Obrázok používateľa CEZ OKNO
NIBIRU a spojenie s podzemím 3.

Na všetkých urnách, na stenách nad vchodmi i na kamenných tabuliach sú záhadné hieroglyfy – kľúč - a Smithsonský inštitút dúfa, že ho ešte rozlúšti. Nápisy sa podobajú tým, ktoré sa našli v tomto údolí na skalách. Rytiny na tabuliach majú pravdepodobne niečo do činenia s náboženstvom spomínaných ľudí. Podobné hieroglyfy sa našli aj na polostrove Yukatán, no v Oriente také nenájdeme.

Hieroglyfy

Niektorí ľudia veria, že títo jaskynní obyvatelia postavili aj staré kanály v údolí Salt River. V tomto ilustrovanom písme sa našli zobrazené len dve zvieratá, z toho jedno bolo prehistorické.

Hrobka

Hrobka alebo krypta, v ktorej boli múmie nájdené, je jednou z najväčších miestností. Steny sú naklonené v asi 35 stupňovom uhle. Na jednej stene sú poschodia s múmiami a každá z nich má vysekanú vlastnú "policu". Na vrchu každej z nich je malá lavička, na ktorej sa našli medené nádoby a kusy z polámaných mečov. Niektoré múmie sú pokryté hlinou a celé sú zabalené do akejsi tkaniny. Urny a nádoby na nižších poschodiach sú neopracované, zatiaľ čo tie na vyšších poschodiach sú jemnejšie opracované, poukazujúc na medzistupeň v civilizácii. Mal by som poznamenať, že doteraz všetky preskúmané múmie boli mužského pohlavia, neboli tam pochované žiadne deti či ženy. Aj toto nasvedčuje, že táto časť jaskyne bola kasáreň bojovníkov.

Medzi objavmi sa nenašli žiadne kosti zvierat, žiadne kože, oblečenie či podstielky. Väčšina miestností je prázdna, holá, sú v nich len nádoby na vodu. Jedna miestnosť (približne 120m x 210m) bola pravdepodobne hlavná jedáleň, pretože sa v nej našli kuchynské potreby. Ako títo ľudia prežívali, je záhadou, hoci sa predpokladá, že na zimu išli na juh a hospodárili v údoliach a na leto sa vracali naspäť na sever. V tejto jaskyni by pohodlne mohlo žiť viac ako 50 000 ľudí.

Jedna teória znie, že terajší príslušníci indiánskeho kmeňa nájdení v Arizone sú potomkovia sluhov alebo otrokov ľudí, ktorí obývali jaskyňu. Nepochybne mnoho tisíc rokov pred kresťanským vekom tu žili ľudia, ktorí boli civilizačne vyspelí. Chronológia ľudských dejín je plná medzier. Profesor Jordan je objavmi veľmi nadšený a verí, že tieto nálezy potvrdia nevyčísliteľnú hodnotu archeologickej práce.

Môže sa to týkať práve aj jednej z vecí, ktoré som spomenul. Je tu jedna miestnosť, ktorá nie je vetraná a keď sme do nej vstúpili, v momente nás ovalil smrteľný a zradný zápach. Naše osvetlenie by nebolo preniklo šerom a pokiaľ nezoženieme silnejšie, nezistíme, čo v tej miestnosti je. Niektorí vraveli, že sú tam hady, iní sa tomu len posmievali a mysleli si, že tam je jedovatý plyn alebo chemikálie, ktoré používali prastaré civilizácie. Nebolo počuť žiadne zvuky, no ten zápach bol neznesiteľný.

Atmosféra celého podzemia spôsobuje neskutočné zimomriavky a tiež nervozitu. Tma je ako ťažoba na vašom pleci a baterky a sviečky ju len zhoršujú.

Predstavivosť sa môže vyžívať v dohadoch a nekresťanských vidinách späť v časoch, ktoré ubehli, kým myseľ sa potáca v závrate v priestore."

