Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tajemný objekt se přibližuje k Zemi a vyvolává obavy z velkého zemětřesení

Nová zpráva dr. Alexandra Stěpanova z Astronomické observatoře Pulkovo v Petrohradu http://www.gao.spb.ru/, daná dnes do oběhu v Kremlu, varuje, že obrovský temný objekt o velikosti Jupiteru ukrývající se na okraji naší sluneční soustavy pravděpodobně „zrychluje“ svůj pohyb směrem k naší Zemi. Když se spojí s úplným zatměním měsíce 21. a 22 prosince http://en.wikipedia.org/wiki/December_2010_lunar_eclipse, domnívá se dr. Stěpanov, že pravděpodobnost, že mezi 11. prosincem a 8. lednem 2011 zasáhne naši planetu zemětřesení o magnitudě 8.0 nebo vyšší, se takřka „blíží k jistotě“.

Obrovský temný objekt velikosti Jupiteru zmíněný v této zprávě se kryje s výzkumem planetárního vědce Johna Matese z Univerzity Louisiana v Lafayette a jeho kolegy Daniela Whitmira, kteří v r. 1999 vyslovili domněnku, že tento temný objekt o velikosti Jupiteru je odpovědný za vrhání bloků ledu a prachu směrem k Zemi, a jak se můžeme dočíst:

„Po prozkoumání drah více než sta komet v databázi Menšího planetárního centra učinili Matese a Whitmire závěr, že 80% komet vzniklých v Oortově mraku bylo vytlačeno ven gravitací galaxie. Zbylých 20% však potřebovalo impuls od vzdáleného objektu, který je 1,4 násobkem hmoty Jupiteru.“

http://www.wired.com/wiredscience/2010/11/oort-cloud-companion/?utm_sour...

Existence velkého planetárního objektu ve sluneční soustavě, ovlivňujícícho život na planetě Zemi, je diskutována od doby, kdy staré semitské národy Středního východu psaly hojně o jeho existenci a považovaly ho za „příbytek bohů“. Staří Babyloňané ho nazývali Nibiru a v moderní době je nazýván Planeta X (http://en.wikipedia.org/wiki/Planet_X_%28disambiguation%29). Španělští vědci dále učinili hypotézu, že tento velký objekt je hnědý trpaslík, “temný společník“ (http://www.viewzone.com/browndwarfx.html) našeho Slunce.

O ruských výzkumech v naší Sluneční soustavě je třeba uvést, že všechny se řadí k tzv. Teorii elektrického vesmíru, a stojí v silném protikladu k teoriím zastávaným západními vědci.

Jeden z vedoucích výzkumníků Elektrického vesmíru je dr. Habibullo Abdussamatov, který vede vesmírný výzkum v petrohradské Astronomické observatoři Pulkovo, v r. 2009 vydal práci, v níž se tvrdí, že primárním faktorem způsobujícím klimatické variace na Zemi je naše Slunce, a nikoliv oxid uhličitý, a můžeme se dočíst toto:

„Pozorování Slunce ukazují, že pokud jde o nárůst teploty, oxid uhlíku za něj nemůže, a to, co se považuje za katastrofické oteplování, je globální a velmi pozvolný pokles teploty.“ (http://www.wnd.com/?pageId=114261)

Potenciálně ještě hůře pro naši planetu vyznívá výzkum vedený prof. Billem Napierem z University v Cardiffu, který tvrdil minulý rok, že doba miniledová, kterou jsme měli před 13 000 lety, byla rovněž způsobena pouhou hodinu trvajícím krupobitím z vesmíru (http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-1262904/Prehistoric-hails...), a to v souladu s výzkumem dr. Stěpanova viní z této katastrofické události přímo obrovský tajemný objekt obíhající za Oortovým oblakem.

Americká organizace NASA, i když se výslovně nezmiňuje o existenci tohoto tajemného objektu, vydala na rok 2012 varování (http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-1337399/Nasa-predicts-bri...), že elektrické efekty našeho Slunce se budou blížit solárnímu maximu z r. 1958 a že by mohlo velmi dobře dojít k „vyvolání zmatku“ v technologiích.

