Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tipy týždňa

Články, ktoré by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!


NECH SA VŠETKO NA DOBRÉ OBRÁTI

p o z v á n k a  |  "Niekedy sa pred nami objavia nové veci akoby zčista-jasna, a neuvedomujeme si to množstvo krokov, ktoré sme museli urobiť, aby sa nám otvorili. Je to Sled udalostí..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Vykročenie do nového dňa vyžaduje, aby si sa skoro ráno po prebudení stíšil a naladil, ešte než tvoju myseľ zasiahne zmätok denných udalostí. Tvoj život je ako čisté plátno, bez poškvrny. Nech sú tvoje prvé myšlienky po prebudení veľmi jasné a určité. Nech sú plné lásky, inšpirácie a očakávania toho najlepšieho, čo ti dnešok môže priniesť. Budeš sa nachádzať vo veľmi tichom, vnímavom a citlivom stave. V tomto stave budeš schopný riadiť aktivitu svojej mysli na najvyššej a nejvytúženejšej úrovni. Vstúp do nového dňa pripravený na to, že všetko, čo podnikneš, sa vydarí čo najlepšie. Krok za krokom budeš sledovať, ako sa pre dnešný deň aj pre teba odvíja dokonalý plán. Včerajšok je za tebou, nový a skvelý deň je pred tebou a ty si v harmónii s celým životom.


JE TO NEUVERITEĽNÉ...

:::f i l m:::  |  "Také jsem tomu ze začátku nevěřil, až do doby než jsem to vyzkoušel sám na sobě. Změny byly patrné velice rychle. Znám také spoustu lidí, kteří mají s tímto neuvěřitelné výsledky. Také počítejte s tím, že vám budou říkat, že je to nesmysl a že to nefunguje, nebo že je to dokonce škodlivé..."

Správa dňa

Prečo chodíš stále dokola so zavretými očami a uzavretou mysľou, a zabúdaš tak rozpoznať svoje pravé dedičstvo? Uvedom si, že nemusíš hľadať múdrosť, vedomosti a porozumenie mimo seba; to všetko čaká v tebe, kým bude vynesené na povrch. Keď si toho budeš vedomý, nikdy nebudeš mať pocit, že jedna duša je inteligentnejšia než druhá. Budeš vedieť, že akonáhle si duša uvedomí, že obsahuje všetko hlboko v sebe samej, bude schopná vykonávať všetko a rozumieť všetkým veciam, v skutočnosti sa jej otvorí celý nový svet. Si sám o sebe svetom, ktorý obsahuje všetko svetlo, lásku, múdrosť, pravdu a rozum, v očakávaní, že všetko bude vynesené na povrch. Tak už prestaň pátrať mimo seba. Nájdi si čas stíšiť sa a nájsť všetko v sebe. Nauč sa rozumieť sebe samému, a keď to dokážeš, začneš rozumieť iným, rozumieť i Mne.


RODINA, VZŤAHY A DUŠEVNÉ ZDRAVIE

p o z r i  |  Liečiteľ a autor kníh o zdraví a ľudskom hľadaní zmyslu života si našiel čas pre nás a našich divákov a podelil sa o svoje skúsenosti. Pán Miroslav Hrabica bude prednášať 10. 12. na Zámockom Slnovrate vo Zvolene.

Správa dňa

Si súčasťou celku a každá duša má v tomto celku svoju úlohu. Preto nebuďte jeden k druhému kritickí alebo netolerantní, ale uvedomte si, že ani dvaja z vás nie sú rovnakí a že k dokončeniu dokonalého celku treba mnoho odlišných častí. Videl si niekedy hodiny rozobrané na súčiastky? Hodiny sú zložené z mnohých rôznych komponentov, a keď ich vidíš rozložené pred sebou, divíš sa, ako vôbec môžu plniť úlohu dokonalého časomerača. Avšak keď niekto, kto rozumie hodinám, vezme každú súčiastku a dá ju na správne miesto, zbadáš, že hodiny nielen idú, ale ukazujú aj správny čas. Kým každá čiastočka zostane na pravom mieste a bude plniť svoju úlohu, všetko pôjde hladko. Teraz vieš, prečo ti hovorím, aby si našiel svoje správne miesto v rozsiahlej schéme života, a keď ho nájdeš, aby si zo seba vydával to najlepšie.


ZNAMENIA NA MESIAC DECEMBER

a s t r o k u k á t k o  |  "V decembri bude Mars vo vašom dome potešenia. Znamená to týždne, počas ktorých vynaložíte veľa energie na aktivity, súvisiace s deťmi, fyzickou láskou, alebo nejakou tvorivou prácou..."

Správa dňa

Vždy sú potrební priekopníci, duše, ktoré majú silu a odvahu raziť cestu k novému. Sú to tí, ktorí majú svoju víziu stále pred sebou a vidia ju rozvíjať sa. Avšak každý človek je jedinečný a nemožno ho preto vtesnať do šablóny. Musíš byť voľný, aby si mohol rásť, rozvíjať sa a byť inšpirovaný onými hlbokými vnútornými impulzmi, ktoré uvádzajú do pohybu tvoje bytie. Ži duchovne; konaj podľa podnetov Ducha, akokoľvek bláznivé sa ti môžu zdať. Je oveľa pohodlnejšie sedieť v pozadí a čakať, že niekto iný ako prvý vykoná onen skok do neznáma. Tento skok vyžaduje vieru a odvahu; ak sám nemáš odvahu ho urobiť, nepokúšaj sa zdržovať alebo zastaviť tých priekopníkov, ktorí ju majú. Buď stále vďačný, pretože bez nich by Moje nové nebo a nová Zem nikdy nemohli vzniknúť.


MARS

Peter Vyšehradský  |  "Už od začiatku celého projektu objavovania Marsu sa strácali sondy, ktoré sa na povrchu planéty snažili pristáť..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Dnes je nový deň a je na tebe, čo z neho urobíš. Tvoje prvé myšlienky po prebudení môžu určiť zafarbenie celého dňa. Môžu to byť myšlienky šťastné, pozitívne, alebo nešťastné, negatívne. Nikdy sa nedaj ovplyvniť vonkajšími podmienkami, napr počasím. Môže liať ako z krhly, ak je však tvoje srdce naplnené láskou a vďačnosťou, celý tvoj postoj bude ako slnečné svetlo a modré nebo. Vidíš, aká veľká zodpovednosť spočíva na tvojich pleciach? Život je taký, aký ho urobíš, preto nikdy neobviňuj nikoho iného za stav, v ktorom sa nachádzaš, ale vedz, že ide o tvoje vlastné dielo. Zmeň svoj ​​postoj, a zmeníš celý náhľad. Prijmi konštruktívny prístup k životu. Vytváraj to najlepšie zo všetkého, čo ťa obklopuje, a ostatné skutočnosti nevnímaj. Nevenuj im žiadnu životnú silu a ony zmiznú. Čakaj na Mňa v tichosti a dôvere a vedz, že dnešný deň má Moje požehnanie.

december 12, 2011 22:17 popoludní

 

 

Top