Obrázok používateľa CEZ OKNO
Mám návod na Purviancovu pyramidu!

Ross Purviance konečně opravil svůj web a vše funguje včetně buy buttonu, takže mi nic nebránilo stáhnout si jeho patentovaný návod na orgonitovou pyramidu, údajně nejúčinnější orgonitový prostředek proti chemtrails a umělému počasí z haarpových zbraní, včetně zemětřesení...


http://purviancepyramid.net/
http://cez-okno.net/clanok/orgonitova-pyramida-nejucinnejsi-likvidace-ch...
http://orgo-net.blogspot.cz/2013/04/dokaze-purviancova-pyramida-rozehnat...

Mimochodem, Ross Purviance je velmi zajímavý chlapík, správný nadšený gifter. Od prvního kontaktu mi často posílá své novinky, které by vás jistě taky zajímaly, ale nestíhám to přeložit.

Mimo jiné má taky kontakt s mimozemšťany...

Zná se s Davidem Kaasem, objevitelem spinování vody, kterážto metoda měla zde na blogu svého času obrovský ohlas, možná to byl absolutně nejčtenější článek zde na blogu. David Kaas si taky udělal tu pyramidu. (Ross taky spinuje).

Jak vyrobit pyramidu?

Není v tom žádná zázračná vychytávka. Je to běžný orgonit odlitý do kelímků s kameny dle volby, propojený hůlkami (trubkami) do tvaru pyramidy. Ty prý ale ani nejsou potřeba. Takže, každý zkušenější gifter, když vidí fotku, už má představu, jak by to asi zhotovil. Toto jsou fotky luxusní verze, vše v kovu a orgonitu.

Verze na kolo, odlehčené spojení:

Nejjednodušší způsob výroby: Udělají se díry do kelímků, do nich prostrčí dřevěné hůlky, sestaví se do tvaru pyramidy, a vše se zaleje orgonitem. Funguje to i při spojení pouhým dřevem, bambusem apod.

Hůlky je možné uříznout a na pahýly nasadit měděné trubky, o délce dle podle požadované velikosti pyramidy, možno dovnitř nalít orgonit. Spojující hrany mohou být i celé z kovu, samozřejmě. Je třeba mít rozměry ve správném poměru, Ross to dělá dle pyramidy v Gize. Uvádí přesné míry na různé velikosti pyramid, ale v US mírách, takže si to budu muset nejprve převést.

Pustím se do toho, hned jak budu mít trochu příhodné podmínky.

Jak Ross vynalezl pyramidu?

Má několik cloudbusterů, a zažil to, co my všichni gifteři, že časem se jejich účinnost sníží, ba až na nulu. Neví se proč, možná proto, že výrobci chemtrails a počasí je nějakým způsobem dokáží eliminovat. Pak pomůže jen pohyb - vozit autem. Ale CB, což je kýbl orgonitu s trubkami, je příliš těžký k manipulaci. (Můžete si samozřejmě vyrobit menší verzi.)

Účinnější než CB je prý plná orgonitová pyramida, ale ta je taky ohromně těžká. A tak Ross vyšel z toho, že důležitý je tvar pyramidy a na něm jsou nejdůležitější styčné body hran. Takže vyrobil pyramidu s orgonitem v rozích a vevnitř prázdnou, a rázem obrovský úspěch! Zaručený úspěch je to ovšem tehdy, když se to vozí, na střeše auta nebo na kole, což není problém, protože váha ani rozměry nejsou velké. Dovnitř pyramidy se nemá nic dávat, žádná reklama ani batoh, důležité je nechat vzduch volně protékat.

Já tomu věřím, mám taky výborné zkušenosti s pohybem orgonitu. CB nevozím, ale když máte prázdný kufr auta a uděláte si tam sestavu 6 nebo 12 HHG, pak se klimouši nestačí divit, jak se rozpadá umělá oblačnost a chemtrails, a jejich letadla se můžou ulítat. A protože klimouši evidentně ve svém úsilí zatím neochabují, tak zkusíme pyramidu ...

Pokud by nějaký skutečný zájemce o výrobu měl zájem o Rossův návod (19 stran anglicky, s fotkami), obraťte se na mě mailem (orgonetzavináčgmailcom), napište něco o svých zkušenostech a motivaci, a domluvíme se. Myslím ale, že zkušení výrobci, zejména pokud už dělali cloudbuster, to zvládnou snadno i tak.Orgonet

Zdroj: orgo-net.blogspot.com


Súvisiace:

Orgonit
http://cez-okno.net/rubriky/orgonit


Autori: 
máj 21, 2013 20:30 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa jaroslav
    jaroslavmáj 22, 2013 07:37 dopoludnia

    Komentár: 

    Konečne!!!!Prostriedok proti zemetraseniu...to mame dnes prvy april?

 

 

Top