Obrázok používateľa CEZ OKNO
Nebezpečné vynálezy

Mary Rodwellová v doluuvedenom článku píše o nedávnych objavoch ruských vedcov, ktoré spomínajú v knihe "Vernetzte Intelligenz" autori Grazyna Fosarová a Franz Bludorf. Ide hlavne o nevídaný objav, že ľudskú DNA možno umelo reprogramovať, usmerňovať a rôzne tvarovať zamýšľaným spôsobom už len púhym slovom a istými frekvenciami. Ruskí výskumnci hovoria, že živé chromozómy fungujú podobne ako holografický počítač; že vedci môžu vymodulovať istý frekvenčný vzor (zvuk) do čohosi podobného laserovému lúču, a tak ovplyvňovať frekvenciu DNA a prostredníctvom toho i samotnú genetickú informáciu.Neuveriteľné. Veda sa dnes pohýna ďaleko za hranice všedných dní - či už pre dobré alebo pre zlé. Ak možno umelo ovplyvňovať DNA a genetickú informáciu takými ľahko prístupnými prostriedkami, akými sú slovo alebo teda zvuk, čoskoro bude možné umelo programovať ľudské zárodky želaným spôsobom, a tak vytvoriť úplne novú populáciu vo svete. Ale toto so sebou nesie aj veľké riziká, na ktoré už teraz niektorí upozorňujú.

Najnovšie sa napríklad zistilo, že používanie mobilných telefónov poškodzuje nervový systém, telové bunky a DNA a lekári zase zistili, že spôsobujú mozgové nádory. Geoffrey Lean včlánku pod názvom "Mobilné telefóny nebezpečnejšie ako fajčenie" píše, že vedci a lekári požadujú od výrobcov znížiť intenzitu radiácie, pretože zaznamenali prudký nárast výskytu mozgových nádorov na tej strane, kde užívateľ väčšinou drží pri uchu telefón.

Podľa novej štúdie kolektívu vedcov pod vedením popredného neurochirurga dr. Vini Churanu sa riziko výskytu nádoru po desiatich rokoch používania zvyšuje minimálne dvojnásobne. Francúzsko a Nemecko už upozornilo svojich obyvateľov, aby používanie mobilných telefónov zredukovali na minimum, zvlášť u detí. A to pritom hovoríme len o mierovom využívaní nových technológií. Oveľa väčšie nebezpečenstvo predstavujú najnovšie vojenské zariadenia a zbrane.

Okrem sónických, elektromagnetických a skalárnych zbraní, z ktorých niektoré už teraz bežne používa Izrael na Blízkom východe a Spojené štáty všade, kde sa im zachce, sa bezpečnostným zložkám najnovšie distribuujú zbrane s mikrovlnnými lúčmi na kontrolu nepokojných davov. Tie si nedávno okrem iného vyskúšali aj na pokojných demonštráciách americkýchmierových aktivistov. A americká spoločnosť Sierra Nevada Corp. nedávno povedala, že teraz vyvinula novú ručnú zbraň, ktorou možno namieriť rovno na hlavu človeka, a tak ho dočasne vyradiť. David Hambling v časopise New Scientist píše, že ide o zbraň menom "Medúza" (z angl. Mob Excess Deterrent Using Silent Audio), ktorá využíva zvukový efekt mikrovĺn. Krátke mikrovlnné pulzy rapídne zohrejú tkanivo, vyvolajú vo vnútri lebky šokovú vlnu, ktorú potom zachytávajú uši. Možno ju používať v rôznych intenzitách. Lev Sadovnik z tejto spoločnosti povedal, že zbraň už predviedli americkému námorníctvu, ktoré bolo veľmi spokojné s jej úcinkom, a tak teraz už pracujú na jej vývoji a výrobe v rámci kontraktu.

James Lin z oddelenia elektrického apočítačového inžinierstva na univerzite v Illinois v Chicagu hovorí, že predchádzajúce zbrane operovali len s veľmi tichým zvukom. U tejto zbrane však usmerňuje lúč anténa, a tak zvuk je oveľa silnejší. A potenciálne môže byťaž príliš nebezpečný. Podľa neho môžu spôsobiť poškodenie neurónov.

Čím viac poškodených neurónov, tým väčšia tuposť. Takže po niekoľkých úspešných zásahoch proti pokojným protivojnovým demonštráciám sa rady nablbých vo všetkých krajinách značne rozšíria. Apo pár rôčkoch úspešného používania takýchto zbraní si už mocní ani nebudú musieť robiť starosti, že obyvateľstvo sa môže búriť. Väčšina ľudí už ani nebude vedieť, čí sú. Pokojne sa nechajú zapriahnuť a rýchlo si zvyknú na štiplavé práskanie biča. Žiadny iný život si už ani nebudú vedieť predstaviť.


Mary Rodwellová: "Russian Human Genome Project discovers Extraterrestial abilities to modify DNA through a ˇbiological internet´"
Pavol Hrinovsky, Kanada
http://www.agoracosmopolitcan.com/home/Frontpage/2007/05/15/01569.html
"Agencies work on DNA ´barcodes´ database"
http://news.yahoo.com/s/ap_on_sc/barcoding_life%
3B_ylt%3DAn7ubEUHhNYNJHsGu2SWeGys0NUE
"Mobile phones ´alter human DNA´"
http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/4113989.stm
"Mobile phones ´more dangerous than smoking´"
http://fufor.twoday.net/stories/5026377/
"Microwave ray gun controls crowds by beaming noise directly into people´s heads"
http://fufor.twoday.net/stories/5047434/


Zdroj: PROP.sk


september 04, 2008 23:48 popoludní

 

 

Top