Obrázok používateľa CEZ OKNO
Navštívili nás mimozemšťané před 6000 lety?

Věděli jste, že historie starověké Indie je jedna z nejobsáhlejších na světě? Největší soubor starověkých textů se nazývá Védy a tyto texty popisují „létající lodě“, které tento kontinent před více než 6 000 lety navštívily. Proč tedy mainstreamová historie tyto starověké texty ignorovala? Nebo ještě lépe: znamená to, že nejsme jediným inteligentním druhem obývajícím vesmír? Zdá se, že tyto starověké Védy časem vznesou řadu dalších otázek.


Podle expertů mluví Védy o dvou kategoriích létajících objektů, které v dávné minulosti navštívily starověkou Indii. Tyto záhadné objekty jsou popsány v sanskrtských textech, kde se lze dočíst o úžasných přístrojích a technologiích, které se na naší planetě neměly ještě několik tisíc let vyskytovat. V Mahábháratě, Puránách a Rámájaně nalezneme další popisy záhadných zařízení, které přesahují technologické chápání starověkých lidí.

Popisy vysoce pokročilých vozidel nalezené ve starověkých textech jsou neuvěřitelné a zároveň matoucí. V knize Vaimānika Shāstra neboli Věda o letectví se vyskytují pasáže, které mluví o lodích ovládaných naší myslí díky extrémně pokročilé technologii, která byla před moderní společností ukrývána.

Starověké texty však nemluví pouze o myslí ovládaných lodích, v těchto svatých knihách byla popsána i levitace a antigravitace, před 6 000 lety. Mnoho expertů se domnívá, že Vaimānika Shāstra je svatá kniha popisující „lodě“ schopné cestovat na různá místa na naší planetě a také do vesmíru.

Podle doktora V. Raghavana, známého sanskrtského učence, muzikologa a autora více než 120 knih a 1 200 článků, mluví starověké indické texty o lidech, kteří žili na jiných planetách a mimozemských bytostech, které naše předky před několika tisíci lety navštívily. Doktor Raghavan obdržel v roce 1966 cenu Sahitya Akademi Award za Sanskrt.

„Padesát let zkoumání tohoto starodávného díla mě přesvědčilo, že se na dalších planetách vyskytují živé bytosti a že 4 000 let před naším letopočtem navštívily Zemi,“ říká doktor Raghavan.


Článok nájdete na tejto adrese


Zdroj: http://www.energiezivota.com/


Súvisiace:

Vimanyka Šastra
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/vimanyka-sastra

ENERGIE ŽIVOTA Výber
http://www.cez-okno.net/rubrika/energie-zivota-vyber


Autori: 
júl 28, 2016 21:11 popoludní

 

 

Top