Obrázok používateľa CEZ OKNO
AREA 51 II.

Většině svědků bylo vyhrožováno fyzickou likvidací. Většinou telefonem. Nejznámější svědek, který vypovídá o základně S-4 vcelku věrohodně je Robert Lazar. Ten tvrdí, že pracoval na základně S-4 půl roku od prosince 1988 a že zde pracoval na několika strojích, které považoval za mimozemského původu. S tím přišel v roce 1989 a potvrdil tím domněnky mnoha UFOlogů. Prý viděl obrovský podzemní komplex, v kterém sám pracoval, a který se nachází pod povrchem pouště. Vchod do tohoto komplexu je prý velice dobře maskován. Je umístěn ve skále a otevírá se jako garážová vrata. Poté co se zavře, naprosto splyne se skálou. Robert Lazar je, podle jeho slov, přesvědčen, že pracoval s mimozemským materiálem a s mimozemskými plavidly a že se setkal s mimozemskou inteligencí. Po této výpovědi se Roberta Lazara údajně někdo pokoušel zastřelit, když jel autem domů a bylo mu tvrdě vyhrožováno fyzickou likvidací. Následujících pět let byla americká nejvyšší místa bombardována otázkami na oblast 51 a postupně zaháněna do úzkých.

Až v roce 1994 byla americká vláda zatlačena do krajní situace, kdy stále více světové veřejnosti věřilo v existenci nejen oblasti 51 a základny S-4, ale i v UFO ukrývaná v těchto prostorách. Proto letecké síly USA potvrdily existenci této základny, aby předešly ještě většímu tlaku.

Skeptici a Věřící

Stále více lidí věří, že na základně S-4 a pod(!) ní jsou ukryta UFO a mimozemská těla posádky těchto plavidel. UFOlogové požadují aby americké letecké síly řekly co se v Area 51 skutečně zkoumá. Zda jsou to jenom supertajné stíhačky, nebo mimozemské technologie, které používá vláda pro vývoj vysokorychlostních letadel. Skeptici se ohánějí především tím, že nikdy nebylo nad oblastí 51 vyfotografováno, nebo natočeno UFO, kromě fotografie, na které je vidět neumně zamaskovaný poklop na popelnici. Mnoho svědků však vypovědělo, že nad základnou S-4 byly spatřeny létající objekty, které nevypadaly ani jako vojenské helikoptéry, ani jako vojenská stíhačka.

Je v A51 UFO?

Někteří ufologové zacházejí do krajností a tvrdí, že americká vláda nejen, že UFO v základně S-4 ukrývá, ale že uzavřela něco jako pakt s mimozemskou civilizací a že jim poskytla Tuto oblast na Zemi výměnou za znalosti jejich civilizace. Avšak základní otázky zůstávají. Ukrývá americké letectvo v oblasti 51 UFO? Využili inženýři při stavbě vysokorychlostních strojů mimozemských technologií?

Pokud ne, proč se tak bojí odhalení?

Vstup do této oblasti vás může stát i život. Je možné, že zde americká vláda ukrývá odpovědi, které se týkají mimozemských civilizací a jejich technologie?... Poušť v Nevadě je pustý a nehostinný kraj a přesto zde nalezneme zájmy americké vlády, která tady nechala vybudovat komplexy budov, komunikačních přístupových cest a 9,5 km dlouhou startovací dráhu. Area 51 (Oblast 51) má rozlohu, která by asi tak odpovídala dnešnímu Švýcarsku, dnes je to nejlépe střežený objekt a to i ze vzduchu. Area 51 vznikla v roce 1957 a byla označena za tajnou základnu, kde se testovaly stroje letecké firmy Lockheed. V dnešní době se zde testují nejnovější zbraně USA. Toto místo je obestřeno temným stínem tajemství, které se opírá o tvrzení očitých svědků, že se zde zkoumají stroje mimozemských civilizací. Byly zde často pozorovány záhadné létající stroje podivných tvarů. Tvrzení těchto svědků však vláda značně znevažovala. V této oblasti pracoval i jistý Robert "Bob" Lazar narozen 26. ledna 1959, který potvrzuje ve své výpovědi, výskyt UFO a že letecké síly USA využívají technických znalostí a možností mimozemšťanů...

Dále vypovídá, že v Oblasti 51 se nachází podzemní komplex pod oficiálním označení S4 a je ukryt před zraky nepovolaných a zvědavců, pod celým horským pásmem. Využívá se zde vysoce pokročilé technologie, která prý nemohla být stvořena člověkem. Jsou zde i cizí kosmické lodě, které ho upoutaly svým vzhledem. Byly bez stop po jakémkoliv sváru, žádné šrouby ani spojovací nýty. Všechno mělo měkký a zaoblený tvar, který připomínal vosk. Všude byly iluminátory, oblouky a malá křesílka. Samotný pohon tohoto stroje pak byl ve velikosti basketbalového míče a kolem něj bylo antigravitační pole, které procházelo středem vesmírné lodě. Podle získaných materiálů následně zjistil, že bytosti, které ovládají tyto stroje, jsou ze souhvězdí "Zeta Reticuli". Dále zde nalezl i přísně tajné dokumenty, ve kterých se mimo jiné... píše o tragické nehodě, která se udála v roce 1979, kdy mimozemšťané zabili vědce a členy obrany ze základny. Svědek však ale nepotvrdil, že by v komplexu S4 viděl nějaké mimozemské návštěvníky, ale to co viděl, ho jen utvrdilo v domnění, že se setkal s něčím velmi podivným. Dále potvrzuje ve své výpovědi, že při přecházení z jedné místnosti do druhé "všiml jsem si koutkem oka dvou mužů v bílých pláštích, jak se dívali dolů a promlouvali s něčím malým s dlouhými pažemi, nevím co to mohlo být, viděl jsem to jen několik vteřin". Výpovědi tohoto svědka nevypadají příliš věrohodně a tak si můžeme položit otázku, jsou důkazem mimozemské inteligence?

