Obrázok používateľa CEZ OKNO
Takto se tvoří umělé fronty

Na včerejší bleskový trojúhelník nad Francií se ozval jeden popírač klimaterorismu, a co by mohl říkat jiného, než že se jedná o poruchu radaru. Ha ha, tak blbí tu nejsme. Kvůli němu i ostatním si teda dávám práci a sestavuji satelitní snímky ukazující, jak se ta včerejší "bouřková fronta" formovaná do špičky!!! (kdo to kdy dříve za normálního počasí viděl???) vytvářela. Jestli vás to zajímá, pusťte si to z odkazu jako prezentaci. U fotek je komentář. Fotka zde ukazuje oblačnost přibližně v době, kdy se objevil ten trojúhelníkový záblesk.

PREZENTACE: http://picasaweb.google.com/orgonet/LightningTriangleFrance


Umělé počasí je charakteristícké tím, že je organizováno do rohů, pravých úhlů a čtverců... prostě digitalizované. Dále je typické, že "fronta" nepřichází s prouděním, nýbrž je vytvořena přímo nad místem, kde má působit. Dále jsou typické manipulace s tlakem vzduchu, kterými se fronty tvarují a směrují. Dále je typické, že se při výrobě oblačnosti objevují díry. Pak samozřejmě různá vlnění. To vše je výborně vidět na animacích a dost dobře na prezentacích.

Včerejší jev nad Francií prokazuje veškeré typické rysy meteomanipulací. Meteovýrobci tam záměrně organizovali oblačnost do špičky, snímky ukazují, jak její výroba postupovala. Na "odvěsnách" trojúhelníka postupně zakládali a navyšovali bouřkovou oblačnost, až vytvořila souvislé rovné linie. Onen trojúhelníkový záblesk v 17.45 mohl být doprovodným jevem při "srovnání linií" do požadovaného úhlu, anebo možná spíše posloužil k jejich "uspořádání" či "upevnění" a správnému nasměrování.

Z jihu je vznik této špičaté fronty podporován nafukováním a bobtnáním husté oblačnosti chemtrailsového původu. Při pohledu na obrázky se ten chemtrailsový původ nedá popřít. Nebo nám meteovykladači zkusí vysvětlit, proč je ta oblačnost přicházející od jihu Francie tak rýhovaná všemi směry?

Špička téhle umělé fronty došla dnes nad Německo a tam posloužila pro založení dalších pravoúhlých linií, které k nám dnes večer došly jako hustá oblačnost a silný vítr. Na snímcích je to taky velmi zajímavé, ale na to už nemám dneska čas. Takže pokračování příště.

Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Sekcie: 
marec 28, 2010 22:11 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top