Obrázok používateľa CEZ OKNO
Kupčenie s ľudskou dušou?

Mnohí z vás, ktorí celkom neodmietajú existenciu UFO a mimozemských civilizácií, si kladú otázku, komu vlastne majú veriť: ufológom, ktorí odhaľujú svetu tajné vládne dokumenty, alebo vládam, ktoré popierajú, žeby kedykoľvek došlo ku kontaktu s mimozemskou civilizáciou.

V čo teda veriť? Veď keď "ich" nevidíme, ako môžu existovať? Celkom určite však môžu mať dobrý dôvod na to, aby sa nám neukazovali zbytočne na oči...

Podľa verejnej mienky v existenciu vysokorozvinutých civilizácií vo vesmíre verí okolo 70 percent ľudí, z toho asi 40 percent vedcov.

V priemere približne 45 percent ľudí (niekde viac, napríklad v Brazílii, inde menej, napríklad u nás) je presvedčených, že cudzie civilizácie už oddávna navštevujú Zem. Milióny dnes tvrdia, že ich uniesli kozmiti, niektorých dokonca viackrát a podrobili ich lekárskym výskumom. Mnohí lekári, ktorí skúmali takto postihnutých ľudí, sú hlboko presvedčení o existencii mimozemských bytostí, ktoré patria k rôznym rasám a prichádzajú z rôznych planét.

Oficiálne sa však o tejto téme nič nehovorí. Vlády vedú politiku totálneho popierania ich existencie.

Invázia na Zem

Mnohí ľudia sú presvedčení, že slávny Spielbergov film Blízke stretnutia lll. stupňa je čírou fikciou. Napohľad sa zdá, že áno, ale bývalý americký agent námornej rozviedky Milton William Cooper tvrdí, že nie. Podľa neho je film zbeletrizovanou správou z autentického stretnutia posádky obrovského UFO s predstaviteľmi americkej moci. O tejto udalosti píše vo svojej knihe z roku 1991 v čase, keď uplynulo 25-ročné obdobie povinného utajenia. K spomínanej udalosti došlo v roku 1963. Americkí astronómovia vtedy údajne odhalili eskadru obrovských kozmických lodí, neznámeho pôvodu, blížiacich sa k Zemi. Okamžite túto informáciu postúpili vláde USA a potom Rusom, lebo rátali s inváziou na našu planétu. Vedci vyrátali, že eskadra doletí na Zem za určitý čas. Vtedy vznikla v Ženeve skupina pod krycím názvom Bildberg Group, ktorej úlohou mala byť koordinácia obrany Zeme viacerými armádami sveta.

Kým však lode prileteli k našej planéte, na americkej leteckej základni Edwards (menom MUROC) v púšti Mojave údajne pristála obrovská kozmická loď s bytosťami podobnými ľuďom z rasy ufológmi nazývanej "nordici". Vystríhali pozemské vlády pred nájazdom inej, nepriateľskej rasy " sivých". Nordici ponúkli pomoc pod podmienkou, že ľudia zničia všetky atómové a jadrové zbrane. Vojenská moc USA to odmietla, keďže viac ako invázie sivých sa obávali bývalého ZSSR.

Zradný pakt so sivými

Ako tvrdia ufológovia, Američania vedeli o sivých oddávna. Údajne jedna z ich lodí pristála na základni Edwards už v roku 1954. Kozmiti boli ubezpečení, že USA má atómovú zbraň. Medzi ufológmi koluje istý príbeh ešte z čias druhej svetovej vojny. V roku 1942 počas zasadania švédskeho parlamentu vyšli zo steny dvaja siví. Mechanickým hlasom (pomocou translátora?) údajne oznámili, že Švédsko ako neutrálna krajina má vplývať na USA, aby sa nezahrávali s atómom. Zakrátko Američania uskutočnili prvý pokusný atómový výbuch. Vráťme sa však do roku 1954, na základňu Edwards. Siví vôbec nepožadovali od pozemšťanov, aby sa zbavili jadrového arzenálu, iba uzavreli s armádou pakt, vďaka ktorému mohli na Zemi robiť vedecko-medicínske pokusy, brať na palubu svojich lodí pozemšťanov, robiť genetické experimenty, ale pod podmienkou, že neskôr ľudí prepustia živých a zdravých. Pakt, ako uvádza Cooper, podpísal vtedajší prezident USA Eisenhower. Dohodli sa aj o tom, že ufonauti založia na teréne USA podzemné základne. V súčasnosti ich vraj existuje 75, z toho jedna veľká. Údajne existujú aj dôkazy o tom, že v blízkosti základní, ktoré mimozemšťania postavili, Američania umiestnili pod zemou neobyčajnú jadrovú strelu Excalibur, ktorá je schopná "prevŕtať zem až dhĺbky 1000 m a vybuchnúť tam silou 1 kilotony", čiže 1000 ton tritolu. Takáto explózia vytvorí prázdnu komoru s priemerom 200 m a gama žiarenie zabije všetko v dosahu 5 km. Keď kozmiti začnú byt nebezpeční, stačí stlačiť tlačidlo...

