Obrázok používateľa CEZ OKNO
Zaměstnanci Monsanta nejí geneticky modifikované potraviny

Společnost Monsanto, která nejvíce profituje z geneticky modifikovaných potravin, zakázala geneticky modifikované potraviny ve svých vlastních jídelnách. Již v roce 1999 skupina Friends of Earth odhalila, že společnost odmítá servírovat vlastním zaměstnancům stejné geneticky modifikované potraviny, které neustále vnucuje chudým zemím se slibem, že jim pomůže zachránit populaci před hladověním. Ačkoliv to nebylo nikdy prokázáno, tak Monsanto neustále tvrdí, že geneticky modifikované potraviny jsou neškodné – tak proč je neservíruje ve své vlastní kanceláři?


Monsanto se rozhodlo, že svým zaměstnancům nebude servírovat geneticky modifikované potraviny, ale co zbytek lidí, který nemá tuto možnost? Přes 90% všech zpracovaných potravin v USA (jako např. cereálie, kuřecí nugety) je kontaminovaných GMO.
Genetické inženýrství, korporátní kontrola toho, co lidé jí a celkové spoléhání se na pesticidy a herbicidy není řešením. Takže co? Ekologické zemědělství. Je to bezpečné. Pomozte nám podpořit zemědělství budoucnosti.

Částečný překlad článku Monsanto Employees Don’t Even Eat GMOs

http://www.activistpost.com/2012/02/monsanto-employees-dont-even-eat-gmo...

Zdroj: http://www.freepub.comehere.cz/


Súvisiace:

Ekofarmár
http://www.cez-okno.net/ekofarmar

Sekcie: 
február 27, 2012 23:02 popoludní

 

 

Top