Obrázok používateľa CEZ OKNO
Nikola Tesla, projekt Wardenclyffe a konspirace

Je celkem smysluplné, že kdyby měli všichni čistou energii zadarmo, zkrachovaly by všechny ty firmy, které vydělávají na tom, že energii prodávají. Nikola Tesla už před více než 100 lety experimentoval s bezdrátovým přenosem elektřiny a „vytahováním energie odnikud“, neboli z éteru. On sám tomu říkal zářivá energie (http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-tesla-a-tajemstvi-zarive-energie, pozn. red.). „Bohužel“ byl na svou dobu příliš vyspělým jedincem.


Existuje spousta zmínek o tom, že Tesla chtěl, aby všichni na Zemi měli energii zdarma. Byl financován Johnem Pierpontem Morganem – vlivným bankéřem. Vybudováním věže Wardenclyffe chtěl Tesla docílit bezdrátového přenosu energie a signálu (komunikace) přes Atlantik, ale Morganovi se se svými skutečnými záměry (energie všem zdarma) zpočátku nepřiznal, aby ho Morgan nepovažoval za blázna a peníze mu poskytl.

Morgan tedy Teslovi poskytl na projekt Wardenclyffe v roce 1900 nějakých 150 000 dolarů. Konspirace hovoří o tom, že když se mu Tesla přiznal ke skutečnému záměru svého bádání aby získal další peníze, zlý JP Morgan mu utnul financování, protože by přišel o zisky ze svého monopolu na měděné dráty, které vedly elektřinu napříč Amerikou. Očividně, kdyby měli všichni energii zdarma, Morgan by z toho nemohl těžit. Teslova laboratoř pak údajně vyhořela.

Když se v tom trochu porýpeme, tak můžeme dohledat trochu odlišnou informaci – totiž že Morgan Teslovi už na začátku řekl, že mu víc než 150 000 dolarů nedá. Když pak v roce 1903 Tesla prostředky vyčerpal a projekt stále nebyl dokončen, Morgan mu dle původní domluvy jednoduše už nic nedal. Jako bonus do toho všeho byla v roce 1903 krize (ehm), tudíž bylo náročné sehnat jakékoli financování jinde. A v neposlední řadě taky bezdrátového přenosu informací přes Atlantik – konkrétně písmene „s“ v morseově abecedě – ve stejné době úspěšně dosáhl Guglielmo Marconi.

Na zdravém rozumu pak zbývá vyhodnotit, nakolik by pro JP Morgana – jednoho z nejvlivnějších bankéřů světa – byl skutečný problém Teslovi poskytnout další finance.

Jak Tesla věděl o Éteru?

O čem už se tolik nemluví, je Teslův zájem o staré hinduistické texty – Védy, neboli knihy poznání. Védy popisují historii, náboženství a filozofii a to jak v rovině hmotného světa, tak v rovině toho nehmotného. Když se Tesla kolem roku 1896 seznámil se Swámím Vivekanandou a jeho prostřednictvím s Védskými knihami, byl uchvácen jejich výkladem Prány a Akáši jakožto původním zdrojem všeho v existenci.

Další zajímavou informací je možnost, že Tesla (http://www.cez-okno.net/rubriky/nikola-tesla, pozn. red.) mohl mít sny nebo vidiny, díky kterým byl schopný částečně rekonstruovat pokročilou technologii využívanou v Atlantidě.

Teď je pravá chvíle prozkoumat, jak dávné civilizace mohly využívat vyspělé technologie...

-pokračovanie-


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Jankoš

Zdroj: http://jedno.duchost.cz/

Kdo potřebuje copyright? Jsme Jeden Duch.)


Súvisiace:

QEG generátor
http://www.cez-okno.net/stitok/qeg-generator

Túto skutočnosť už potvrdilo viacero vedcov. VOĽNÁ ENERGIA – Tu je dôkaz!
http://www.cez-okno.net/clanok/tuto-skutocnost-uz-potvrdilo-viacero-vedc...

Voľná energia
http://www.cez-okno.net/volna-energia


Autori: 
Sekcie: 
jún 27, 2014 20:01 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top