Obrázok používateľa CEZ OKNO
Monitoruje UFO astronauty během jejich prací na ISS? (+VIDEO)

7. 10. 2014 živá kamera patřící Mezinárodní vesmírné stanici ISS zachytila na video UFO blízko astronautů, a to během jejich výstupu do volného prostoru. Na videu NASA, nahraném na YouTube, videu o výstupu do volného prostoru, je jasně vidět nějaký neznámý letoun, když se jeden z astronautů pohybuje ve volném prostoru při své misi. UFO se objevuje 12 vteřin, začínajíc na 1:40 minuty (viz vystřižené foto z videa). Má to elipsovitý metalický tvar neznámé velikosti. Zdá se, že je blízko a monitoruje astronauty.


Jedno možné vysvětlení je, že UFO by mohlo být jednou ze dvou zásobovacích lodí v současné době navštěvujících ISS. 23. 9. 2014 přiletěla na ISS nákladní loď Space X Dragon. O dva dny později ji následoval Sojuz TMA-14M, který dopravil tři zbývající členy posádky. Obě lodi plánovaly návrat na Zemi po sobě, a to 18. 10. a 10. 11. Avšak obě lodi jsou zaparkovány v nákladním prostoru a nevznášejí se blízko ISS - na rozdíl od toho, co předvádí na videu ze 7. 10. neznámý objekt.


VIDEO nájdete na tejto adrese.

Další vysvětlení je, že by to mohlo být světlo od čočky objektivu nebo odraz od kamery samotné části ISS. Avšak světlo od čočky a světelný odraz se typicky děje při slunečním svitu nebo při silném zdroji, kdy se světlo odrazí od stran čočky kamery a/nebo od blízkých objektů. Nezdá se však, že by se někde objevoval nějaký silný zdroj světla blízko astronautů nebo kamery během segmentu videa, když se UFO objeví. Dokonce se objevuje světlo v pozadí videa během kritické periody – a to vylučuje vysvětlení o odrazu od kamery nebo odlesku světla.

Již jednou se v letošním roce 2014 objevil videozáběr UFO u ISS. To nejvíce odhalující se objevilo 29. ledna a týkalo se to živého vysílání jakéhosi UFO žlutého eliptického tvaru, které se objevilo, jak zajíždí do nákladového prostoru ISS. Viz zde: http://www.cez-okno.net/clanok/probehl-na-iss-meeting-se-zastupci-mimoze...

A další „přistání“ u ISS z března zde: http://www.exopolitika.cz/news/byla-mezinarodni-vesmirna-stanice-iss-ope...

Tím se zvyšuje pozoruhodná možnost, že ISS je navštěvována neznámými astronauty nebo dokonce mimozemšťany. Do dnešního dne nebylo poskytnuto žádné přijatelné vysvětlení od NASA této neznámé lodi, zachycené na videu kamerami ISS.

Incident ze 7. 10. nemohla být zásobovací loď Dragon X ani Sojuz, protože ty byly zaparkovány v nákladovém prostoru ISS. Příčinou se ani nezdá být odraz od čočky nebo odlesk kamery. Elipsovitý tvar objektu souhlasí s dřívějšími incidenty u ISS, týkajícími se UFO blízko nebo dokonce parkujícího v nákladovém prostoru ISS. Je možné, že objekt neznámého původu, jenž byl na kamerách zachycen a který navštívil ISS, tentokrát monitoroval kroky dvou astronautů do vzduchoprázdna?

Michael Salla, Ph.D., 7. 10. 2014

http://exopolitics.org/is-a-ufo-monitoring-astronauts-during-iss-space-w...

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

...z ISS
http://www.cez-okno.net/z-iss


október 26, 2014 21:12 popoludní

 

 

Top