Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tipy týždňa

Články, ktoré by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!


NOT TODAY

p o z r i  |  "Speváčka Vanda je meno, ktoré bude na slovenskej hudobnej scéne rezonovať dlho. Plánuje sa predstaviť v hudobných kluboch v rámci slovenského turné, veľkolepý bude rozhodne aj krst jej nového albumu!"

Správa dňa

Je na tebe urobiť dnešok tým najpodivuhodnejším dňom, ktorý si kedy prežil, svojím správnym prístupom, svojím pozitívnym myslením. Pozeraj sa na dnešok ako na Môj deň, deň plný Môjho požehnania a sleduj, ako sa ti všetko odhaľuje v pravej dokonalosti, bez jedinej myšlienky sklamania, ktorá by to mohla pokaziť. Prečo by si mal byť sklamaný niečím, čo ti dnešok môže priniesť? Pamätaj si, že všetko plne zvládaš. Si pánom situácie; teda je na tebe, ako sa bude odvíjať. Ak budeš postavený pred problém, vedz, že na neho existuje odpoveď a nikdy nedovoľ problému, aby ťa pohltil. Pozeraj sa na naň ako na skúšobný kameň; pozeraj sa na naň ako na výzvu a riešenie sa ti samo objaví. Nikdy, nikdy nedovoľ problému, aby ťa ovládol. Ty musíš ovládnuť jeho. Musíš sa prinútiť, aby si myslel pozitívne, aby si myslel veľkoryso, aby si myslel úspešne. Potom sleduj, ako krok za krokom prichádza riešenie.

Vyberáme z archívu

DOKONALÁ POTRAVINA
http://www.cez-okno.net/clanok/ocko/dokonala-potravina-med-pel-propolis-...
Čo sa vám snívalo?
http://www.cez-okno.net/clanok/co-sa-vam-snivalo
Testatika
http://www.cez-okno.net/clanok/testatika

Seriály

Zakázaná egyptológia
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/zakazana-egyptologia
TAJNÉ DEJINY SLOVENSKA
http://www.cez-okno.net/serial-tajne-dejiny-slovenska
Utajované dejiny Zeme
http://www.cez-okno.net/serial-utajovane-dejiny-zeme


Margot Ruis: O BYTOSTECH PŘÍRODY

p o č ú v a m e  |  "Elfovia, dévovia stromov, škriatkovia a ďalší obyvatelia prírody boli s človekom kedysi dôvernými priateľmi..."

Správa dňa

Nebuď sklamaný, ak budú začiatky tvojho duchovného života nepatrné. Všetky dobré veci majú nepatrné začiatky. Mohutný dub vyrastá z malého žaluďa. Z nepatrného semena klíči väčšina nádherných rastlín a kvetín. Nepatrné semeno lásky môže zmeniť mnohé životy. Z nepatrnej myšlienky viery a dôvery môže nastať zázrak zázrakov. Malé veci vyrastajú do veľkých vecí. Buď vďačný za všetky malé drobnosti v živote; potom, keď vyrastú, budeš vďačný za každú z nich a vďačnosť vyjadríš slovami aj skutkami. Nech to, čo je vo vnútri, sa vyjadrí navonok. Vždy si pamätaj, že vďačné srdce je otvorené srdce a pre Mňa je omnoho jednoduchšie pracovať vo vnútri a cez otvorené srdce. Vzdávaj vďaku a neprestaň ďakovať za všetko, pretože len tak môžem pracovať v tebe a skrze teba bez prestania a prejavovať Svoje zázraky a slávu, aby ich všetci mohli vidieť.

Vyberáme z archívu

Život vo vyšších dimenziách a Cesta Lásky
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/alaje-z-plejad-ix-zivot-vo-vy...
Vítězství ducha nad hmotou - víte co máte každý z vás v sobě
http://www.cez-okno.net/clanok/duchovna-veda/vitezstvi-ducha-nad-hmotou-...
Louise L. Hay: Duchovné príčiny chorôb
http://www.cez-okno.net/clanok/cyklus-ziva-voda/louise-l-hay-duchovne-pr...

Seriály

KÓD PYRAMÍD
http://www.cez-okno.net/serial-kod-pyramid
MAGICAL EGYPT
http://www.cez-okno.net/serial-magical-egypt
J. A. WEST - Ezoterický Egypt
http://www.cez-okno.net/serial-j-a-west-ezotericky-egypt


NOVÁ CHRONOLÓGIA!

