Obrázok používateľa CEZ OKNO
KESHE: „Váha není problém. Počet cestujících není problém. A není třeba absolvovat speciální výcvik“

V interview vynálezce technologie, která by mohla být příští generací komerčního cestování do vesmíru a výroby čisté energie, řekl, že je připravena pro poskytování licencí. Mluvili jsme o super-rychlém a levném cestování a super-levné energii. Jednotky o výkonz 3 kW jsou připraveny pro prohížení nebo testování kvalifikovanými partnery.


Zatímco si svět připomíná přistání astronautů Apolla na Měsíci před 40 lety, dostalo se mi pocty v pondělí, v den výročí přistání na Měsíci, vést rozhovor s jaderným inženýrem Mehranem T. Keshe z Kesheho nadace, který v tento významný den poslal oznámení vůdcům zemí celého světa, že má v Belgii plazmovou technologii s anti-gravitací (to není jeho termín) a výrobou energie, která umožní uskutečňovat komerčně životaschopné cesty do vesmíru a na Měsíc, spolu s generováním dostupné, obnovitelné energie jak pro dopravu, tak pro výrobu elektřiny.

Obr. Umělecký koncept Kesheho kosmické lodě s antigravitačním pohonem

Plánuje příští rok veřejně demonstrovat tuto technologii tisícům lidí ve velkých městech po celém světě; a také plánuje, že začne přiímat objednávky kosmických letů – např. do 60 km nad zemí – od roku 2014, a pro lety na Měsíc od roku 2016. Hodlá přepravit tisíce lidí do těchto destinací za zlomek ceny cesty raketoplánem s konvenčními raketovými motory. Dokonce přijímá platby s garancí pro oba lety. Budete moci složit 20% z 50.000 Euro a rezervovat si tím sedadlo pro výlet na Měsíc. „Je možné, že to nakonec bude stát méně,“ říká. Počkáte-li déle (po roce 2016) můžete se vypravit na Mars, kam dorazíte v řádu dnů, nikoli měsíců. Stránka http://KesheSpace.com je připravována pro objednávky prvních letů. Pokud máte strach složit 20% zálohu, Keshe říká, že vklady jsou zajištěny bankou a je možné peníze vrátit zpět na základě žádosti nebo v případě, že se2 let neuskuteční.

V interview Keshe stručně vysvětlil vědu, ukrývající se za touto technologií. „To není antigravitace,“ opravuje mě. Spíš by se dalo říct, že plazmový reaktor vytváří lokální imitaci zemských magneticko-gravitačních vlastností s úplnou magnetosférou, poskytující ochranu před kosmickými paprsky, které jsou jinak mimo zemskou atmosféru smrtelně nebezpečné. Jelikož tento fenomén působí v okolí reaktoru, gravitační síla je udržována pro všechy cestující na kosmické lodi, včetně akcelerace a brždění.


Existující letadla jako je Boeing 747, mínus křídla, mohou sloužit jako přepravní schránka, jakmile bude vybaveno plazmovým reaktorem; ačkoli sférická loď by byla vhodnější. Váha není problém. Počet cestujících není problém. A pro piloty takového letadla by nebylo třeba absolvovat speciální výcvik.

A přepravní možnosti se netýkají jenom kosmu. Představte si, že z New Yorku do Paříže dorazíte za několik minut, a ne za půl dne. Představte si, že vlastníte jeden z těchto dopravních prostředků. Představte si, že žijete na nějakém odlehlém místě v Alpách, napájeném stejnou technologií, a dojíždíte do Austrálie – nebo na Měsíc a pomáháte budovat tamní kolonii. Nákladní přeprava by už nepotřebovala dálnice, ale probíhala by letecky z bodu do bodu, rychle a bez nákladů za palivo. Mluvíme-li o palivu, jedním z mých primárních zájmů ohledně této technologie je její cenová dostupnost a čistá výroba. Keshe tvrdí, že jeho reaktory mohou produkovat elektřinu o výkonu v řádu kilowattů bez potřeby paliva, neboť energii čerpají z prostředí, kde je doplňována z nevyčerpatelného zdroje s použitím plazmy. A také říká, že tyto reaktory (dodávající nepřetržitý výkon 3kW) jsou k dispozici pro zájemce (např. pro potenciální kupce licence) k prohlédnutí nebo pro testování.

