Obrázok používateľa CEZ OKNO
Kosmický konflikt 6

Takže po delší době a na množství žádostí od čtenářů pokračujeme v seriálu „Kosmický konflikt“. Věřím, že všichni čekáte na další pokračování příběhu člověka, která před mnoha lety ve Spojených Státech zažil velmi dramatickou osobní zkušenost s plazí formou inteligence. Vzhledem k tomu, že v současné době nemám ještě dokončení tohoto příběhu zpracováno, vrátíme se k němu a dokončíme ho v některém z příštích pokračování. V této části bych ale velmi rád navázal na problematiku Malty, které jsme se věnovali v prvních částech našeho příběhu.Nejde tu totiž pouze o tento ostrov, ale o stovky a stovky dalších podobných případů, které byly zaznamenány po celém světě o lidech, kteří zmizeli doslova beze stopy. Šlo především o oblasti málo prozkoumaných jeskyní a místa kde se často vyskytovaly jevy spojené s fenoménem ufos. Často se na těchto místech byl také zjištěn výskyt velmi podivných tvorů. Asi nejznámější kauzou je případ policejního strážníka Herba Shermera. Tento člověk popsal svůj případ velmi detailním způsobem a odpřísáhl, že k němu došlo v Ashlandu, stát Nebraska krátce po půlnoci 3. prosince 1967.

Shremer ve své výpovědi přímo sdělil:

„Byli to tvorové vysocí asi 4 až 5 stop vysocí. Jejich uniformy byly stříbrně šedé barvy, velmi lesklého charakteru. Na hlavě měli jakési přilby podobné těm pilotním. Na pravé straně přilby měli připevněnou malou anténu a to v místě, kde se u člověka nachází ucho. Jejich hrudník byl podstatně většího charakteru a tělo bylo velmi svalnaté. Velmi zvláštní byly jejich oči. Jejich panenky totiž byly štěrbinovitého charakteru. Když se na mne dívali vůbec nemrkali. Měl jsem velmi nepříjemný pocit. Jejich nos byl ploché a ústa vypadala spíše jako nějaká štěrbina.“

Podle přítomného psychologa musel Shremer skutečně prožít nějaký velmi traumatizující zážitek. Celková charakteristika těchto tvorů vykazovala jednoznačné reptiloidní rysy. Jenže případ policisty Shremera není zdaleka jediný.

Jiný velmi podivný případ se odehrál v Kanadě. Časopis „CRYSTAL BALL NEWSLETTER (P.O. Box 4080., Torrance, CA 90510) publikoval článek pod názvem „The Shaver Mystery“ ve kterém se líčí tragický incident, který se odehrál v jižní Kanadě. Tento příběh by měl být speciálně zajímavý pro českého a slovenského čtenáře. Vědeckým týmem byla do komplexu podzemních chodeb spuštěna skupina speciálních sond. Jedna ze sond nakonec narazila na jeskyni, ve které byla objevena velmi zvláštní věc. Hluboko v jejím nitru byla objevena dokonale válcovitá šachta, která se šikmo svažovala hluboko dolů do nitra země.

Šachta byla geometricky absolutně dokonalá a musela být produktem nějaké vyspělé inteligence, ale rozhodně ne přírodních procesů (podobné tunely byly nalezené na různých místech světa, speciálně bych chtěl upozornit na případ tzv. „Měsíční šachty“, která by se měla nacházet na jednom konkrétním místě na Slovensku – k tomuto našemu specifiku se vrátím ještě v jiné reportáži).

Jakmile byla zjištěna přítomnost tohoto neobvyklého útvaru, slezla do jeskyně i skupinka vědeckých speleologů, kteří se snažili co nejlépe nález zadokumentovat. V rámci této činnosti se pokoušeli dostat co nejdále do podivného tunelu. Ve chvíli kdy byly zabráni do své práce, byli bez jakéhokoliv varováni napadeni neznámými asi 4 stop vysokými tvory. Ti podle svědectví použili nějaký neznámý druh tepelného paprsku, kterým zničili technologické vybavení.

Tvorové byli podobní těm, které ufologové označují jako „greys“. Ve chvíli útoku se jeden ze speleologů nacházel v přirozeném výklenku, takže nebyl účinkem zbraně zasažen přímo. Nicméně poté co útok pominul a neznámé bytosti zmizeli, zjistil, že technologické vybavení je kompletně zničené a jeho kolegové byli zabiti. Sám stojící nad touto tragédií zjistil, že na něm hoří oděv, který se mu nedařilo uhasit. Na mnoha částech těla byl silně popálen. Přesto se mu podařilo dostat se z jeskynního komplexu na povrch a ve velmi zbídačeném stavu se dostal do nejbližší vesnice, kde varoval lidi a popsal jim vše, co se odehrálo. O několik dní později v důsledku rozsáhlých popálenin zemřel v nemocnici.

Je zajímavé, že vyšetřováním tohoto případu se ujalo vojsko, i když šlo o civilní záležitost. Vojsko nakonec dynamitem odstřelilo vchod do podzemí, který by měl být v současné době komplexně zavalen.

QUEST INTERNATIONAL (c/o 15, Pichard Court., Temple Newsam., Leeds, L515 9AY., ENGLAND U.K.), je nejprestižnější britský ústav, který se zabývá výzkumem fenoménu ufos. Jeho členové jsou složené především z vysloužilých příslušníků policie, bezpečnostních oddělení a vojska. Tato organizace dodnes vyšetřuje jeden z nejpodivnějších případů kolize neidentifikovatelného létajícího objektu, ke které došlo dne 7. května 1989. Všimněte si, že od incidentu uběhlo již bezmála dvacet let, ale stále velmi intenzivně se mu věnuje velmi široká pozornost, ale i publicita. Proč? O tom vám budu vyprávět v další části tohoto seriálu.

Věřím, že jsem obnovením dalších pokračování „Kosmického konfliktu“ udělal radost alespoň některým čtenářům samozřejmě, že budu rád za zpětnou vazbu, která je pro pisatele vždy velmi důležitá. Možná, že i někteří z Vás jste zažili zvláštní příběh nepodobný tomu, o čem diskutujeme v tomto seriálu. Pakliže tomu tak je, neváhejte a napište mi ho. Velmi rád takové případy zveřejním a možná dodají odvahu dalším, kteří takto zjistí…… „že v tom nejsou sami“.

-pokračování-

© 2008 Jaroslav Chvátal

Zdroj: Matrix-2001.cz


september 05, 2008 21:41 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Radek
    Radekdecember 12, 2010 14:08 popoludní

    Komentár: 

    Jsem trochu zmateny, je to skutecne svedectvi nebo povidka ?

 

 

Top