Kód pyramíd  |  "Je nám vštěpováno, že staroegyptská civilizace zažila svůj Zlatý věk v období dvou až tří tisíc let před Kristem. Při představě, jak se tato velkolepá kultura rodí z malých osad v biblické době, se nás bezděky zmocní pochybnosti, zda je naše časová osa správná…"

Správa dňa

Otvor svoje srdce a prijmi všetky Moje dobré a dokonalé dary. Sú tam pre teba pripravené, ale mnohé duše zabúdajú otvoriť svoje srdce a napriahnuť svoje ruky, aby prijali svoje právoplatné dedičstvo. Buď sa obávajú tak urobiť, alebo sa cítia nehodnými, alebo jednoducho neveria, že toto dedičstvo existuje, a teda odmietajú to, čo na nich čaká a na čo majú nárok. Ak máš peniaze v banke, ale odmietaš čerpať z týchto zásob, pretože neveríš, že tam sú, trpíš nedostatkom a musíš sa bez nich zaobísť. Moje sýpky pretekajú a všetko, čo mám, je aj tvoje, ale musíš pre to niečo urobiť; musíš sa hlásiť o to, čo je tvoje. Nemôžeš žiť duchovným životom, bez toho aby si uveril, že je to tvoje dedičstvo a že máš naň právo. Nové nebo a nová Zem sú teraz tu.

Vyberáme z archívu

Zázračné cviky pre zdravie, silu a šťastie
http://www.cez-okno.net/clanok/zazracne-cviky-pre-zdravie-silu-a-stastie
Pistis Sofia a Podstata archontov
http://www.cez-okno.net/clanok/pistis-sofia-a-podstata-archontov
Richard Dolan: Ako sa pripraviť na odhalenie pravdy o mimozemšťanoch
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/richard-dolan-ako-sa-pripravi...

Seriály

Duša
http://www.cez-okno.net/dusa
Stanislav Grof
http://www.cez-okno.net/rubrika/stanislav-grof
Dr. Steven Greer: UTAJOVANÁ PRAVDA – ZAPOVĚZENÉ POZNÁNÍ
http://www.cez-okno.net/serial-utajovana-pravda-zapovezene-poznani


ÚVOD K ORIGINÁLU VÝKLADU SMARAGDOVÝCH DOSIEK

K e m e t  |  "Na nasledujúcich stranách odhalím niektoré z mystérií, ktorých som sa až doteraz len jemne dotkol ja, alebo iní učitelia či študenti pravdy..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Koľkokrát počas dňa si na Mňa vedome spomenieš? Koľkokrát počas dňa rozpoznáš Moju ruku v tom, čo sa deje, a vzdáš Mi vďaku? Nájdi si dnes čas a pokús sa zostať po celý deň v spojení so Mnou. Spočiatku sa ti to nebude zdať ľahké, pretože budeš blúdiť po rôznych bočných cestách života a ani jedna prostá myšlienka na Mňa nevstúpi po dlhší čas do tvojho vedomia. Aby si s tým mohol začať, musíš sa naučiť navracať svoje vedomie ku Mne a zastaviť jeho bezcieľne blúdenie. Keď však vytrváš, budeš si Ma postupne schopný uvedomovať čoraz viac a viac. Naučíš sa žiť, konať a existovať vo Mne a spoznáš význam našej jednoty. Uzrieš, že nie sme oddelení, že Ja som v tebe a ty vo Mne, že sme jedno.

Vyberáme z archívu

Tajemství Mohave 7
http://www.cez-okno.net/clanok/tajemstvi-mohave-7
Modlitba Siouxů
http://www.cez-okno.net/clanok/civilizacie/modlitba-siouxu
KELTOVÉ 3. DÍL: POSVÁTNÉ HÁJE
http://www.cez-okno.net/clanok/pozri-2012/keltove-3-dil-posvatne-haje

Seriály

Naša história a experiment Síria z roku 1972
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/nasa-historia-a-experiment-siria...
Duchovná škola vzostupu
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-duchovna-skola-vzostupu
Pyramídy-Mars-Sírius
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/pyramidy-mars-sirius


EZOTERICKÝ EGYPT II.

z našej knižnice  |  "Pokud je tato teorie správná, znamená naprostou revoluci v chápání starého Egypta..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Nedovoľ intelektuálnej pýche ani čiastkovým myšlienkam, názorom a predsudkom, aby ti zatarasili cestu; Neuzavieraj sa pravde, ak prichádza nekonvenčnými či neortodoxnými prostriedkami. Vstupuješ do nového sveta, preto musíš byť pripravený na mnoho nových spôsobov a prostriedkov. Keď dieťa postupuje v škole do vyššej triedy, musí sa naučiť prijímať a rozvíjať všetky nové predmety, ktoré sa tu učia. Tak je to aj so vstupom do Nového veku. Musíš byť ochotný rozšíriť svoje obzory, experimentovať, vykročiť do neznáma. Musíš byť dokonca ochotný robiť chyby, učiť sa z nich a pritom vedieť, že keď tak budeš robiť, porastieš v múdrosti, vedomostiach i porozumení. Nemaj obavy, že pokročíš z prvého stupňa priamo do šiesteho. Cesta sa bude pred tebou odvíjať krok za krokom, a ty po nej pôjdeš vpred postupne.

