Obrázok používateľa CEZ OKNO
Legenda o Dagad Trikonu

„Posláním legend je sdělovat pravdy, které nelze říkat přímo.“ Poselství vyspělé civilizace Zlatého věku pro období přípravy na nový Zlatý věk. Napínavý, dějově bohatý příběh pátrání po klíči k rozluštění záhady tajemného Dagad Trikonu, v němž se důmyslně prolíná rovina reality a fantazie, současnost a minulost, je příběhem odvěkého boje dobra a zla, příběhem putování zvídavých duší za nejvyšší Pravdou, dosažením vlastního Já.

Poutavá legenda o osvícené rase Avastů, z nichž někteří se dnes vracejí na Zem jako Skryté hvězdy, které mají v tomto zlomovém okamžiku evoluce pomoci lidem projít poslední branou. Avšak svět čtvrtého věku Člověka na sklonku doby Temna, kdy se teprve rodí nová podoba nové Země, není tím místem, kterým býval za dnů Dagad Trikonu… Kniha odráží autorovy hluboké vhledy do světa starých mytologií a zkušenosti z dlouholetého praktikování meditace. Její fiktivní pojetí slouží jen jako pouhý rámec k předání hlubších duchovních pravd a praktických pokynů k postupu na cestě duchovní evoluce k transformaci našeho vědomí na vyšší úroveň. Možná se při četbě této knihy na mnohé rozvzpomeneme a objevíme Dagad Trikon. Možná zjistíme, že Skryté hvězdy jsme my.


Grégoire de Kalbermatten je filozof, spisovatel a jogín švýcarského původu. Studoval v Ženevě, Bologni a na Univerzitě Johna Hopkinse v Baltimore, řadu let působil jako diplomat v oblasti mezinárodních vztahů a jako ekolog ve službách OSN. Celý život zasvětil snahám o dosažení lepší, spravedlivější podoby světa. Východisko ze současného stavu planety vidí především v transformaci lidského vědomí na vyšší, duchovní úroveň. Tomuto tématu věnoval několik knih, z nichž dvě, Advent a Inkognito, vyšly v českém překladu. Legenda o Dagad Trikonu je pokusem propojit realitu s fikcí a poutavou formou legendy o osvícené rase Avastů přiblížit čtenáři učení odrážející autorovy hluboké vhledy do světa starých mytologií a zkušenosti z dlouholetého praktikování meditace.


KNIHU môžete kúpiť i na tejto adrese

Zdroj: http://www.cestykesvetlu.cz/program/Anotace_k_Legende_o_Dagad_Trikonu.pdf


Súvisiace:

Mystériá-Mágia-Mystika
http://www.cez-okno.net/mysteria-magia-mystika


január 13, 2013 12:48 popoludní

 

 

Top