formy kvůli bolesti ve které lidstvo existuje. Odpojení od formy vytváří velice těžké podmínky pro plnou asimilaci neboli integraci krystalické předlohy. Jak vaše světelné tělo v noci cestuje, uvolňuje karmu a přináší zpět nové informace pro váš další spirituální vývojový krok, musí světelné tělo i duše zůstat uzemněné okolo ztělesnění, aby informace mohly být asimilovány. Je téměř nemožné, aby iniciát který není uzemněný zpracoval nové informace a udržel novou vibraci. Když nejste uzemnění, jste jako vlajka vlající ve větru. Jste objektem se kterým manipulují všichni kdo jsou okolo vás a mají nižší vibrace okolního města ve kterém žijete nebo nevědomá individua se kterými přijdete do styku.

Když naše kanály vyučují, udržujeme v jejich ztělesněních velmi vysoké vibrace aby se udržela energie celé skupiny. Tyto vibrace by mohly způsobit jejich vzestup dříve, než jsou k tomu biologicky připraveni. Jídlo pomáhá v udržení dostatečné hustoty k udržení vyšší vibrace bez „shoření“ a přesunu do další dimenze.

Jsou tací kteří si myslí, že nejlepší cesta vzestupu je „odlehčení“ tím že nejíte, nebo jíte „lehká“ jídla, jako je zelenina. Přišli jste na tuto zemi aby jste pomohli Matce Zemi v navýšení vibrací. To vyžaduje aby každý spolupracovník světla udržoval svoji vlastní vibraci a tím pomáhal Matce Zemi. Udržování vyšší vibrace znamená být uzemněný a to znamená jíst. Jakmile dosáhne každý iniciát svou vlastní fyzickou rovinu vzestupu, nastane čas kdy budou potřebovat jíst lehká jídla. Jakmile se iniciát přesune do další dimenze (a navrátí se do této dimenze), jídlo bude ve skutečnosti překážkou jejich interdimenzionálních cest. Interdimenzionální cestování bude možné pouze na konci procesu vzestupu. Dokud nejste na konci (a pokud jste v průběhu transmutačního procesu), je uzemnění nesmírně důležité a nejjednodušší způsob jak jej zabezpečit je jíst.

NOVÉ ŽLÁZY V TRÁVÍCÍM SYSTÉMU: Ve vašem současném trávícím traktu chybí několik důležitých enzymů, nezbytných pro kompletní rozložení proteinů, tuků, cukrů, a karbohydrátů. Nové žlázy v žaludku produkují tyto nové trávící enzymy, které jsou mnohem účinnější než ty, které jsou nyní přítomné ve vaší současné formě. Navíc jsou vylučovány dodatečné tuky které pokrývají žaludeční stěnu střeva, aby nové enzymy nenatravovaly vlastní tělesné orgány.

Časem bude trávení natolik kompletní, že nezbudou žádné exkrementy z trávení. Jakmile střevní trak udrží dostatečně vysokou vibraci, jsou exkrementy jednoduše přeměněny na energii. Toho nelze docílit dokud všechen rozpad v trávicím traktu není odstraněn a zhojen ve 24 iniciacích následujících po 1024. Některé z vás může postihnout období (až jeden měsíc) zvracení a průjmů jak se nové enzymy začnou tvořit a než se vytvoří rovnováha.

NOVÉ ŽLÁZY V SRDCI A JÁTRECH: Dvě nové žlázy jsou v srdci, které mají za úkol monitorovat srdeční puls a jedna v játrech která napomáhá převodu tuků na cukr při fyzické námaze. Když se zvýší puls, jsou do krevního řečiště uvolňovány chemikálie které způsobí nafouknutí bránice a játra začnou konvertovat tělesný tuk na cukr. Žláza v játrech může konvertovat jakýkoliv typ tuku na cukr, nejenom živočišný. Extra cukr uvolněný z tuku a kyslíkový konverzní proces umožní, aby atleti z krystalickou formou v budoucnu měli lepší výsledky než jejich nekrystaličtí kolegové a tak překonali atletické limity jak je dnes známe. Tyto nové žlázy jsou na svých místech s ukončením iniciace 1024. Bolesti a nepříjemné pocity v dolní části zad a na prsou se mohou objevit v průběhu růstu a aktivace těchto žláz.

