Obrázok používateľa CEZ OKNO
Letošní uměle vymražené jaro

Někteří píšou, že na současném počasí není nic zvláštního, že i dřív v březnu, dubnu i květnu padal sníh. O tom nikdo nepochybuje. Stále platí březen, za kamna vlezem, duben, ještě tam budem. Ale nikdy nepamatuju, že zima by trvala bez přerušení až do konce března, že by po mnoho dní teploty zůstávaly pod nulou a počasí připomínalo spíše leden.

Snímek z 25. 3. ukazuje současnou uměle vytvořenou povětrnostní situaci. Horní vrstva bílé oblačnosti jde od jihovýchodu, nese vlhko a teplo, a je ohraničena chemtrailsovým pásem, který ji udržuje nad středem Evropy. Pod tuto vlhkou oblačnost proudí uměle hnaný ledový vzduch od severu. Každé ráno je tato formace obnovena a oblačnost "ožehnuta" radiací k vyvolání srážek.

Oblačnost ožhavená brzy ráno radiací (zlatá barva) za účelem sněžení.

Jak to bylo s jarním sněhem v mém mládí? Rozhodně nechyběl.

Jako děti jsme si vždycky nejvíc přáli teplé počasí na velikonoce, aby už byla zelená tráva a abychom mohli běhat s pomlázkou a barevnými vajíčky, kluci v podkolenkách, a holky v novém oblečení, co muselo na velikonoce být, aby je nepokakal velikonoční beránek. Nu, někdy to počasí krásně vyšlo, někdy jakž takž, a někdy i sněžilo...

Další velkou jarní událostí byl svátek čarodějnic, a to jsme se taky modlili za teplo, protože čarodějnice byl jediný den v roce, kdy nás rodiče nechali venku u ohně třeba až do půlnoci, starší i do rána... Taky to někdy vyšlo a někdy ne. Ten den obyčejně přiletěly první vlaštovky.

Pamatuji dubnové sněhové kalamity, jednu při své první cestě představit se do zaměstnání v Českých Budějovicích, kdy napadlo asi 30 cm sněhu a zůstali jsme stát několik hodin s autobusem na Rudolfově kvůli nesjízdnému kopci.
Někdy v 90. letech jsme pořádali v dubnu víkendové jarní školení na Šumavě, a v pátek napadlo asi 30 čísel, takže jsme honem přibalili lyže, a dobře jsme si to užili na sněhu.

Taky pamatuju první máje, kdy jsme šli do průvodu v pionýrských košilích, a někdy bylo krásně teplo, a někdy jsme ty košile měli přes bundy a klepali se zimou. I na oslavy 9. květnů si pamatuju, to už byla doba rozkvetlých pampelišek, ale někdy přes ně taky poletoval sníh.

A pak ještě samozřejmě následovali zmrzlí bratři, kteří se většinou projevili mrazíkem, a po nichž se teprve se sázely sazenice.

Takže, jarní sníh není nic zvláštního, ale letošní uměle vytvořená mrazivá povětrnostní situace rozhodně není normální průběh počasí.

Toto je sekvence satelitních snímků, která ukazuje, jak se nad naším územím ve dnech 24.-26. 3. 2013 roztahuje umělá oblačnost - horní bílá vrstva nesoucí vlhkost, pod niž proniká ledový vzduch uměle hnaný od severu. Promícháváním obou vrstev a jejich ozařováním vznikají srážky. Chemtrails v okolí oblačnosti, viditelné v brzkých ranních hodinách a v podvečer, udržují oblačnost na místě, aby se nerozplynula. (Vědí, že to nejde věčně, takže v současné době už se rozplývá.)


VIDEO nájdete na tejto adrese.

Video: http://www.youtube.com/user/capitaneam

Nic se neděje, příroda to malé zdržení "rozdejchá", jako vždy. V minulých letech jsme zase měli jara uměle předčasná, o dva až tři týdny...

Orgonet

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.sk/


Súvisiace:

Chemtrails
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/chemtrails


Autori: 
Sekcie: 
marec 27, 2013 23:55 popoludní

 

 

Top