Obrázok používateľa CEZ OKNO
Magická zrcadla - okna do budoucnosti a do jiných světů!

Jistě každý znáte z mnoha pohádek i jiných míst, jak se používají křišťálové koule, magická zrcadla a podobné pomůcky. Už o mnoho méně je známé to, že tyto věci skutečně fungují a že jsou i dnes podobné přístroje využívány. Již mnoho let se zajímám o magii a je mnoho postupů jak podobné věci vyrobit, nebo jak je používat. Často jsem to probíral se svým kamarádem, který bydlel v Ženevě a pracoval tam ve výzkumném ústavu, tam jak je urychlovač částic. Byl vynikajícím odborníkem také na drahé kameny a mnoho mě o nich naučil a nebylo to jen o kamenech.

Před lety se mě podařilo sehnat křišťálovou kouli. Je docela velká a je asi 100 let stará po jedné věštkyni. Křišťál takto zabroušený má v podstatě tvar paraboly a dochází k rezonanci lidské lebky a toho křišťálu. Působí to jako zesilovač informačního pole a my můžeme z tohoto pole čerpat informace. Podobné zrcadlo se dá udělat i ze dřeva a použít prášky z různých kovů, které se vztahují k určitým planetám. Ten prášek se nanese na dřevo a zalakuje a zrcadlo je hotové a může se používat podobně jako křišťálová koule. Má to svoji technologii a postupy.

Dnes je tu bohužel jeden závažný problém. Celá planeta je zamořena elektromagnetickým signálem různých frekvencí a síly, který příjem z informačního pole ruší. Proto to co by normálně fungovalo, funguje špatně, nebo vůbec.

Tento dokument je možná pro hodně lidí překvapující, že se dnešní vědci zajímají o podobné věci a že jim to skutečně funguje. Základy položil vynikající astrofyzik Nikolaj Kozyrev (1908 - 1983). Ten byl v roce 1936 na 10 let uvězněn do gulagu a byl tím odříznut od objevů té doby ve světě. Možná také díky tomu, že měl určitě dost času na přemýšlení a nebyl ničím ovlivněn, jsou jeho teorie o běhu času, gravitaci a dalších věcech velice zajímavé a hlavně fungují.

Mnoho vynikajících ruských vědců již mnoho let pracuje na výzkumech, při použití Kozyrevových zrcadel. Princip zrcadla v podstatě spočívá v tom, že se člověk odstíní od magnetického pole Země. Od existence magnetického pole Země, se odvíjí naše vnímání času. Pokud jsme zbaveni dosahu tohoto pole, naše lineární vnímání času přestane existovat. Naše vědomí se potom dokáže pohybovat v prostoru a čase a získá i další schopnosti.

Ruští vědci rozhodně nejsou jediní na světě, kdo dělá podobné pokusy. Podobné experimenty se dělali i v rámci projektu Montauk v USA. A nejen tam, ale i u jiných projektů se na tom pracovalo. Samozřejmě úspěšně. Jedná se zde o fyziku, která se dost odlišuje od té, co se učí veřejně. Určitě není žádoucí, abyste mohli koukat do budoucnosti, minulosti, nebo na vzdálená místa. To by se potom dost těžko vládlo, protože dnešní systém vlády je založen na lžích a dezinformacích.

Jak vidíte v tomto filmu, tak je to vše spojeno s mnoha podivnými událostmi. Různé polární záře při experimentech, přítomnost létajícího disku při pokusech. Možnost nahlížet do minulosti i budoucnosti. Konstrukce těchto zrcadel. Je také zajímavá informace o Nostradamovi, který podobné zařízení také používal a technologii převzal od templářských rytířů.

Zkuste také přemýšlet o tom, co se stane, když na nějakou dobu přestane existovat, elektromagnetické pole, tak jak ho známe. Naše vědomí bude naladěno podobně, jako když budete v zrcadle, o kterém se mluví v tomto filmu. To by mělo mít souvislost s otevřením našeho vědomí. Může to být nadcházející scénář, na naší planetě. Další zkoumání a odpovědi nechám na vás. Určitě to stojí za úvahu.


DOKUMENT nájdete na tejto adrese

Zdroj: http://www.youtube.com/user/zdravaplaneta
Ďakujeme Milošovi za tip


Súvisiace:

Ruská veda
http://www.cez-okno.net/rubrika/ruska-veda


december 16, 2012 15:55 popoludní

 

 

Top