Obrázok používateľa CEZ OKNO
LIEČIVÁ ENERGIA BOSNIANSKEJ PYRAMÍDY

Pán Osmanagič nám do redakcie zaslal zhrňujúci materiál o liečivých účinkoch Bosnianskeho údolia pyramíd:
Počas piatich vedeckých konferencií týkajúcich sa bosnianskej pyramídy v rokoch 2008, 2011, 2012, 2013 a 2014 predložili experti z rôznych vedeckých odborov vysvetlenie pre liečivú energiu v pyramídovom komplexe, ktorý sa nachádza v regióne Visoko. V pravekých tuneloch v jeho útrobách bola zistená konštantná prítomnosť blahodarného elektromagnetizmu, ako aj ultrazvuk o frekvencii 28 kHz a Schumannova rezonancia o veľkosti 7,83 Hz, čo je ideálne energetické pole pre fyzické, duševné a duchovné schopnosti ľudí. Ďalej tam je nezvyčajne vysoká koncentrácia záporných iónov – približne 60.000 iónov na kubický centimeter, čo je, pre porovnanie, asi desať krát viac ako v lesoch na povrchu. Okrem toho tam neprenikli škodlivé kozmické lúče a prirodzená rádioaktivita. V takýchto podmienkach sa podľa vedcov dokážu bunky v ľudskom tele sami regenerovať a liečiť.


›› english version


Prehistorický podzemný labyrint Bosnianskych pyramíd

Zdravotné návštevy v starovekom tunelovom labyrinte Ravne

1. Zvýšenie kapacity pľúc
2. Znormalizovanie hladiny cukru v krvi
3. Znormalizovanie krvného tlaku
4. Zlepšenie celkovej telesnej kondície
5. Zlepšenie aury

Kapacita pľúc

Obr. Veronika Vranková

Sedemnásťročná Veronika Vranková z Nitry prišla do regiónu Visoko na odporúčanie doktora Petra Hajduka – odborníka z Kliniky pľúcnych ochorení v Prahe – pretože mala problémy s dýchacími cestami.

Jej príbeh začína v roku 2013, keď sa jej pre zápalové cysty a dýchavičnosť znížila kapacita pľúc na 47%. Krátko po diagnóze musela Veronika pre chatrné zdravie podstúpiť operáciu ľavej strany pľúc. Jej pooperačná rehabilitácia pod vedením doktora Hajduka spočívala v biorezonančnej terapii, za pomoci prírodných produktov a vitamínu C. V rámci rehabilitácie navštívila aj región Visoko, konkrétne podzemný labyrint Ravne s vysokou koncentráciou negatívnych iónov.

Po dvoch liečebných návštevách v labyrinte mladá Slovenka pocítila zlepšenie zdravia. Prvýkrát po dvoch rokoch necítila v hrudi bodavú bolesť, ktorá ju tak dlho sužovala. Výsledkom celkovej liečby, vrátane dvoch návštev v labyrinte Ravne, bolo zvýšenie kapacity pľúc zo 47% na 84%.

Počas druhej návštevy pomáhala Veronika ako dobrovoľníčka pre nadáciu „Archeologický park: Bosnianska pyramída slnka“ pri odstraňovaní piesku a kamenia z nových častí labyrintu. Na tvári jej môžete vidieť spokojný úsmev.

Obr. Veronikine pľúca predtým, ako navštívila jaskynný labyrint Ravne

Hladina cukru v krvi

Pod záštitou časopisu WM Magazín prišiel začiatkom roku 2015 do regiónu tím výskumníkov zaoberajúci sa meraniami hladiny cukru v krvi.

Jirkovi – 58 ročnému účastníkovi experimentu z Prahy zmerali hladinu cukru v krvi 45 minút pred vstupom do labyrintu Ravne. Namerali mu hodnotu 7,8 mmol/L (riziková skupina). Po návšteve labyrintu mu hladina cukru klesla na 5,1 mmol/L (normálna hodnota, neriziková skupina).

Ďalší účastník experimentu Karel vstupoval do labyrintu s nameranou hodnotou 10,5 mmol/L a po krátkom pobyte vnútri sa vrátil von s hodnotou 5,7 mmol/L. Primár z pražskej nemocnice, ktorý následne prezrel pacienta nemal na tento jav adekvátne vysvetlenie. Po návrate do Prahy účastníci experimentu tvrdili, že blahodarné účinky sa u nich prejavovali po dobu 14 dní – potom sa ich hladina cukru v krvi začala mierne zvyšovať.


Krvný tlak

Obr. Sevim Mujevia, naľavo, pred vstupom do podzemného labyrintu v regióne Visoko

Sevim Mujevia, 54 ročná Turkyňa z Istanbulu mala od roku 2004 do roku 2014 neustále problémy s tlakom. Hodnota jej vyskakovala až na 220/135. Po tom, čo začala pravidelne navštevovať praveký labyrint Ravne nemala nikdy tlak vyšší ako 140/90.