Nebezpečí zemětřesení předpokládané dr. Stěpanovem v uvedené zprávě je způsobeno „náhlou akcelerací pohybu“ tohoto tajemného objektu, jehož důkazem je narůstající počet objektů podobných kometám, které jsou vrhány do Slunce a „destabilizují“ náš zemský elektromagnetický štít masívními slunečními záblesky, které zmenšují schopnost naší planety vyrovnat se s tím svými vlastními silami přílivu a odlivu.

Snad nikdy předtím nebylo tolik velkých meteorologických událostí, které postihly svět ve stejnou dobu: „monstrózní bouře“ (http://www.upi.com/Top_News/US/2010/12/10/Monster-storm-predicted/UPI-41...), která má postihnout USA o tomto víkendu, zhoubné katastrofální deště, které postihly Jižní Ameriku (http://www.google.com/hostednews/afp/article/ALeqM5jpbBu2e58AtEERPzwJUNF...), a zima „kterou člověk zažije jednou za život“ ve Velké Británii (http://www.metro.co.uk/news/849754-forecasters-warn-christmas-could-be-c...) i bezprecedentní chladno a sníh, které způsobily zmatek v celé Evropě. (http://www.news.com.au/world/snow-rain-wind-cause-havoc-in-europe-as-the...)

Není v našich silách vědět, zda skutečně dojde k obřímu zemětřesení, které by podle této zprávy mělo následovat po těchto velkých meteorologických událostech.

Sorcha Faal

http://www.whatdoesitmean.com/index1429.htm

10. 12. 2010

© December 10, 2010 EU and US all rights reserved. Permission to use this report in its entirety is granted under the condition it is linked back to its original source at WhatDoesItMean.Com.

Preklad: Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

december 11, 2010 00:27 dopoludnia
 • krát komentár

6 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymdecember 13, 2010 09:24 dopoludnia

  Komentár: 

  Velmi zaujimavy clanok.nejak sa rosypalo vrece stymi objektami ktore si to namierili k nam na ZEM
  co poviete?

  http://techno-internet.blogspot.com/2010/11/3-very-large-object-flying-t...

 2. Obrázok používateľa Jericho
  Jerichodecember 13, 2010 12:10 popoludní

  Komentár: 

  Ani bych se nedivil, kdyby to byla nějaká loď, protože se hodně psalo o umělých mesících, např. náš měsíc nebo měsíc u Marsu.

 3. Obrázok používateľa Mathius
  Mathiusdecember 13, 2010 17:05 popoludní

  Komentár: 

  Človek už nevie čomu veriť. Tam také proroctvo, tu hentaká správa od NASA, tam zas od SETI. Každopádne sa toho deje dosť zaujímavého. Či už sa do našej slnečnej sústavy nasťahuje nová planéta alebo intergalaktická invazívna civilizácia, tak sa to raz dozvieme. Spomínate na tú správu, že NASA odfotila záhadný objekt v tvare X? A dnes? Ticho po pěšině, jak hovoria Česi. Buď sa aj na toto zabudne, alebo nás čakajú bujaré roky. Vojny, invázie, slnečné búrky... A možno nie. Ako to je v Biblii. "Po dobu mojej vlády deň a noc, mráz a páľava, sejba a žne nikdy neprestanú..."

 4. Obrázok používateľa Laci
  Lacidecember 13, 2010 22:05 popoludní

  Komentár: 

  Biblia je biblia, ale odpovede na tieto otazky by som skor hladal na alternativnych weboch

 5. Obrázok používateľa Richelieu
  Richelieudecember 13, 2010 19:54 popoludní

  Komentár: 

  Je asi kazdemu jasne ze to je vesmirna stanice mimozemstanu kteri jsou soucasti daleko vetsiho uzkupeni operujici v nasi soustave.
  Pravdepoobne je to zaverecny manevr pred tim nez nam vlady oznami ze nejsme samy. A vlady to udelaji jen na zaklade nejakeho neodvratitelneho natlaku.
  Necekejte cokoliv od nasa, ta si s nama jenom hraje.

 6. Obrázok používateľa Mima
  Mimadecember 13, 2010 22:01 popoludní

  Komentár: 

  Bavia ma taketo komenty :)
  Pisane so samozrejmostou, akoby mal doma miesto monitora krystalovu gulu.......

 

 

Top