Pravdivost výpovědi Boba Lazara však potvrzuje i dalších dvanáct lidí a dokonce je prý je i v držení jedna videokazeta s rozhovorem člověka, který řídil několik velmi důležitých vojenských programů a tvrdí, že vláda vlastnila mimozemské přístroje a mimozemšťany již od počátku šedesátých let. Tato kazeta však má být zveřejněná až po jeho smrti a další svědkové nechtějí o těchto záležitostech hovořit, protože se obávají možných následků. Novináři, kteří se zabývají informacemi o Oblasti 51 se setkávali s velkým strachem svědků, kteří byli údajně psychicky vydíráni a bylo jim dokonce vyhrožováno fyzickou likvidací. Jsou informace o Area 51 věrohodné? Možná, že vše má způsobit jen chaos a zmatek, který mistrně kuje supertajná organizace vědců "Majestic 12", která vznikla někdy v roce 1947 na pokyn presidenta Trumana. Je zde ještě mnoho nevyřknutých otázek a ještě méně zodpovězených. Snad je to jen velká bublina, která po prasknutí nepřinese vůbec nic nového, ale co když je na všem přece jen trochu...

Na všech dveřích, stěnách a hlavních užívaných mechanismech a zařízeních jsou patrné znaky v cizí symbolické řeči a v univerzálním systému symbolů, kterému rozumí jak lidé, tak cizí bytosti pohybující se na základně. Thomas C. sdělil, že od druhé úrovně jsou povinné jakési uniformy. Tak například všichni, kteří se pohybují na druhé úrovni nosí špinavě bílou uniformu, spíše jakousi kombinézu opatřenou zipem. Každé osobě je denně zvážena tělesná hmotnost. Používání ID karet je nutností. Před každými dveřmi či vstupy do dalších prostor a nebo pod plochami těsně před všemi důležitými mechanismy základny jsou zabudovány velmi citlivé váhy, které permanentně skenují tělesnou hmotnost každé osoby uvnitř systému. Jednotlivec umístí svou osobní ID kartu do štěrbiny a pak vstoupí do soustavy číselných znaků příslušného "klíče". Osobní váha a kód musí odpovídat údajům na ID kartě. Všechny výtahy jsou magneticky kontrolované. Neexistují žádné výtahové kabely. Na stejném principu fungují všechny šachty i větší dopravní tunely. Neexistují žárovky nebo zářivky. Prostory jsou ozářeny speciálními fosforeskujícími a luminiscenčními jednotkami. Některé větší a hluboké tunely používají formu "phosphorus pentoxide". Podle svědectví, které jsou v současné době k dispozici a které se vztahující k podzemní tajné biologické laboratoři v DULCE lze říci, že na "Úrovni - 1" se nachází depa pro údržbu chodeb a tunelů, "Úroveň - 2" obsahuje depa pro vlaky, raketoplány, stroje pro ražbu tunelů, "Úroveň - 4" obsahuje nejvýkonnější laboratoře věnující se výzkumu člověka, ale i takových mechanismu jako jsou telepatie, hypnóza a sny. Při této příležitosti Thomas zcela vážně tvrdí, že vědci v DULCE jsou již dnes schopni oddělit bioplasmatické tělo od fyzického a do takto vytvořené fyzické slupky umístit cizí entitu poté co provedou životní neutralizaci Duše člověka. Tomuto mechanismu se prý odborně říká: "life-force-matrix". Na "Úrovni - 6" se nachází ve slangu zaměstnanců základny tzv. "NIGHTMARE HALL". Jde v podstatě o specifickou genetickou laboratoř, kde jsou dělány experimenty na rybách, ptácích, myších, ale i lidech. Není žádných tajemstvím, že GREYS a REPTILOIDS jsou vysoce analyticky a technologicky orientované rasy. Bohužel do jejich nebezpečné hry se zapojil, respektive byl vmanévrován, i lidský druh.

- koniec -

Zdroj: astrollogie.net


Všetky časti seriálu postupne nájdete na tejto adrese.


Súvisiace:

Bob Lazar, prvek 115, masivní hvězdy a těžké kovy
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/bob-lazar-prvek-115-masivni-h...

Seriál: UFO a armádne tajné projekty
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-ufo-a-armadne-tajne-projekty

Seriál: Válka v Dulce
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/valka-v-dulce

jún 23, 2010 09:57 dopoludnia
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa AvAc
    AvAcjún 23, 2010 10:52 dopoludnia

    Komentár: 

    Opat o nieco viac sa clovek dozvedel, vyborny clanok.

 

 

Top