NOVÉ ŽLÁZY V LEDVINÁCH: Několik nových žláz se objeví v ledvinách, které umožňují lepší kontrolu tělesných tekutin a tvorbu vody, když je to zapotřebí. Tyto nové žlázy ukončí naše zkušenosti z dehydratací i zadržováním vody tak jak je dnes známe v naší současné formě. Substance pro tvorbu vody jsou vedeny ze speciálních buněk v ledvinách, které obsahují vodík a kyslík v takové formě, která může být v případě potřeby rychle sloučena a uvolněna do krevního řečiště. Navíc, nadbytečná voda je rozložena a uchována pro další použití někdy jindy. Bolesti a nepříjemné pocity v dolní části zad se mohou objevit v průběhu růstu a aktivace těchto žláz. Tyto žlázy jsou plně aktivovány při dokončení iniciace 1024.

Krystalická forma zužitkuje ohromné množství soli. Sůl je minerál, který udržuje vibraci. Krystalická forma pracuje na tom aby vytvořila rovnoměrnou vibraci v celé buněčné struktuře. To je umožněno přidáním sole do všech systémů s tekutinou, včetně krve a lymfy, spolu se solí přidanou do každé buňky v těle. Jakmile se toto v průběhu transformace na krystalickou formu děje, není neobvyklá touha po soli. Naše kanály jedli v určitých momentech svého iniciačního procesu velké pytlíky slaných bramborových lupínků, když potřebovali sůl na konverzi svých systémů.

Občas během transformačního procesu na krystalickou formu vytváří tělo jakoby velké množství solí a vody tak že se iniciát cítí ulepený a opuchlý. Toto zadržování vody se obvykle děje těsně před tím, než udělá iniciát další skok ve vibracích. Sůl je minerál, který udržuje vyšší vibraci. Občas je nadbytečná voda a sůl zadržována, aby pomohla tělu při přechodu na novou vibraci. Nedoporučujeme v takovýchto případech používat diuretika, protože nafouknutí ve skutečnosti slouží vývojovému procesu. Jakmile je nová vibrace snadno dosažena, je nadbytečná sůl a voda uvolněna ze systému.

NOVÉ ŽLÁZY V NERVOVÉM SYSTÉMU A MOZKU: Jsou tři nové žlázy v mozkovém kmeni a šest nových žláz v pravém a levém laloku, které umožňují mnohem vybroušenější činnost mozkové aktivity. Nové žlázy vyvažují všechny chemikálie uvolňované v průběhu vědomé denní aktivity, takže se neobjeví žádné vyčerpání těchto chemických sloučenin. V naší stávající formě jsou chemikálie potřebné pro mozkovou činnost spotřebovány na konci každého dne a jejich obnova vyžaduje dlouhý spánek přes noc. Když tyto nové žlázy udržují vyrovnanou spotřebu těchto substancí, klesá potřeba spánku.

Navíc jsou vytvářeny nové chemikálie umožňující dlouhé meditativní stavy ve kterých iniciát neztrácí vědomí a tak může vědomě zažít své cestování světelného těla ve spánku. Tyto chemikálie pocházejí ze šesti nových žláz, tři v pravém a tři v levém mozkovém laloku, které s sebou též přinášejí jasnozřivé schopnosti.

Jak již bylo řečeno, mnoho mozkových dutin není dostatečně velkých aby v nich vyrostly žlázy do plné velikosti. Přišli jsme na to, že žlázy nedorostlé do plné velikosti pracují adekvátně v našich kanálech a eliminují potřebu spánku delší než čtyři hodiny za noc. Musíme dodat, že to není pravidlem každou noc. Stále pracují na svých iniciacích následujících po 1024, a rozklad v jejich tělech je po troškách transformován. Občas je některý transmutační proces extrémně nepříjemný a je lepší jej projít zatímco opustíte tělo v průběhu spánku. Mnoho z vás zjistí že potřebujete spát dlouho, osm až dvanáct hodin denně. Důvodem takového dlouhého spánku je rychlý průběh iniciací s menším množstvím fyzického nepohodlí.