Vyberáme z archívu

Rozhovor s Al Bielekem z roku 1991
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/rozhovor-s-al-bielekem-z-roku...
O upřímnosti a dalších fatálních chybách
http://www.cez-okno.net/clanok/divoki-muzi/o-uprimnosti-a-dalsich-fataln...
TAJOMSTVO TAJOMSTIEV (Slunce provede závěrečnou proměnu chemické struktury lidí)
http://www.cez-okno.net/clanok/cyklus-ziva-voda/tajomstvo-tajomstiev-slu...

Seriály

UFO nad...
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-ufo-nad
Tajomstvo Mohave
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/tajomstvo-mohave
ANCIENT ALIENS (History.com)
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-ancient-aliens-historycom


PREDPOVEDE NA MESIAC DECEMBER

A S T R O kukátko  |  "Vrcholí obdobie vzdelávania a sebazdokonaľovania. Všetko nové, čo ste sa naučili, budete môcť čoskoro zúročiť. Na obzore je zaujímavá pracovná výzva."

Správa dňa

Vždy sú potrební priekopníci, duše, ktoré majú silu a odvahu raziť cestu k novému. Sú to tí, ktorí majú svoju víziu stále pred sebou a vidia ju rozvíjať sa. Avšak každý človek je jedinečný a nemožno ho preto vtesnať do šablóny. Musíš byť voľný, aby si mohol rásť, rozvíjať sa a byť inšpirovaný onými hlbokými vnútornými impulzmi, ktoré uvádzajú do pohybu tvoje bytie. Ži duchovne; konaj podľa podnetov Ducha, akokoľvek bláznivými sa ti môžu zdať. Je oveľa pohodlnejšie sedieť opodiaľ a čakať, že niekto iný ako prvý vykoná onen skok do neznáma. Tento skok vyžaduje vieru a odvahu; ak sám nemáš odvahu ho urobiť, nepokúšaj sa zdržiavať alebo zastaviť tých priekopníkov, ktorí ju majú. Buď stále vďačný, pretože bez nich by Moje nové nebo a nová Zem nikdy nemohli vzniknúť.

Vyberáme z archívu

ŽIVOT PO ŽIVOTE
http://www.cez-okno.net/clanok/posmrtny-zivot/zivot-po-zivote
Znamenia doby?
http://www.cez-okno.net/clanok/znamenia-doby
Svetelná rodina, budíček! (2012)
http://www.cez-okno.net/clanok/2012/svetelna-rodina-budicek-2012

Seriály

Kelti
http://www.cez-okno.net/serial-kelti
Nostradamus
http://www.cez-okno.net/rubrika/nostradamus
Regresná terapia
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/regresna-terapia


MIMOZEMSKÁ ZÁKLADŇA PRI PYRAMÍDE V ČÍNE?

U F O  |  "... že disky možno poskytujú materiál pre staroveké čínske legendy o malých, vycivených mužoch so žltými tvárami, ktorí prišli dolu z oblakov pred mnohými storočiami..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

V Novom veku nie je potrebné utrpenie. Pre tie duše, ktoré spejú k novému, stratí utrpenie význam. Ak stále cítiš, že utrpenie je nutné, nie si súčasťou nového, ale ešte stále zotrvávaš v starom. Tam k sebe budeš neustále priťahovať utrpenie, kým zo svojej vlastnej vôle nepokročíš dopredu a nepochopíš, že už nie je ďalej potrebné. Sústreď sa na zázraky a radosti nového života a prijímaj len to najlepšie, čo je tvoje skutočné dedičstvo. Nebuď ako pštros, ktorý sa obáva postaviť sa životu tvárou v tvár. Snaž sa vidieť pravú skutočnosť onoho skvelého života a pomáhaj taký život privodiť. Čím zreteľnejšie ho uvidíš, tým rýchlejšie príde. Prijmi víziu nového neba a novej Zeme a podrž ju natrvalo vo svojom vedomí, pretože nejde o nedosiahnuteľný sen. Je to skutočnosť, a ty si jej súčasťou.

Vyberáme z archívu

Dvadsať príčin, prečo nedokážeme odpustiť
http://www.cez-okno.net/clanok/medzi-nebom-a-zemou/dvadsat-pricin-preco-...
Při meditaci mozek vykazuje stejnou aktivitu jako ve stavu ostražitosti
http://www.cez-okno.net/clanok/duchovna-veda/pri-meditaci-mozek-vykazuje...
Rauni Kilde: „Nepoznáme sa navzájom, nepoznáme seba...“ (titulky SK)
http://www.cez-okno.net/clanok/konspiracie-nwo/rauni-kilde-najvacsim-taj...

Seriály

TED talks
http://www.cez-okno.net/serial-ted-talks
Stanislav Grof
http://www.cez-okno.net/rubrika/stanislav-grof
Indigový chlapec Saša o změnách na Zemi
http://www.cez-okno.net/serial-indigovy-chlapec-sasa-o-zmenach-na-zemi

marec 12, 2013 06:39 dopoludnia

 

 

Top