Indiánska legenda

V spojitosti s týmto príbehom je pozoruhodné, že medzi Hopijmi sa odovzdáva tradícia, že ich predkovia raz žili v podzemnom svete vo Veľkom Kaňone až kým sa neobjavili problémy medzi dobrom a zlom - ľudia s jedným srdcom a ľudia s dvomi srdcami. (Mančoto) bol ich náčelník. Poradil im, aby opustili podzemie, no cesty von stadiaľ nebolo. Náčelník nechal vyrásť strom, ktorý vytvoril prechod z podzemia na povrch a tak sa ľudia s jedným srdcom vyšplhali von. Usadili sa pri Palsiaval (Červená rieka) v Kolorade, kde pestovali obilie a kukuricu. Vyslali po poslovi správu do Chrámu Slnka, v ktorej prosili o mier, priazeň a dážď pre ľudí s jedným srdcom. No ten posol sa nikdy nevrátil späť. Dnes v dedine Hopijov môžete pri západe slnka vidieť starca z kmeňa na streche domu, ako sa pozerá do slnka a vyzerá posla. Keď sa posol vráti, ich kraj a starodávny domov im bude navrátený."

Ukážka H) Ferdinand Ossendowski (Zvieratá, ľudia a bohovia, ©1922)


"Úžasný 'Šakjamuni' na vrcholkoch hôr našiel kamenné tabule s nápismi, ktoré pochopil až keď bol starý a hneď na to sa mu podarilo PRENIKNÚŤ DO kráľovstva Agharta... Na autách, zvláštnych a pre nás neznámych sa ponáhľali úzkymi cestičkami vo vnútri našej planéty." s. 218

"Pred viac ako šesťtisíc rokmi zmizol pod zemou Svätec [Obor?] s celým kmeňom a už nikdy sa neobjavil na zemskom povrchu... Nikto nevie, kde sa toto miesto nachádza. Niektorí vravia Afganistan, iní India... Podzemní ľudia dosiahli najvyšší stupeň poznania. Teraz tvoria jedno veľké kráľovstvo - milióny ľudí s kráľom sveta ako ich vládcom.

Princ Čultun Beyli dodal:

"Toto je kráľovstvo Agharta. Patria doň všetky podzemné chodby celého sveta. Počul som ako vzdelaný láma z Číny vravel, že všetky podzemné jaskyne v Amerike sú obývané starovekými ľuďmi, ktorí sa stratili v podzemí. [Pozri Ukážka G: Článok z novín Arizona Gazette, http://www.cez-okno.net/clanok/nibiru-a-spojenie-s-podzemim-2 ] Na povrchu môžeme po nich stále nájsť stopy. Títo podzemní ľudia sú pod vedením vládcov, ktorí sú oddaní Kráľovi sveta. Nie je v ňom nič až také pekné. Viete, že tam, kde sú dnes dva najväčšie oceány na východe a západe, boli kedysi dva kontinenty? Tie zmizli pod vodou, no ich obyvatelia sa "presťahovali" do podzemného kráľovstva. V podzemných jaskyniach existuje špecifický druh svetla [Pozri Ukážka D: John Uri Lloyd - Etidorhpa ©1895, http://www.cez-okno.net/clanok/nibiru-a-spojenie-s-podzemim-1 ], ktoré umožňuje obiliu a zelenine rásť a zabezpečuje ľuďom dlhý život bez chorôb.

Existuje mnoho rozdielnych ľudí a mnoho rozdielnych kmeňov. Starý budhista Brahman v Nepále vykonával vôľu božiu, tak, že navštívil staroveké kráľovstvo Džingischána, - Siam - kde stretol rybára, ktorý ho zobral so sebou na loďke na more. Na tretí deň sa dostali k ostrovu [neznámy ostrov nad severným polárnym kruhom. Pozri Ukážka F. 'The Smokey God' ©1908, http://www.cez-okno.net/clanok/nibiru-a-spojenie-s-podzemim-2 ]. Tam stretol ľudí s dvomi jazykmi, ktorí vedeli rozprávať dvomi rečami naraz... Títo ľudia mu povedali, že prišli z podzemného kráľovstva a popísali mu určité časti podzemnej krajiny." s. 217

- pokračovanie -

Greg Jenner

Zdroj: http://www.darkstar1.co.uk/

Prevzaté z: http://www.bibliotecapleyades.net/hercolobus/esp_hercolobus_27.htm

Preklad: Lucia Urbanová

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Vnútorná Zem - Dutá Zem
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/duta-zem

Nibiru (Maldek, Marduk)
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/nibiru

Seriál: NIBIRU a spojenie s Atlantídou
http://www.cez-okno.net/serial-nibiru-a-spojenie-s-atlantidou


január 04, 2014 21:37 popoludní

 

 

Top