Všeobecná telesná kondícia

Tlak v očiach, rozmazané videnie, únava

„Počas výletu, 7. júla 2015 som strávila s kamarátkou zo Slovinska v Ravne 40 minút. Oddýchli sme si v liečivej miestnosti a potom sme šli ku keramickému bloku. Keď sme odchádzali, cítili sme sa oddýchnuté ako po desaťhodinovom spánku a nie ako keby sme sa práve vrátili z výletu autobusom zo Slovinska. Tlak v očiach a rozmazané videnie, ktoré som mala po výlete zmizli a my sme pokračovali do Sarajeva.“
Asja Dupanović

Klaustrofóbia a nechuť do jedla

„Trpím slabšou klaustrofóbiou, preto som bola ráno pred návštevou Ravne trochu nervózna. No keď sme vstúpili dovnútra, tak sa pocit nepohodlia a únava vytratili. Najviac ma prekvapil vzduch, ktorí sme tam dýchali – bol svieži ako vzduch v lesoch kdesi na horách. Po návrate som mala zaručene lepšiu náladu. Hneď nato som šla so svojou šesť ročnou dcérou na obed a najedli sme sa tak dobre, ako nikdy predtým, hoci moja dcéra Alma máva zvyčajne problémy s jedlom (nechuť do jedla). Ľudia hovoria, že to je autosugescia, no mne je jedno, či to je pravda alebo nie, pretože výsledky sú super!“
Ariana Mangafic, 1. august 2015

Aura

Slovinský inžinier Janez Pelko použil prevratný prístroj profesora Vladimíra Korotkova (Univerzita v Petrohrade) na zachytenie ľudskej aury, čo je bioenergetická vrstva alebo pole okolo človeka. Študovaná vzorka pozostávala zo 160 účastníkov (ženy/muži, starí/mladí, turisti, dobrovoľníci, miestni zamestnanci, atď.) Výsledky preukázali, že hodinový pobyt v labyrinte Ravne viedol k zosilneniu aury – ochrannej energie – v 82% prípadov. Priaznivé účinky sa prejavili predovšetkým u návštevníkov, ktorí boli v Ravne po prvýkrát alebo naopak u tých, ktorí ho navštívili už viackrát. V 15% prípadov (stáli zamestnanci, dobrovoľníci) bola bioenergetická vrstva stabilná, pretrvávajúca a bez väčších zmien. Najslabšie výsledky sa prejavili u ľudí, ktorí sa považujú za skeptikov, čiže neveria v účinky labyrintu, alebo u ľudí s nevhodným oblečením, t.j. oblečenie z PVC a umelé vlákna namiesto vlneného a bavlneného materiálu.


Príklady aury, bioenergetického ochranného štítu okolo ľudského tela

VIDEO “Vyliečený z rakoviny” (EN) nájdete na tejto adrese.

Autor: Dr. Sam Osmanagich Ph.D, vedúci výskumník projektu „Bosnianska pyramída“

exkluzívne.cez.okno

Vyhlásenie: “Archeologický park: Bosnianska pyramída slnka” je nezisková, mimovládna organizácia, ktorá sa zaoberá vedeckým a archeologickým výskumom, publikuje výpovede a svedectvá návštevníkov, ale neposkytuje žiadne zdravotné odporúčania ani garancie.

Praveký labyrint Ravne, ktorý sa tiahne pod komplexom Bosnianskej pyramídy, je sprístupnený 365 dní v roku. Informácie: www.bosnianpyramid.org, e-mail: info@piramidasunca.ba


VIAC INFORMÁCIÍ (EN) nájdete na tejto adrese.


Súvisiace:

Exkluzívny rozhovor s Dr. Osmanagičom
http://www.cez-okno.net/clanok/exkluzivny-rozhovor-s-dr-osmanagicom

SEMIR OSMANAGIČ Výber
http://www.cez-okno.net/rubrika/semir-osmanagic-vyber

Editoriál: JE ALEBO NIE JE TO PYRAMÍDA?
http://www.cez-okno.net/clanok/editorial-je-alebo-nie-je-to-pyramida

Bosnianske údolie pyramíd 1. časť: TUNELY RAVNE
https://www.youtube.com/watch?v=BlthgBXrtt4

Bosnianske údolie pyramíd 2. časť: KAMENNÉ GULE – PYRAMÍDA SLNKA – MÚZEUM
https://www.youtube.com/watch?v=G_7c5udMy5k

Bosnianske údolie pyramíd 3. časť: PYRAMÍDA MESIACA – TUMULUS
https://www.youtube.com/watch?v=RNf2Uh2WIoQ

Seriál: Bosnianske údolie pyramíd
http://www.cez-okno.net/serial-bosnianske-udolie-pyramid


Sekcie: 
apríl 15, 2016 16:03 popoludní

 

 

Top