Obrázok používateľa CEZ OKNO
Voynichův rukopis a Světoví odborníci

Dnes vám ukážu několik zajímavých postřehů, které se týkají světových odborníků. Světových to jo, ale odborníků? Tak o tom by se dalo dlouze polemizovat. Rukopisu Voynich se věnuje docela slušně velká skupina lidí různých vědeckých a i nevědeckých profesí. Jsou to hlavně různí programátoři, historikové na dějiny písemnictví a středověk, různí matematikové a fyzikové, prostě výkvět světových odborníků.

Když si přečtete články které jsou dostupné na síti, tak zjistíte tyto fakta. Za posledních 100 let se výzkum rukopisu Voynich neposunul v čase ani o milisekundu. (světoví odborníci?) To se zdá být až nemožné ,ale bohužel je to pravda. Výzkum rukopisu Voynich stagnuje a světoví odborníci, jak se říká přešlapují na místě. (odborníci? mě je to přinejmenším dost podezřelé) Všechno co se kde ve světě o rukopisu píše, je jen to co se dá velice snadno vyčíst z dopisu, který poslal rektor Pražské university, Marci svému známému v roce 1666 do Říma jednomu jezuitskému učenci. Tento jezuita A. Kircher byl ve své době velice dobrým znalcem různých šifer a jazyků.

Světoví odborníci tedy píší o těchto dvou lidech a také o lidech kteří jsou v dopise jmenováni. Navíc vypustí do světa fámu, že na první straně rukopisu je podpis, českého alchymisty "Jakuba Hořického z Tepence". (to prý bylo napsáno a později vymazáno)

A já se teď těchto světovejch odborníků ptám: Jak je možné, že jste schopni přeložit a dešifrovat to co je vymazáno (a tudíž velice špatně vidět), a nejste schopni přeložit a dešifrovat to , co je v rukopisu Voynich jasně a zřetelně vidět? Možná že máte nějaké světové oči. A nebo je to jen takovej malej světovej kec. Každopádně je to velice podezřelé.

Další věcí je písmo použité při psaní rukopisu voynich. Světoví odborníci tvrdí že písmo je neznámé. Mě to spíše připadá, že tito světoví odborníci vůbec nevidí a nebo že nechtějí vidět. I malé dítě , které už trochu čte, vám v rukopise přečte spoustu znaků, Tak tedy o jaké neznámé písmo se jedná?

Na straně značené (1r) rukopisu, je jeden velice jednoduchý znak o kterém jsou napsány až fantastické teorie.

Tento znak je úplně obyčejný znak, řeckého písmene 3,14 (Pí). Ale co dokáží napsat světoví odborníci o tomto pro ně neznámém znaku je až k neuvěření.

Obyčejný Pí a ani z toho udělají znaky mayské ,nebo dokonce čínské. No tak pánové ,to jste světoví odborníci. (tak o tom já začínám vážně pochybovat).

Ten znak "Pí" totiž ve spojení se znakem co je nad ním (znak, S,) vyjadřuje obyčejné slovo "Spí" a ve spojení s následujícím znakem slovo "Spisuje".

Pro světové odborníky je ale tohle velice složité pochopit, a tak dokonce uvažují o tom, že ten znak, je znak čínskej nebo dokonce mayskej.

Tím pádem se rukopisu voynich začíná věnovat taky pomalu celá Asie.
A samozřejmě tato skupina je složena z tamních světových odborníků.
(a já se těchto odborníků ptám: je opravdu tak těžké přijmout fakt že ten znak je znak řeckého písmene "Pí"??)

Musíte si odborníci taky uvědomit jeden důležitej fakt. Celej rukopis je šifrován. I ten znak "Pí" je psán otočen o 180 stupňů.

Že by to nikdo, tedy co píšu o rukopisu z těchto světovejch odborníků nepochopil?

Nebuďme naivní. Pochopil a až moc dobře to chápou světoví odborníci.
V Anglii je jeden co to pochopil až moc dobře. A ví kolik uhodilo. Jeho poslední šancí jak dát lidem svoji pravdu, aby jeho světové bádání ohledně rukopisu nepřišlo v niveč je to, že rychle natočí dokument o Itálii a rukopisu voynich. (film dával dohromady letos na jaře). Ale já za ty jeho narážky udělám jednu věc. A to takovou: Dřív než bude ten jeho dokument v distribuci, tak zveřejním spoustu důležitých fakt o rukopisu a to fakt klíčových, která budou jasnější než tisíc sluncí. Tyto fakta se budou týkat toho, (a teď dobře čti), že rukopis kterému se říká voynichův nenapsal jen jeden člověk, ale na rukopisu se podílelo "Více autorů".

(a já se opět tohoto špičkového odborníka na PC ptám, jak je možné že jsi nebyl schopen za 20 let výzkumu, přeložit alespoň jedno slovo? To jste odborník?)

- pokračovanie -

Zlatoděj J.T.

Zdroj: Zlatodej.blog.cz

Redakcia ďakuje Daliborovi a Petrovi za tip


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

august 29, 2011 02:57 dopoludnia
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Vojtech
  Vojtechaugust 30, 2011 15:08 popoludní

  Komentár: 

  Ten clanek mel byt jako pro zasmani nebo to ten dotycny autor mysli vazne? Navic to co bylo "vymazano" nebylo zasifrovano, takze to desifrovat ani nemuseli.

 2. Obrázok používateľa lw
  lwaugust 30, 2011 15:35 popoludní

  Komentár: 

  Na tejto stranke si ho mozete prelistovat
  http://de.calameo.com/read/000584350d5dd55812d8d

 

 

Top