Řekl mi, že tato technologie je natolik pokročilá a jednoduchá, že zájemce, který zakoupí licenci, bude schopen zahájit výrobu během několika týdnů. K tomu je však nutné přičíst několik měsíců školení pro pochopení technologie. To se mi zdá těžko uvěřitelné, ale zaujala mě jednoduchost principu. Řekl mi, že v současné době je vyvinuto několik set jednotek. Tyto jednotky jsou předmětem vyjednávání pod NDA a bude požadováno předložení důkazu schopnosti financování staveb továren a placení licenčních poplatků.

Zatímco demonstrační jednotky, určené pro testování, budou drahé (např. 50 tisíc Euro), komerčně vyráběné jednotky o výkonu několika kilowattu se mohou pohybovat v cenové hladině několika set dolarů, míní Keshe; to znamená, že budou desetkrát levnější než nejlevnější zdroj, který je dnes k dispozici; a takový zdroj může pracovat nepřetržitě několik desítek let. Například jednotka o výkonu 3-5 kW může stát 200 Euro a bude fungovat 20 až 30 let.

S postupem času bude každá komunita nebo dokonce každá domácnost vybavena (antigravitačním?) dopravním prostředkem. Tato technologie může být miniaturizována až na velikost baterií a monočlánků (např. velikosti AA) pro různé přenosné elektronické přístroje. Zeptal jsem se Kesheho, jestli mohu kontaktovat nějaké lidi, kteří testovali jeho technologii a řekl mi, že je v procesu získávání svolení, protože podepsané kontrakty zaručují důvěrnost.

Také jsem se Kesheho zeptal na možnosti jeho technologie modifikovat gravitaci s ohledem na současný stav vývoje jdoucí za rámec teoretických spekulací. Řekl mi, že zvedl více než sto kilogramů, což je jeho váha. Ve své knize popisuje, jak minulý rok zničil jeden systém za letu, když na něj skočil. Poslal mi link na důvěrné video ukazující, jak se váha předmětu změnila z 9 na 8 kg a ze 7 na 6 kg. Tvrdil, že je schopen nejen řídit sílu zdvihu, ale také směr pohybu.


Keshe mi řekl, že jeho zařízení je v podstatě „jednoduchý jaderný reaktor", neobsahuje však řízené jaderné izotopy, ale místo nich obsahuje materiály, které najdete doma, mající nepatrná množství radioaktivity. Část procesu zřejmě zahrnuje čerpání vodíku z atmosféry, předpokládám tedy, že cestování do vesmíru bude vyžadovat nádrže na uskladnění plynu. Keshe řekl, že dokonce i „lidské tělo je miniaturní jaderný reaktor“, obsahující dusík.

(viz http://peswiki.com/index.php/Directory:Keshe_Foundation#Patents)

Obr. Keshe podal nejméně dvě mezinárodní patentové přihlášky

Principy generování energie a modifikace gravitace jsou popsány v nedávno vydané Kesheho knize The Universal Order of Creation of Matters, Kromě toho umístil na youtube pět videí, v nichž vysvětluje koncepty popsané v jeho knize.

