Obrázok používateľa CEZ OKNO
Nibiru existuje?! Planeta X na snímcích NASA z 28. 11. 2013! (+VIDEO)

Gratuluji všem, kteří věřili v existenci legendární planety X čili Nibiru – ona skutečně existuje! Tím se vysvětluje, proč v době průletu komety ISON byly stránky NASA nedostupné. Družice sledující prostor kolem Slunce totiž zobrazily i ohromnou planetu, nacházející se v kosmickém měřítku v řádu se Zemí. Avšak tyto senzační snímky, které NASA zatajila, jsou zobrazeny na oficiálních stránkách U.S. Navy!!!


Viz http://secchi.nrl.navy.mil/sccimages/index.php?subdir=HI_A/20131128/1024..., zobrazení HI-SREM-A, HI-A

Jak se ukazuje, U.S. Navy věnuje velkou pozornost tomu, co se děje v kosmu. Ukazuje se i to, že na různých vědeckých stránkách existuje velký rozdíl v monitoringu prostoru kolem Slunce...

Jsem dobře obeznámen se snímky družic SOHO a STEREO a byl jsem velmi udiven faktem, že armáda USA vložila na svůj web snímky bez úprav. To mě hned udeřilo do očí. Když jsem tam uviděl obrovskou planetu, tisíckrát rozměrově převyšující naši Zemi, první, co mě napadlo, bylo, že je to nějaký optický klam, vada snímání. Ale když jsem si prošel archívy fotografií z 28. listopadu 2013, našel jsem důkazy přítomnosti planety ve dvou různých zobrazeních družic i změny proběhlé v době mezi snímky.

Proč planeta odhodila své maskování a projevila se? Možná je to spjato s mocnou erupcí na Slunci, která právě probíhá, anebo s průletem komety ISON, kdo ví… Avšak hypotézy, že Nibiru se už dávno nachází vedle Země, avšak skryta našim zrakům, byly vysloveny již dávno. Na fotografiích z družic se konec konců již také objevila, ale buď ji prostě mazali nebo ty fotky vůbec nezveřejňovali.

Proč byly tentokrát fotografie vloženy tak, že jsou veřejně přístupné? Možná to bylo učiněno záměrně, někým, kdo spravuje tyto stránky. Že by U.S. Army měla svého Snowdena?

Jak je možné, že planeta takových rozměrů není vidět a neukazují se žádné její vlivy na ostatní planety v okolí? Odpověď může být prostá. Stejně tak, jako nevidíme UFO obklopené oblakem plasmy, která je nejen skrývá před našimi zraky a pozorovacími systémy, ale i vylučuje působení vnějších sil (přitažlivosti, větru, atd.), zřejmě i tato planeta má takovou technologii, že může být neviditelná a nevykazovat žádné působení na Sluneční soustavu.

Nejde o podvod. Sestavil jsem speciální video ze snímků z oficiálních stránek US Navy. Sami si můžete ověřit, že ty snímky existují a co je na nich. (http://secchi.nrl.navy.mil/sccimages/index.php?subdir=HI_A/20131128/1024..., snímky HI-SREM-A a HI-A):


VIDEO nájdete na tejto adrese.

Zdroj: http://www.youtube.com/user/MsEarthchronicles

Alexej Loktěv, 1. 12. 2013

http://earth-chronicles.ru/news/2013-12-01-55318

Preklad: OrgoNet

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.sk/


Podrobné správy na tému "NIBIRU" nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

NIBIRU? (Hawaii Telescope)
http://www.cez-okno.net/clanok/nibiru/nibiru-hawaii-telescope


december 02, 2013 12:16 popoludní
 • krát komentár

11 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonymný
  Anonymnýdecember 02, 2013 15:47 popoludní

  Komentár: 

  cisty brainwash

 2. Obrázok používateľa tomas
  tomasdecember 03, 2013 00:00 dopoludnia

  Komentár: 

  Neda mi na to uz nereagovat... autor clanku ktory nema ani zakladne vzdelanie o umiestneni planet ...tvoja nibiru je SLNKO !

 3. Obrázok používateľa Bechy
  Bechydecember 03, 2013 11:19 dopoludnia

  Komentár: 

  Tak to promiň,odpovídáš na jeho znalosti,a je vidět že ty zaručeně víš kde je slunko :D A ty vrony plasmy jsou co ? Vlny na moři, ty Znalče :D Ti co na to věří a věnují se tomu.,tak sami ví,že je něco v nepořádku a jinak,naši předci měli pravdu.. :)

 4. Obrázok používateľa MarHor
  MarHordecember 03, 2013 16:28 popoludní

  Komentár: 

  Nedá mi na to než nereagovat, ale tohle není slunce !!! to pozná i malé dítě.

 5. Obrázok používateľa shogo
  shogodecember 03, 2013 23:07 popoludní

  Komentár: 

  ... ked chces nieco pisat tak si nastuduj aspon zakladne znalosti o SOHO a STEREO ... slnko je dole odkial slaha plazma...:)

 6. Obrázok používateľa wanda
  wandadecember 03, 2013 09:22 dopoludnia

  Komentár: 

  Je zajímavé, že nepodléháme její gravitaci jestli ji má.Je to ohromný kolos a myslím ,že když je teda její plazmatické ukrytí odhaleno tak by právě měla být vidět pouhým okem.A co ostatní planety naší sluneční soustavy zatím nikde nepíšou srážku s tímto tělesem ani odklon?

 7. Obrázok používateľa Kery
  Kerydecember 03, 2013 16:32 popoludní

  Komentár: 

  Nerekl bych ze to je slunko,asi nejsi znalec ty.Kukni se,kde je plasma Tome,a pak tvrd kdo ma zakladni vzdelani,kdyz nepoznas slunecni vyron plasmy.

 8. Obrázok používateľa annonym
  annonymdecember 03, 2013 21:55 popoludní

  Komentár: 

  Tady můžete využít svoje znalecký posudky.. chlapci vůbec nemají informace.. a dělají závěry.. http://orgo-net.blogspot.cz/2013/12/nibiru-existuje-planeta-x-na-snimcic...

 9. Obrázok používateľa wanda
  wandadecember 03, 2013 21:56 popoludní

  Komentár: 

  planeta myslím prolétá eclipticky kolem nás jednou za 36000tis let.Ale nejsem si jistá.Mělo to být snad v loni ,ale někde někdo říkal ,že výpočty Maiů jsou špatně vypočítané a planeta dorazí až 2014.to je už za rohem

 10. Obrázok používateľa wanda
  wandadecember 04, 2013 22:21 popoludní

  Komentár: 

  Pořád mi to nedá a na něco jsem přišla,proč bylo Nibiru vždy vyfoceno většinou při západu slunce a za právě za Sluncem?Tady na tom snímku mi to nějak nepasuje .Tady mi pasuje pro dnešek že je to snímek za Země a ta koule je Měsíc a za ní další planety .Posud´te sami.

 11. Stránky

 

 

Top