Účel "svätí" prostriedky

Ten, kto bude namietať, že je predsa nemožné, aby armáda dovolila mimozemským tvorom mučiť predstaviteľov vlastnej rasy, pripomenieme, že z viacerých dokumentov iného typu jasne vyplýva, že v 20. storočí vedci z vojenských laboratórií veľakrát experimentovali s novými zbraňami na bezbrannom obyvateľstve vlastných krajín (v Číne, USA či ZSSR). Testovanie vakcín, vplývanie na psychiku pomocou špeciálne modulovaných frekvencií a overovanie, ako zareagujú civilisti, to sú známe a prijaté fakty, ktoré svedčia o tom, ako málo "moc" dbá o dodržiavanie zákonov, že v očiach armády účel svätí prostriedky.

A aký cieľ by posväcovalo vládam podpisujúcim takéto zradné pakty utajovanie všetkými očakávaného kontaktu?

Odpoveď je len jedna: hrá sa o víťazstvo v pretekoch o technológie. Predovšetkým však o moc a peniaze. Čiže o to, čo zvyčajne. Americký dôstojník pre špeciálne účely Richard C. Duty potvrdil, že vláda USA v rámci projektu SIGMA udržiava stále kontakty s ufonautmi. Výmenou za súhlas na založenie základní na Zemi a na získavanie "skúseností" na ľuďoch kozmiti sprístupnili niektoré svoje technológie (napríklad antigravitačné plavidlá). Známa americká výskumníčka Linda Moultonová-Howeová, tvrdí, že Duty jej ukázal oficiálny dokument potvrdzujúci existenciu takéhoto dohovoru. Bol datovaný na 25. apríla 1964 a podpísaný vtedajším prezidentom USA Lyndonom Johnsonom.

Stretnutie s bohmi

Ako vyplýva z dokumentov, publikovaných v rôznych knihách, velenie armády USA sa veľakrát stretlo s kozmitmi (údajne v slávnej Area 51, v tajných podzemných priestoroch, kde vedci dodnes spolupracujú s mimozemšťanmi). Americký výskumník Robert Emenegger tvrdí, že napríklad na základni Holloman nafilmovali rozhovory s humanoidmi podobnými ľuďom, ktorí však mali nosy väčšie ako my a oči so zvislými zreničkami, ako majú mačky či hady. Podľa jeho názoru sú veľmi podobní "bohom z kozmu", ktorých opisy nájdeme na sumerských či akkadských hlinených tabuľkách spred šiestich tisícročí. Kozmické bytosti sa, prirodzene, neobmedzovali len na kontakty so Spojenými štátmi. Údajne aj Rusi sa snažili využiť technické možnosti a poznatky cudzích bytostí. Žiaľ, spoza bývalej železnej opony sa dodnes dostávajú len čriepky informácií. Najznámejšou sa stala likvidácia základne mimozemšťanov v Mongolsku v roku 1970 ruským letectvom. Posledný známy kontakt ufonautov s vládami rôznych krajín sa uskutočnil v roku 1980, keď sa s obmenou sivých, nazývaných insektoidmi, stretol britský generál Wiliams v Anglicku. O čom bola reč, zatiaľ nie je známe.

Zdroj: http://tajomstva.org/


Súvisiace:

Akta X sovětského ministerstva obrany odhalena
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/akta-x-sovetskeho-ministerstv...

Seriál: Britské vojenské kruhy sledují UFO téměř 60 let
http://www.cez-okno.net/serial-britske-vojenske-kruhy-sleduji-ufo-temer-...

Francúzsko: Akty X zbavené tajomstva
http://www.cez-okno.net/clanok/ufo/francuzsko-akty-x-zbavene-tajomstva

Rozhodnutí soudu: německý parlament musí poskytnout přístup k tajným zprávám o UFO
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/rozhodnuti-soudu-nemecky-parl...

Spolkový sněm Německa se zabývá UFO
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/spolkovy-snem-nemecka-se-zaby...

DETEKTOR: Disclosure Project
http://www.cez-okno.net/rubrika/disclosure-project

Steven Greer: „DISCLOSURE“
http://www.cez-okno.net/clanok/dr-steven-greer/steven-greer-disclosure


marec 16, 2013 23:44 popoludní

 

 

Top