Také si můžete všimnout, že na YouTube kanálu KesheFoundation (http://www.youtube.com/user/keshefoundation) je několik demonstračních videí s lahví od koly. Keshe řekl, že tento jednoduchý experiment s vytvářením plazmy a výrobou grafenu replikovaly již stovky lidí. Tato demonstrace zřejmě ukazuje na mikro-úrovni, co se děje ve velkém měřítku ve sluneční soustavě nebo v galaxii - mikrokosmos napodobuje makrokosmos. Keshe řekl, že existují tisíce vědců po celém světě, kteří pracují již řadu let na různých prvcích této technologie, a kteří pomohli tuto technologii dovést do bodu, v němž se nachází nyní. Jmenovitě se zmínil o U.C.L.A. a dále řekl, že některé vlády byly zapojeny do replikací a zdokonalování konstrukce. V emailu mi napsal, že v roce 2005 byla jeho technologie zkoumána po dobu pěti měsíců týmem profesorů v Belgii a další belgickou univerzitou, zabývající se nano technologiemi. Technologie byla také hodnocena vládním jaderným výzkumným centrem Europ, špičkovými univerzitami v Číně a Korei, „a myslím, že DARPA má úplnou zprávu, jak daleko jsme pokročili, a kopie všech našich zpráv.“


Vedle tvrzení o řízení gravitace a generování energie je Keshe ještě více nadšený z možností této technologie pro zlepšování zdraví. Řekl, že může být vylepšeno pokrytí nervového systému uhlíkem, pomáhající při syndromu vyhoření nebo chronické únavě pouhým pitím upravené vody.

Nepochopil jsem proč, ale zřejmě belgické noviny páchají na Keshem vendetu, protože před několika lety neprodal svou technologii, ani se nedal koupit systémem úplatků, existujícím v evropském energetickém průmyslu; a slíbili mediální embargo na jeho technologii, které zjevně dosud úspěšně prosazují. Do dnešního dne naše reportáže v Examiner.com jsou jediné, které lze vyhledat na Google news search, týkající se posledních zpráv o Kesheho výzkumu.

S menším rozhořčením Keshe řekl, že jej NASA požádala, aby ze své stránky odstranil některá tvrzení, týkající se rychlé dopravy mezi destinacemi na Zemi, kvůli ničivým následkům takových tvrzení. Existuje spousta odvětví průmyslu, která by se rázem stala zastaralými – pokud je ta technologie skutečná a pokud by ji nepřevzala – včetně NASA. Keshe mi řekl, že je nějakých 30-60 let před NASA (nebereme-li v úvahu přidružené černé operace, které již několik desetiletí používají kosmické lodě typu UFO)...


VIDEO nájdete na tejto adrese

Zmíněné odkazy:

http://KesheFoundation.com
http://KesheSpace.com

Videa s lahví od koly:

http://www.youtube.com/view_play_list?p=B866C1EA3F37F76A
YouTube kanál Keshe - demonstrační videa: http://www.youtube.com/user/keshefoundation?feature=watch

Sterling Allan, July 22, 2009

http://www.examiner.com/article/keshe-launching-energy-generation-and-sp...
(Pozn. Orgonet: odkaz funguje jen někdy...)

Totéž na jiném serveru: http://pesn.com/2009/07/23/9501555_Keshe_space_exploration_energy/

Preklad: L. Kopecký

Zdroj: http://free-energy.xf.cz/antigravity/keshe/examiner.pdf

Prevzaté z: http://orgo-net.blogspot.cz/


Súvisiace:

Najväčšie odhalenie všetkých čias: Sprístupnenie prevratných technológií zadarmo celému svetu!
http://www.cez-okno.net/clanok/alternativne-zdroje-energie/najvacsie-odh...


Sekcie: 
september 17, 2012 19:40 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Dana
  Danaseptember 18, 2012 18:16 popoludní

  Komentár: 

  pche.....komercne vyuzitie...........ked su tie technologie take prevratne,tak by mali ludom ulahcovat zivot- v prvom rade.......a v neposlednom- mali by byt dostupne bez vynimky pre vsetkych............ZADARMO..............

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 04, 2012 00:29 dopoludnia

  Komentár: 

  Všade loga KESHE.To znamena že to maju patentovane na komerčne využitie.Podla mna je to podvod zo strany najvyššich samozvanych mocipánov.

 

 

Top