Obrázok používateľa CEZ OKNO
KEMITOLÓGIA - Alternatívny pohľad na staroveký Egypt I.

Preslávený domorodý strážca Múdrosti Abd’el Hakim Awyan (1926-2008) rozvinul disciplínu Kemitológie (s pomocou svojho dlhoročného študenta Stephena Mehlera) a štúdium o starovekom Kemite (KMT). Pôvodní obyvatelia Egypta nazývali svoju krajinu Kemit – Čierna Zem, vďaka tmavému a úrodnému bahnu, ktorým boli brehy Nílu každoročne zásobované pri letných záplavách. Záplavy Nílu boli veľkou oslavou, keďže boli zodpovedné za úrodu, bohaté poľnohospodárstvo a tiež boli symbolom Plodnosti ako takej.


Hakim bol fascinovaný hlavne dôkazmi zanechanými vyspelou civilizáciou, ktorá obývala Kemit približne od r. 65 000 pnl. do r. 10 000 pnl., možno aj skôr. Sebauvedomenie a hlboká rezonancia s prírodou umožnili Kemitu vyvinúť pokročílé, pre nás stále tajomné technológie.

Narodil sa a vyrastal v malej dedine Nazlet El Saman, v bezprostrednej blízkosti planiny v Gíze. Hakim rozvíjal svoj záujem o pôvodných staviteľov mnohých egyptských monumentov a artefaktov už od útleho veku. Jeho horlivý náhľad mu dopomohol predstaviť si úplne odlišný obraz egyptskej minulosti, ako nám ponúkajú tradiční historici.

Poháňaný potrebou vedieť viac sa pustil do celoživotného bádania. Bol si vedomý aký dopad môžu mať takéto informácie pre náš svet. Hakim, ktorého meno znamená „múdry“, alebo „múdry liečiteľ“, využil poznatky získané štúdiom archeológie i egyptológie, ako aj vyše 55-ročnou prácou v teréne. Preslávil sa ako sprievodca, strávil veľkú časť života objavovaním a štúdiom počas častých návštev silných starovekých miest.

Spojením jeho vzdelania s terénnymi skúsenosťami a vnútorným vedením, bol Hakim schopný odhaliť, že raní predynastickí Egypťania (alebo Kemiťania, ako ich volal) boli duchovne a technologicky oveľa vyspelejší, ako sa predpokladá.

Obyvatelia starovekého Kemitu na ktorých sa odvolával Hakim ako „Seš“, boli jedným z pôvodných 42 kmeňov Afriky, ktoré uznávajú prepojenosť všetkého, čo existuje a žili spolu v mieri. Ľudia, ktorých teraz voláme Tibeťanmi, Rusmi, Európanmi, a mnohými kmeňmi čiernych afrických národov, pochádzali podľa pôvodnej tradície z kmeňov starovekého Kemitu. Táto tradícia tiež trvá na tom, že sa hranica starovekého Kemitu tiahla oveľa ďalej, ako o Egypte vieme dnes. Klenula sa hlbšie do Afriky, do Mezopotámie i Stredomorských krajín.

Jednalo sa o vysoko vyspelých ľudí, ktorí boli s využitím 360 prírodných zmyslov schopní veľkých činov prejavu, alchýmie, a transdimenzionálneho cestovania. Nemali žiadnu potrebu písomného alebo ústneho vyjadrenia, či označovania hraníc a žili v rytme ich prirodzeného prostredia a vesmíru.

Staroveké národy po celom svete budovali mnoho silných a záhadných štruktúr využitím elementov z ich okolia v kombinácii s energiou prirodzene vychádzajúcou zo zeme a konštruovali ich „v továrni“ posvätnej geometrie odrážajúcej samotnú kozmológiou a energetický charakter nášho holografického vesmíru. Rozhodne to nebola práca neinteligentnej alebo nevyvinutej spoločnosti.

-pokračovanie-

Patricia Awyan

Zdroj: http://www.ancient-origins.net/ancient-places-africa-opinion-guest-autho...

Preklad: Žaneta

exkluzívne.cez.oknoVšetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Kemitská škola starovekého mysticizmu
http://www.cez-okno.net/stitok/kemitska-skola-starovekeho-mysticizmu

Posvätná veda
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/posvatna-veda


ODHALENIE nájdete na tejto adrese.

Sekcie: 
máj 05, 2014 23:32 popoludní

 

 

Top