Obrázok používateľa CEZ OKNO
KEMITOLÓGIA - Alternatívny pohľad na staroveký Egypt II.

Kamenné bloky starovekého Kemitu, ktoré boli použité na označenie, zosilnenie a využívanie energie z Leyových línií, boli vypracované a zložité, vrátane umiestnenia masívnych blokov žuly, bazaltu, dioritu, alabastru, bieleho vápenca, pieskovca, z ktorých každý bol vyžadovaný pre svoje jedinečné energetické vlastnosti, a boli často prepravované z veľmi veľkej vzdialenosti. Mnoho z týchto obrovských blokov bolo ťažených oveľa neskôr, počas dynastickej a ptolemaiovskej doby, chrámy boli stavané na už existujúce chrámy, a boli vytvorené nové sochy a budovy. V skutočnosti boli pamätníky a chrámy Kemitu transformované znova a znova, počas tisícok rokov okupácie mnohými rôznymi kultúrami a civilizáciami. Na mnohé z pôvodných stavieb boli pridané spisy a piktogramy, ktoré nájdeme na historických pamiatkach. Keďže datovanie väčšiny štandardných historických lokalít a pamiatok bolo založené na spisoch nájdených v, alebo na neskorších prepisoch, je zrejmé, že tieto tvrdenia môžu byť zavádzajúce a často až hanebne nesprávne!


Naše učebnice nám hovoria, že Veľká pyramída bola postavená roľníkmi z 2,3 milióna blokov žuly a vápenca, s hmotnosťou od 2,5 do viac ako 100 ton za 20 až 60 rokov; a slúžiť mala ako hrobka pre faraóna. Inžinieri a architekti by nám povedali, že to nemohlo byť vykonané týmto spôsobom a s takou presnosťou, a to ani dnes. Kemitológia si myslí, že tieto štruktúry neboli vytvorené, aby fungovali ako hrobky, a sú oveľa staršie, než 4600 rokov. Bolo odkrytých veľa dôkazov, ktoré podporili hypotézu, že pyramídy boli bio-organické zariadenia, produkujúce energie, ktoré sú stále živé a pulzujúce až do súčasnosti. Komplexná architektúra prírodných prvkov, ktoré obsahujú vysoko kryštalické horniny, v kombinácii s frekvenciou zvuku a meniacich sa teplôt tečúcou vodou, to všetko efektívne pracovalo a spoločne generovalo elektromagnetické energetické pole. Rôzne pyramídové komplexy v Kemite boli prepojené dynamickým dizajnom podzemných chodieb, komôr, prameňov a šácht, čo dosahovalo ešte väčší rozsah účelu a spôsobilosti.

Pokračujúci výskum ukazuje, že najstarší Kemiťania mali vedomosti a schopnosti meniť konzistenciu alebo molekulárnu štruktúru veci samotnej, a preto mnohé z našich otázok a argumentov o stavebných metódach a gravitácii ostávajú bez odpovede. Slová alchýmia a chémia, ktoré sú odvodené od „El Khemit“, poukázali na tieto vyššie vedomosti o povahe ich skutočnosti. Ak využívali jemnocit vyšších dimenzií, mali schopnosť vytvárať veci v miere, ktorú si našou obmedzenou trojrozmernou mysľou nedokážeme ani len predstaviť.

Mnohí veria, že vytríbenosť dizajnu a funkcie pyramíd a iných megalitických monumentov, môže znamenať len to, že boli postavené mimozemšťanmi... alebo Egyptskými Bohmi a Bohyňami, ktorí kedysi chodili po zemi. Chceli by sme zdôrazniť: „Nie!“ Je ľudskou prirodzenosťou označiť všetko, čo nedokážeme pochopiť, ako niečo nadprirodzené, božské, zázračné alebo magické.

Avšak, podľa Hakima a domorodých tradícií na celom svete, prebieha život na zemi v cykloch, prostredníctvom večných tzv. temných a zlatých vekov. Hakim sa často vyjadroval: „Nie je to nič nové pod slnkom!“, naznačujúc, že v skutočnosti niet času alebo smrti - všetko existuje, a vždy existovalo - v prítomnosti. Všetko je v konštantnom stave transformácie a existuje vo vždy špirálovitej, cyklickej a holografickej matrici.

Kemiťania videli „bytie“ na Zemi v CYKLOCH kríz a rastu, v ústupe a znovuzrodení trvajúcich stovky tisíc rokov. Ich koncepcia každodenného putovania slnka oblohou znázorňovala proces vzrastu a poklesu, svetla a tieňa, zjavenia a ústupu, ktoré sa viditeľne vyskytujú v priebehu mnohých slnečných rokov v životných cykloch jednotlivcov, civilizácií a všetkého, čo existuje vo vesmíre.

-pokračovanie-

Patricia Awyan

Zdroj: http://www.ancient-origins.net/ancient-places-africa-opinion-guest-autho...

Preklad: Žaneta

Korektúry: Sokol

exkluzívne.cez.oknoVšetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Kemitská škola starovekého mysticizmu
http://www.cez-okno.net/stitok/kemitska-skola-starovekeho-mysticizmu

Posvätná veda
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/posvatna-veda


ODHALENIE nájdete na tejto adrese.

Sekcie: 
máj 09, 2014 21:18 popoludní

 

 

Top