Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tipy týždňa

Články, ktoré by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!


KOŽNÉ OCHORENIA VO SVETLE NOVEJ MEDICÍNY

František Nagy  |  „Správna informácia podaná vo vhodnom čase môže zachrániť život...“

Správa dňa

Spoľahlivosť je jadrom zodpovednosti. To znamená, že by si mal vždy v správnom čase a na správnom mieste robiť to, čo má byť urobené. Nikdy neodkladaj na zajtrajšok to, o čom vieš, že máš urobiť dnes. Keď přiložíš ruku k dielu, dokončíš ho aj cez rôzne protivenstvá. Nedáš sa ničím odradiť, ale prijmeš prekážky ako úlohy a výzvy, na ktoré je nutné odpovedať. Budeš pevný ako skala, lebo v tvojom vnútri bude istota a vyrovnanosť, a nebudeš ovplyvňovaný vonkajším zmätkom. Nech sa stane čokoľvek, nebudeš sa zmietať ako trstina vo vetre. Toto je stav absolútnej spoľahlivosti; to znamená byť silný a odvážny. Ak ponesieš na svojich pleciach čoraz viac zodpovednosti, budeš stále silnejší, až nakoniec pre teba nebude nič ťažké.


AREA 51: REPORT JÚL 2011

Michael M. Faitl  |  „O místě zvaném Area 51 toho bylo napsáno již více, než je možná zdrávo. To však neznamená, že by tato vojenská základna v nevadské poušti nebyla v současnosti nijak zajímavá...“

Správa dňa

Vzdávaj večnú vďaku za všetky Moje dobré a dokonalé dary, ktorými ťa zahrňujem. Vedz, že vždy dostaneš včas všetko, čoho sa ti nedostáva. Poznám všetky tvoje potreby ešte skôr, než o ne požiadaš. Si správcom všetkého, čo som ti poskytol; preto dobre hospodár. Nikdy sa nesnaž nič vlastniť, ale používaj všetko, čo máš, s veľkou múdrosťou a pochopením. Prišiel si na svet bez majetku a bez neho aj odídeš. Všetko, čo máš, si dostal odo Mňa, aby si to užíval, kým budeš na svete. Raduj sa a vzdávaj za všetko vďaku, ale nesnaž sa na ničom lipnúť. Bohato si bol obdarovaný, bohato rozdávaj všetkým okolo seba. Podeľ sa o všetko, čo máš, a len tak dosiahneš to, aby si bol stále viac obdarovávaný. Ak budeš žiť podľa Mojich zákonov, vedz, že každá tvoja potreba bude zázračne uspokojená.


ANUNNAKI A PADLÍ ANJELI IV.

Peter Vyšehradský  |  „Kolonizovať planétu veľkosti Zeme na rôznych miestach jej povrchu pre nich nemohol byť žiadny problém...“

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Všetko, čo je skryté hlboko v tvojom vnútri, sa prejavuje aj navonok. Ak je tam poriadok, harmónia, krása a pokoj, prejaví sa tiež vo všetkom čo robíš, hovoríš a na čo myslíš. Ak je tam však zmätok, neporiadok a disharmónia, nemožno ich skryť a tieto vlastnosti sa prejavia v celom tvojom živote. Zmeny musia začať vo vnútri, a potom preniknú navonok. Len tak budú trvalé a nič ich nemôže zvrátiť. Nezostávaj bokom a nečakaj, kým sa niečo zmení, ale začni konať sám. Môžeš ihneď začať pracovať na zmene stavu svojho vnútra. Nečakaj, kým sa zmení niekto iný, pretože môžeš bez odkladu začať uskutočňovať vlastnú zmenu. Vzdávaj stále vďaku, že môžeš ísť bez cudzej pomoci. Všetka pomoc je v tvojom vlastnom vnútri, a preto si jediný, kto túto podporu môže využiť.


TAJOMSTVO ČIERNYCH FARAÓNOV

p o z r i  |  „Autoři doputovali na místo, jemuž kdysi vládli černí faraoni. Nebyli to však Egypťané...“

Správa dňa

Myšlienka dňa

Každá duša túži v živote po tom najlepšom. Tie najlepšie veci na teba čakajú, ak si pripravený ich prijať. Ale musíš byť ochotný ich prijať z celého srdca, s radosťou a bez pocitu, že ich nie si hoden alebo že na ne nie si pripravený. Ak máš taký postoj, pripravuješ sa o svoje pravé dedičstvo, ktoré k tebe nemôže dospieť. Vedz teda, že v sebe nemáš nič, čo by toto dedičstvo mohlo zadržať. Ponúkam ti život - život oveľa bohatší. Ponúkam krásu, harmóniu, mier, lásku. Cesty Ducha sú tvojimi cestami. Kráčaj po nich, ži v dokonalej harmónii s Mojimi zákonmi a sleduj, ako sa všetko odohráva v skutočnej dokonalosti. Nepripúšťaj si žiadny stres ani napätie. Jednoducho prijímaj všetko, čo ti patrí, s plným a vďačným srdcom a nikdy nezabúdaj vyjadriť svoju lásku a ocenenie za všetko, čím si zahrňovaný.


SOBOTŇAJŠIE NOČNÉ NEBO OŽIVIA DRAKONIDY

v e s m í r  |  „Zem bude prechádzať meteorickým prúdom prachových častíc!“

Správa dňa

Myšlienka dňa

Túžiš konať Moju vôľu, alebo sa stále ešte obávaš, že by ťa to príliš veľa stálo? Pamätaj, že vyžadujem všetko, preto by si si nemal nič nechávať pre seba. Jedine vtedy sa ti všetko vráti, ak budeš všetko dávať - dávať slobodne a s láskou. Zdá sa ti, že je to príliš veľká obeť? Ak sa niečo daruje z lásky, nejedná sa o obeť, ale skôr o radosť a potešenie. Prečo váhať? Ak všetko dávaš slobodne a nič nevlastníš, potom je všetko tvoje. Nemáš čo stratiť, môžeš len získať a celý svet leží pri tvojich nohách. Vieš, že všetko, čo máš, prichádza odo Mňa, prameňa všetkého, a že všetko je tu preto, aby to bolo využité, akonáhle sa naskytne potreba. Môžeš teda čerpať z Mojich zásob bohatstvo, ktoré je neobmedzené a je tu pre všetky duše, ktoré Ma milujú a kladú Ma vo všetkom na prvé miesto.

október 20, 2011 13:57 popoludní

 

 

Top