Není neobvyklé mít bolesti v nervovém systému, třesavku nebo napětí jak nervový systém konvertuje na krystalickou formu. Doporučujeme podpořit nervový systém rostlinnými a homeopatickými substancemi dokud není konverze ukončena. Krystalický nervový systém pracuje na odlišném biochemickém základě, který odlehčuje systém od stresu či zkušenosti „uteč nebo se vyděs“, tj. strachu. Jakmile je nervový systém transformován,všechny vzpomínky na stres a nervové napětí jsou z těla uvolněny. Výsledkem je zážitek přirozeného a vyrovnaného toku v každodenních činnostech. Emocionálně, krystalický nervový systém dovoluje iniciátovi zkušenost žít v daném okamžiku. Žijete-li v daném okamžiku tak strach z budoucnosti litování minulosti přestane existovat nebo ztratí na důležitosti, ukončí zkušenost obav.

Těm z vás, kteří jdete kupředu a ztělesňujete krystalickou předlohu děkujeme za vaší vytrvalost v rozvoji. Uvědomte si prosím, že veškeré nepohodlí které při transformaci prožíváte bude postupně překonáno. Neváhejte podpořit vaší tělesnou formu léčivými rostlinami, homeopatiky, masážemi, akupunkturou, esenciálními oleji cvičením a minerálními či bahenními koupelemi když je potřeba. Vaše tělo je váš chrám. Milujte je a ono vám bude sloužit až do doby vašeho vzestupu.

Do příště, požehnání na vaší cestě. Namaste.

KAREN DANRICH, "Mila Sinoski"
THOMAS WEBER, "Rama"
RIADITELIA DUCHOVNEJ ŠKOLY VZOSTUPU

Copyright 1998 - 99 Karen Danrich. Všetky práva vyhradené.

Preklad: Vratislav Kašpárek, 2000

Uverejnené s láskavým dovolením: vzestup.webzdarma.cz


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

september 13, 2011 13:56 popoludní
 • krát komentár

8 krát komentár

 1. Obrázok používateľa weissbach
  weissbachseptember 13, 2011 16:59 popoludní

  Komentár: 

  člověk úplně prorostlý žlázami... Upřímně si duchovní vzestup představuji jinak...

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymseptember 13, 2011 23:55 popoludní

  Komentár: 

  Taky že jo. Neberte všechno doslova. Jde to i jednodušejc,)

 3. Obrázok používateľa Vláďa
  Vláďaseptember 14, 2011 07:40 dopoludnia

  Komentár: 

  Mistrovská Brána je odpovědí...

 4. Obrázok používateľa Michal
  Michalseptember 14, 2011 07:52 dopoludnia

  Komentár: 

  Tiež som počul, že je nad Prahou, a vlastne nad celým Českom

 5. Obrázok používateľa Laci
  Laciseptember 14, 2011 07:53 dopoludnia

  Komentár: 

  V tom prípade určite žiadne žľazy nie sú potrebné :)

 6. Obrázok používateľa Mima
  Mimaseptember 14, 2011 07:59 dopoludnia

  Komentár: 

  Ani tie mozgové, haha :D

 7. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymseptember 14, 2011 12:11 popoludní

  Komentár: 

  Souhlas. Vzestup je o něčem jiném, než o přeměně těla, aby si mohlo lehčeji užívat života. To jsou sladké přísliby, vedoucí nás úplně někam jinam k někomu úplně jinému.
  Vzestup je o cestě dovnitř a nalezení vnitřní duchovní rovnováhy. Děkuji, že jste, milí spoluautoři komentářů. Příjemné zjištění, že nejsou všichni zblblí tím vším, co v posledním období můžeme slyšet a číst o vibracích a vybraných jedincích a podobně.

 8. Obrázok používateľa bo
  boseptember 14, 2011 10:03 dopoludnia

  Komentár: 

  Telesná chémia potrebuje nejaké nástroje, všakže ?
  Prečo nie viac žliaz keď budú mať viac roboty :-DD

 

 

Top